Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Venuše v průběhu týdne přejde do znamení Býka a měla by přinést ustálení ve vztazích, zejména v těch milostných. To, co bylo dosud nejisté, dostane jasnější tvar. Přetvářka se nevyplatí, na místě je otevřenost a důvěra. Přáno bude zejména obchodníkům s uměním a módou.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Můžete čekat příznivé zprávy a příjemná překvapení. Provází vás dostatek šťastných okolností, které zaženou veškeré zimní splíny. Týden je vhodný pro jednání s autoritami a vyjednávání pracovních výhod. Partnerský vztah zůstává harmonický, i když je tu něco, co byste si měli včas vyříkat. Neodkládejte to až na konec týdne.


  BÝK

    Toužíte po klidu a rodinné idylce. O víkendu byste mohli vyrazit na chatu a projít se po lese. Potřebujete ticho a zdravý vzduch. V druhé polovině týdne by se vám mohlo dařit v obchodních záležitostech. Posun v kariéře mohou zaznamenat lidé pracující v oděvním průmyslu, pohybují se v oblasti umění nebo vyrábějí šperky a doplňky.


  BLÍŽENCI

    Snažíte se zachovat klid, ale uvnitř to dost bublá. Neustále v sobě cítíte vnitřní napětí a stres. Bohužel stresové situace v těchto dnech přitahujete jako magnet a chvílemi se zdá, že se proti vám všechno spiklo. Dobře se budete cítit na procházce přírodou, proto by bylo dobré udělat si o víkendu malý výlet někam za město.


  RAK

    Máte chuť tvořit a každý den objevovat něco nového. Zajetá rutina vám nevyhovuje a jak cítíte ve vzduchu jaro, hned toužíte po rozletu a nových dobrodružstvích. Není divu, že začínáte plánovat letní dovolenou, a v myšlenkách se touláte někde po hvězdách. V práci působíte jako zpomalený film a nevnímáte okolí.


  LEV

    V práci se blížíte k vrcholu a všechno by šlo jako po másle, kdybyste se mohli opřít o své kolegy a spolehnout se na jejich spolupráci. Ačkoli s nimi máte dobré vztahy, nejsou tak aktivní jako vy a do ničeho se jim nechce. Většího efektu dosáhnete jen s lidmi narozenými v ohnivých znameních. S nimi bude spolupráce bez potíží.


  PANNA

    Máte čas věnovat se partnerovi a vnést do vztahu více romantiky. Nezadaní mají šanci potkat zajímavý protějšek, i když není jisté, jak dlouho tohle pouto vydrží. V práci vám štěstí docela přeje, zvláště pokud odhlédnete od racionálního úsudku a dáte víc na své pocity. Máte skvělou intuici a nápady na sebe nenechají dlouho čekat.


  VÁHY

    Okolnosti vás nutí věnovat se povinnostem, které vás vnitřně zrovna nenaplňují. Týden se vám proto asi nebude moc zamlouvat, ale na druhé straně by vás nemělo nic ohrozit. Prostě takové nemastné neslané dny. Víkend se rýsuje mnohem zajímavěji, zřejmě vás čeká překvapivé setkání s přáteli, které jste delší dobu neviděli.


  ŠTÍR

    Tento týden se ve vás probouzí soutěživost. Úloha šedé eminence vám nevyhovuje, chcete být vidět a dát o sobě světu vědět. Máte pocit, že si to po tom všem dlouhodobém úsilí zasloužíte. Navíc vám dost vadí, že se na výsledcích vaší práce namlsají osoby, které nehnuly ani prstem. Usilujete o zadostiučinění a nastolení spravedlnosti.


  STŘELEC

    Držte se blízkých přátel, kteří vás vždy vyslechnou a dobře vám poradí. Nejspíš budete potřebovat pomoci s milostnými vztahy, které jsou v těchto dnech dost komplikované. Ani v práci nejsou vztahy růžové, na kolegy se teď nemůžete spoléhat. V každém případě byste jim neměli svěřovat žádná intimní tajemství.


  KOZOROH

    Máte příležitost prosadit na pracovišti své nápady a návrhy inovací, které vám už dlouho leží v hlavě. Zaujmete příjemným vystupováním a není pro vás obtížné někoho přesvědčit o své pravdě. Také v partnerském vztahu můžete leccos urovnat. Na Velikonoce si naplánujte romantický výlet, třeba projížďku na parníku.


  VODNÁŘ

    Ačkoli v sobě máte silné ambice a jste odhodláni vyrazit za svým cílem hlava nehlava, okolnosti vás zatím brzdí v rozletu. Radši zvolněte tempo a šetřete energii na příští období. Ještě že přichází prodloužený víkend a s ním příležitost k odpočinku. Věnujte se oddychovým aktivitám, barvěte vajíčka a pečte beránky.


  RYBY

    Jestliže vás někdo v poslední době zklamal, přijde s omluvou. Týden vyznívá smířlivě a nacházíte v sobě dostatek pochopení pro druhé. Možná vás s trochou hořkosti napadá, že by lidé mohli zase jednou pro změnu chápat vás, ale nakonec u těch nejbližších pochopení nalézáte a co je vám do zbytku světa... Můžete být spokojení.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2017, Tip3000.cz