Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Slunce je na počátku týdne v komplikovaném postavení a je třeba počítat s překážkami v osobním i pracovním životě. Na druhé straně je tady stále pěkně aspektovaná Venuše, která přeje mírovým jednáním a posiluje potřebu udržovat dobré vztahy s okolím.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Rádi byste něco ve svém životě změnili, ale nejste si jisti, jak za tím vykročit. Možná máte pocit, že na změny ještě nenastala ta pravá doba. Zatím vyčkejte a plánujte. Planety přejí sbírání informací a získávání nových znalostí, které uplatníte v budoucnu. Vztahy by měly být v tomto období harmonické, s blízkými je vám dobře.


  BÝK

    Špatné aspekty na obloze se vašemu znamení vyhýbají, Mars je vůči Býku dokonce v trigonu. Oplýváte energií a umíte si prosadit svou vůli, což se ocení hlavně v práci a podnikání. Dokážete přesně formulovat své požadavky a stojíte si za svým. Jen v oblasti vztahů může něco zahaprovat, možná se nepohodnete s protějškem.


  BLÍŽENCI

    Máte smělé plány, ale něco vám učiní čáru přes rozpočet. Vyskytují se překážky, se kterými se nepočítalo, a najednou zjišťujete, že jste byli přílišnými optimisty. Náladu vám zlepší tvůrčí činnost nebo hudební koncert. Potřebujete opustit praktické myšlení, naladit se na relaxační vlnu a rozhýbat pravou mozkovou hemisféru.


  RAK

    Úspěch v tomto týdnu zaznamenají zejména lidé pracující v turistickém ruchu a v zahraničních firmách. Hvězdy přejí jednání s cizinci a také studentům. Jste v příjemném rozpoložení a dobře vám to zapaluje. Můžete se s chutí pustit do rozličných tvůrčích aktivit. Období je také vhodné pro duchovní činnost a zrání osobnosti.


  LEV

    Nemáte náladu na dlouhé diskuse, jdete přímo k jádru věci a neřeknete víc, než co považujete za skutečně důležité. Jednáte bez okolků, až si někdo může myslet, že v sobě nemáte dostatek taktu. Vy ale přitom chcete být jen upřímní. Nehodláte mlžit polopravdy z ohleduplnosti. Lidé to budou muset pochopit a přijmout vás takové.


  PANNA

    Možná vám připadá, že se vám v těchto dnech nic nedaří, i když se sebevíc snažíte. Jste plni nadšení a chcete každému vyhovět, stavíte si však příliš vysoké laťky. Nepouštějte se do náročných aktivit a nepropadejte iluzi, že je vaše energie bezedná a všechno se dá zvládnout. Neúspěch byste neměli vnímat jako osobní selhání.


  VÁHY

    Tento týden nepodnikejte významnější finanční transakce, nemáte na ně nejlepší odhad. V oblasti vztahů vás naopak čekají příjemné chvíle. Nedokážete být delší dobu o samotě a využíváte každé příležitosti vyrazit někam s protějškem nebo s partou přátel. Navíc se zřejmě ukáže, jak blízko k sobě skutečně máte a jak si umíte být oporou.


  ŠTÍR

    Jsou tady nějaké neblahé zkušenosti z minula, které vám brání ve spontánním rozběhu nových událostí. Bojíte se, že se bude historie opakovat, a na obdobnou akci si netroufáte. Obavy ale nejsou na místě. Situace je možná podobná, ale aktéři i okolnosti působí jako z jiného soudku. Jděte proto směle kupředu.


  STŘELEC

    Tento týden může být poněkud vachrlatý, jednou budete dole, jednou nahoře. Události přicházejí náhle a s nevídanou intenzitou. Co je jisté, nudit se nebudete. O nejedno překvapení se vám postarají rodinní příslušnici i nadřízení v práci. Možná budete muset často měnit svůj denní program z hodiny na hodinu.


  KOZOROH

    Pokud byste rádi v něčem vynikli a získali obdiv okolí, vyberte si oblíbenou sportovní disciplínu, ve které zapojíte fyzickou sílu. O lámání rekordů v intelektuální oblasti se nepokoušejte, tento týden byste moc neoslnili. Logické uvažování není vaší silnou parketou, zkouškami ve škole zřejmě projdete s odřenýma ušima.


  VODNÁŘ

    Pustili jste se plnou parou do práce a hýříte nápady, které by vám mohl závidět kdejaký vynálezce. I když vaše myšlenky zatím nenacházejí praktické využití, není na škodu si je zaznamenat na papír a schovat si je pro budoucnost. Ve vztazích s blízkým okolím něco tentokrát skřípe, zřejmě narážíte na nepochopení.


  RYBY

    Jste pohrouženi do krajiny snů a ve vaší fantazii se odehrávají nesčetné dobrodružné příběhy. Zároveň ale při samém snění přestáváte vnímat své blízké okolí a vybočujete z reálného světa. Lidé jsou překvapeni vaším nepřítomným výrazem, a tak často musíte zodpovídat otázky typu, jsi v pořádku, nestalo se ti něco?

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2021, Tip3000.cz