Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Venuše vstupuje do znamení Berana, a mezilidské vztahy tak dostávají více dynamiky. Dá se očekávat větší přímost v komunikaci a větší iniciativa ze strany žen. Dobrý aspekt s Marsem slibuje harmonii; snadno navazovat kontakty budou především lidé narození v ohnivých znameních.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Máte pocit, že vám pořád něco nedovoluje rozvinout své nadání naplno. Chtěli byste se za něčím rozběhnout, ale cosi vám svazuje nohy. Aspoň že se něco hýbe na poli milostných vztahů – vypadá to, že s protějškem vybočíte z každodenní rutiny a budete se věnovat zajímavějším aktivitám, než je vysedávání na gauči.


  BÝK

    Nechte se unášet během událostí a neužírejte se myšlenkami, co by mohlo být, kdyby se věci seběhly jinak. Minulost nevrátíte a musíte se poprat s tím, co je. A nakonec to nebude nejhorší, i když se to zpočátku jeví všelijak. Chce to jen změnit zaběhlý styl myšlení a všimnout si nových příležitostí, které se pro vás otvírají.


  BLÍŽENCI

    Sny vám nikdo nemůže vzít, ale občas u nich musíte zůstat. Každý vzdušný zámek zkrátka nelze proměnit na skutečnost, i když máte silnou vůli a zapaluje vám to o sto šest. Hlavně v oblasti milostných vztahů byste se měli držet nohama na zemi, je tady riziko, že se zamilujete do příliš nedostupného objektu.


  RAK

    V těchto dnech se držíte na výsluní zejména v práci. Musíte sice vyřídit spoustu nezajímavých formalit, ale přesto se budete radovat z pocitu seberealizace. Ve vztazích by mohlo docházet k nedorozuměním. Nehledejte ve slovech druhých skryté významy a sami se také snažte jednat na rovinu. V lásce nepropadejte zbytečně žárlivosti.


  LEV

    Rádi byste si dopřáli trochu zábavy, a v těchto dnech je k tomu konečně příležitost. Nejspíš se vám dostane zajímavého pozvání, které nelze odmítnout. Počítejte ale s tím, že nepůjde o obyčejný večírek. Akce zavání mnohem větším dobrodružstvím. A společenské zábrany se nosit nebudou. Na domácí scéně se něco konečně vyjasní.


  PANNA

    Na místě je opatrnost, zejména co se týká adrenalinových aktivit. Pozor dejte i za volantem, ostatně mohli byste pro jistotu zkontrolovat auto, jestli je po zimě v dobrém technickém stavu a nic mu nechybí. S příchodem jara byste mohli popřemýšlet o změně šatníku, některé kousky z loňska už opravdu chtějí vyhodit.


  VÁHY

    Potřebujete se soustředit na svou práci, ale neustále vás někdo vyrušuje. Kolegové a přátelé si chtějí povídat a nechápou vaše náznaky, že teď nemáte ani čas ani náladu. Dokud to neřeknete přímo, nebudete mít klid. Koncem týdne byste si měli odpočinout a věnovat se koníčkům, na které se během zimy nedostalo.


  ŠTÍR

    V zaměstnání dochází ke klíčovým okamžikům, které rozhodnou o dalším směru vaší kariéry. Tyto dny jsou pro vás proto velmi důležité a s napětím čekáte, jak to všechno dopadne. Planety v Rybách vám přejí, a tak můžete doufat v pozitivní vývoj. Co se týče vztahů, nemějte přílišná očekávání. Zachovejte si střízlivou mysl.


  STŘELEC

    Venuše v Beranu vám vlévá do žil více optimismu. Těšíte se přízni okolí, vztahy se viditelně vylepšují. Týden přeje romantice, měli byste proto trávit hodně času se svým protějškem. Okolnosti vás kromě toho tlačí k tomu, abyste si udělali pořádek ve svých dokumentech. Celkový jarní úklid domácnosti by také neškodil.


  KOZOROH

    Pořád jako byste chtěli něco víc, než máte. Do určité míry je to nutné, protože jinak byste ustrnuli na jednom bodě a nikam v životě nesměřovali. Mohli byste se ale přitom více usmívat na svět a cítit se spokojeněji. Když uděláte krok vpřed, měli byste se z toho radovat, a ne si stěžovat, že jste chtěli dojít mnohem dál.


  VODNÁŘ

    Okolnosti jsou zase o něco lepší a vztahy vřelejší. Srdce máte na pravém místě a pomůžete, kde je potřeba. A protože nepotkáváte nevděčníky, dostane se vám za to milé odměny. Radost vám udělají také dobré zprávy – zřejmě vás brzy navštíví někdo, koho jste už dlouho neviděli. A vnese vám do domu více života.


  RYBY

    V podstatě byste si nemuseli na nic stěžovat. Saturn už nestraší v opozici na vaše znamení, a tak vám nic nebrání v tom, abyste se rozeběhli za svým štěstím. Jediné, co vás může zbrzdit, jsou vlastní pochyby a nejistoty. V duchu všechno moc rozebíráte a bráníte se spontánním akcím. Přitom první nápady bývají často nejlepší.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2017, Tip3000.cz