Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Slunce se posouvá do Panny a stojí v pěkném trigonu na Pluto v Kozorohu. To posiluje vůli a energii zejména u lidí narozených v zemských znameních. Přáno je lidem ve vyšším postavení, politikům, manažerům a vedoucím všeho druhu.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Nejraději byste se uklidili mezi čtyři stěny domova a užívali nerušeného štěstí s nejbližšími, pracovní povinnosti vám to ale nechtějí dopřát. Ještě ke všemu vám mozek neslouží jako jindy a práce vám jde od ruky zoufale pomalu. Hrozí konflikty s nadřízenými a pokles sebevědomí. Aspoň o víkendu si trochu odpočiňte.


  BÝK

    Tento týden z vás vyzařuje pohoda a nezkazíte žádnou legraci. Okouzlujete zejména osoby opačného pohlaví, které si s vámi rády zaflirtují. Vzhledem k tomu, že jste v bezstarostném rozpoložení, se zřejmě ani nebudete moc bránit. Koncem týdne čekejte příval duševní energie, využitelné v zaměstnání i studiu.


  BLÍŽENCI

    Pracovní zakázky neumíte odmítnout, i když se jich na vás valí tolik, že je přestáváte stíhat plnit. Neměli byste spoléhat jen na vlastní síly a převést některé úkoly na spolupracovníky. Jinak hrozí, že se celý týden nebudete moci věnovat ničemu jinému než práci. Myslete také na svůj osobní život a rozvíjejte vztahy.


  RAK

    Tento týden nikam nespěchejte, ke všemu přistupujte s klidem a rozmyslem. Pokaždé, když se do něčeho pohrnete s přílišným nadšením, hrozí vám fiasko. Držte se proto zpátky a dejte na rady zkušených. Posečkat byste měli i s vyznáním lásky – nechte vztahu volnější průběh a netlačte na pilu. Všechno přijde v pravý čas.


  LEV

    Pro tento týden je na nebi konstalace, která slibuje výhodné propojení partnerského života s pracovním. Ve svém protějšku můžete nečekaně objevit spolehlivého obchodního partnera, s někým z vašich kolegů naopak můžete navázat milostný vztah. V každém případě byste měli být otevřeni novým možnostem.


  PANNA

    Dobře vám to myslí a docházíte k originálním závěrům. Tuto schopnost uplatníte jak v práci, tak při studiu. Planety přejí nejrůznějším zkouškám a testům. V tomto týdnu budete také zřejmě více přemýšlet o globálních filosofických otázkách. Můžete trochu pozměnit světonázor a vůbec si udělat jasno ve svých postojích.


  VÁHY

    Tento týden byste se měli zamyslet nad svým profesním vývojem. Pokud vás současná práce nenaplňuje, přemýšlejte o změně. Využijte pružnosti dnešní doby a nesetrvávejte na místě, kde se celé dny jen rozčilujete nebo nudíte. Věnujte se tomu, co vás opravdu baví. Poraďte se o tom s přáteli, budou vám umět pomoci.


  ŠTÍR

    V těchto dnech jste hvězdou večírků. Ve společnosti jste okouzlující – jste zábavní a sršíte vtipem, umíte ale také naslouchat druhým. Přesto je přáno spíše vztahům přátelským než milostným. Aspoň prozatím. V práci čekejte spíš stres. Kolegové zřejmě nejsou ochotni k pořádné spolupráci, a tak na spoustu věcí zůstáváte sami.


  STŘELEC

    I když se budete počátkem týdne potýkat s nižší sebejistotou, mělo by se vám dařit, a to zejména ve vztazích. Máte náladu na společenská setkání a přátele. Pokud se chcete s někým seznámit, vyražte do společnosti ve čtvrtek nebo v pátek večer. V práci nepřepínejte síly, vaše energie je slabší. Jinak se není třeba ničeho obávat.


  KOZOROH

    Zřejmě nejste zcela spokojeni se svým současným životním stylem, a tak se v myšlenkách často vracíte do minulosti. Zdá se vám, že tenkrát bylo lépe, pravděpodobně to ale vnímáte zkresleně. V duchu si pořádně rozeberte, co vám v současné době vadí, a určitě vás napadne, jak to změnit. Možná byste měli méně pracovat...


  VODNÁŘ

    Nejste zvyklí prosazovat vůli příliš rázně, ale občas musíte dát jasně najevo, co se vám líbí a co ne. Ačkoli hodně pomáháte druhým a respektujete jejich přání, měli byste totéž chtít od nich. Udělejte si jasno v tom, co jste ochotni tolerovat a v čem kompromisy naopak dělat nehodláte. Lidé okolo musejí pochopit, že na to máte právo.


  RYBY

    Máte pocit, že nemá smysl plánovat budoucnost, a přijímáte život tak, jak přichází. Důchodové připojištění může jít k šípku, peníze navíc raději využijete na současné radovánky. Chcete zachytit a prožít krásu okamžiku a nestresovat se myšlenkami, co bude zítra. Protějšek vám to možná vyčítá, ale odchází s nepořízenou.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz