Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Merkur se ocitl v kvadratuře s Uranem, což brání spontánnímu projevu a blokuje komunikaci. Tento týden moc nepřeje studentům ani lidem pracujícím se slovy a intormacemi. Snadno dojde k mediálním skandálům a šíření nepravdivých zpráv.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Tento týden přeje spíše intelektuálním aktivitám než sportu či práci vyžadující zručnost. Načerpáte nové informace, které vám pomohou ke zvýšení zisku. Budete mít náladu na plánování nových aktivit, k nimž vás mohou inspirovat myšlenky blízkých osob. Proto se nevyhýbejte společnosti, hodně si povídejte s přáteli, příbuznými, ale i dětmi.


  BÝK

    Pokud máte pocit, že se vám nejbližší lidé začínají vzdalovat, vyčleňte si na ně ve svém nabitém programu více času. Dejte jim najevo, že jste připraveni naslouchat a že vám na nich záleží. Lépe tak odkryjete jejich tajná přání a možná se dozvíte něco, co byste do nich ani neřekli. Vzájemným sdílením tajností se nicméně vaše vztahy velmi prohloubí.


  BLÍŽENCI

    Svým založením jste otevření a máloco lidem skrýváte. Tentokrát však o svých problémech vyprávíte neustále a každému na potkání. Ne každý je ale ochotným posluchačem a někdo si může stěžovat, že ho zdržujete od jeho vlastních záležitostí. Co nejvíce času byste proto měli trávit s dobrými přáteli, kteří vás rádi vyslechnou.


  RAK

    Díky dobrým vztahům na pracovišti a šikovným kontaktům se můžete dočkat lepšího platového ohodnocení. Je rovněž vhodná doba pro začátek nového podnikání ve spolupráci s partnerem nebo důvěryhodnou osobou z řad přátel. Logické úvahy a propočty ale raději nechejte na druhých nebo si aspoň nechte poradit od odborníka.


  LEV

    Tento týden je na místě nedůvěra. Někteří lidé ve vašem okolí vám nepřejí vaše úspěchy a nenechají na vás nit suchou. Zvláště na pracovišti se může najít někdo, kdo proti vám tajně kuje pikle. Můžete také narazit na ledajaké podvodníky. V tomto období vás mohou přitahovat neobvyklé duchovní disciplíny, můžete projevit zájem o léčitelství.


  PANNA

    Na domácí půdě se odehrávají změny, které vyžadují hodně času a energie. Je možné, že uvažujete nad stěhováním nebo koupí chaty. Pozornost se vám tak odvrací od práce, která je přitom náročná a žádá po vás hodně psychického i fyzického vypětí. Nevíte pak, na co se soustředit dřív a koncem týdne se můžete cítit dost vyčerpaně.


  VÁHY

    Rádi byste ukázali dobrou vůli a byli nějakým způsobem prospěšní světu. Možná se rozhodnete pro dobrovolnou charitativní činnost nebo přispějete na dobročinná konta. S protějškem si rozumíte, pokud jde o společné volnočasové aktivity a koníčky. Mohli byste vyrazit za sportem. Oheň na střeše bude ve chvíli, kdy začnete řešit finanční záležitosti.


  ŠTÍR

    Rýsuje se před vámi možnost posunout se v kariéře někam dál nebo přijít na způsob, jak si vybudovat dobré materiální zázemí. Zřejmě přijdete k lepším penězům, což přichází jako na zavolanou, protože máte poslední dobou hluboko do kapsy. Jediné, co může zahaprovat, jsou mezilidské a zvláště milostné vztahy. Tento týden to nebude ono.


  STŘELEC

    Pokud se ve vaší rodině řeší ošemetná otázka ohledně společného majetku, zeptejte se na radu svých dobrých přátel. Nejspíš mají podobnou zkušenost a rádi vám ji předají. Zároveň je vhodná doba zapsat se do zájmového kroužku nebo klubu. Vyhovuje vám, když můžete trávit svůj volný čas ve společnosti lidí s podobnými zájmy.


  KOZOROH

    Zdá se, že si v tomto týdnu nemusíte na nic stěžovat. Pluto ve vašem znamení vám dodává pevnost a odolnost, kterou můžete využít zejména v zaměstnání. Jen tak někdo vás na kolena nesrazí. Vaše vůle je posílená a v práci snadno prosadíte své myšlenky. Na domácí půdě asi žádné změny neprobíhají, všechno je při starém.


  VODNÁŘ

    Snažíte se neustále vzdělávat a rozvíjet své dovednosti. Měli byste si ale vybrat prakticky zaměřený kurz, který se vám bude hodit k současné práci. Máte totiž tendenci studovat nepraktické, i když třeba zajímavé obory. V tomto týdnu byste se neměli spoléhat na intuici, moc vám neslouží. Vyhýbejte se sázení, hazardu a spoléhání na štěstí vůbec.


  RYBY

    Pracovní zápal vám tentokrát může přinést lepší finanční zisky. V práci máte podporu nadřízených, kteří si vaší práce váží a snaží se vás ve firmě udržet. Také můžete dostat nečekanou nabídku na lepší post. Zejména začátkem týdne pocítíte, že nad vámi někdo drží ochrannou ruku, a není vyloučeno, že vás vůči ostatním nějak zvýhodní.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2021, Tip3000.cz