Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Saturn s Uranem jsou v těsnější opozici a dobrý aspekt nepanuje ani mezi Venuší a Marsem. V obecné rovině hrozí zhoršení mezinárodních vztahů, v soukromí můžeme očekávat více konfliktů mezi blízkými. Kariérní postup zaznamenají hlavně lidé narození v ohnivých znameních.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Mars hraje ve váš prospěch a nutí vás k neustálému pohybu. Můžete se s chutí ponořit do práce i vyřizování rodinných záležitostí. Vhodné jsou také sportovní aktivity, posilování, jogging nebo jízda na kole. V oblasti vztahů to trochu drhne, jako byste s nikým nemohli najít společnou notu a bavili se spíš jen povrchně.


  BÝK

    Snadno se pro něco nadchnete, ale záhy o to zase ztratíte zájem. Všechno vás za okamžik omrzí a stěží něco dotáhnete do konce. Možná vám chybí potřebná motivace a trpělivost. Týden je nicméně vhodný pro setkání s přáteli a společenský život vůbec. Také byste si mohli udělat radost a koupit si něco, o čem dlouho sníte.


  BLÍŽENCI

    Pokud nastupujete do nové práce, nebude pro vás problém zvyknout si na nové podmínky a navázat dobré vztahy s novými kolegy. Jste dostatečně flexibilní a v neznámém prostředí se rychle zabydlíte. V tomto týdnu byste měli rozvíjet především své koníčky. Nejen že se při nich odreagujete, ale můžete díky nim poznat zajímavé lidi.


  RAK

    Díky dobré intuici narazíte na příležitosti, kterých by se mělo hned využít. Nesmíte však na sebe klást přílišné požadavky a přeceňovat své síly. V tomto týdnu byste se mohli dočkat menšího finančního obnosu, který obratem využijete v domácnosti. V partnerském vztahu vládne klid, i když tušíte, že je tady něco nevyjasněného.


  LEV

    V zaměstnání se snažíte být precizní, ale časový tlak vás nutí k ústupkům od dokonalosti. Se svou prací proto nejste spokojeni na sto procent, ale důležité je, že jsou s ní spokojení nadřízení. Dny jsou plné stresu, proto se snažte po večerech odpočívat a přijít na jiné myšlenky. Poležte si chvíli v bublinkové koupeli.


  PANNA

    V práci hrozí ochlazení vztahů s kolegy, spolupráce přestává fungovat. Nakonec se přistihnete, že všechno děláte sami, zatímco druzí popíjejí kafíčko. Zatněte zuby, jeďte svým tempem, ale nepředřete se. Doma se záhy odreagujete, rodinné vztahy jsou příjemné a dočkáte se pochopení i satisfakce. Víkend bude jako stvořený pro výlet.


  VÁHY

    V tomto týdnu je důležité zachovat úsměv a snažit se s druhými dohodnout na spolupráci. Společnými silami se dosáhne víc, než když budete bojovat sami za sebe. Pomáhá vám v tom vnitřní šarm a přirozené diplomatické schopnosti, jimiž si získáváte lidi na svou stranu. Nedělá vám potíže stmelit silný tým.


  ŠTÍR

    Rádi byste splnili několik úkolů najednou a přerůstá vám to přes hlavu. Stanovili jste si hodně cílů a baví vás hromada činností, jenom je musíte vykonávat postupně. Měli byste lépe plánovat a práci si rozumně časově rozvrhnout. O víkendu vás zřejmě čekají rodinné povinnosti, které vám naruší původní program.


  STŘELEC

    V pracovní oblasti se rýsují dobré okolnosti, které vám mohou přihrát lepší místo nebo aspoň platové přilepšení. Nadřízení si váží vašich schopností a dovedou je ocenit. Také partnerský vztah vypadá uspokojivě, s protějškem prožíváte romantické chvíle. Dejte jen pozor, abyste neutíkali z reality k přílišnému snění.


  KOZOROH

    V posledních dnech se neustále kvůli něčemu rozčilujete a nedokážete brát věci s nadhledem. To se negativně odráží na vašem zdraví – stres vám stahuje žaludek a místo pořádného jídla zvyšujete příjem černé kávy a čokoládových tyčinek. Myslete více na zdravou životosprávu, vybírejte kvalitní potraviny a choďte brzy spát.


  VODNÁŘ

    Zdárně pokračujete v pracovních aktivitách, které jste započali v minulém týdnu, a můžete dosáhnout potěšujících úspěchů. S profesním vývojem budou spokojeni zejména řemeslníci a obchodníci. V partnerském vztahu to může zaskřípat, zdá se, že se s protějškem v mnoha názorech rozcházíte. O víkendu budete mít příležitost k usmíření.


  RYBY

    Pracovní projekty poněkud stagnují a nemůžete se odlepit z místa. Zato máte dobrou příležitost upevnit si partnerský vztah a věnovat se rodině. Rádi se o své blízké staráte a vytváříte jim příjemné zázemí. Ochotně pomáháte každému, kdo něco potřebuje, a dbáte na to, aby spolu jednotliví členové rodiny dobře vycházeli.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2023, Tip3000.cz