Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Mars s Venuší procházejí znamením Býka a drží se ve vzájemné konjunkci. Aspekt zvyšuje smyslnost a touhu po milostných dobrodružstvích. Čerstvě navázané vztahy budou intenzivní, ale stěží se obejdou bez konfliktů. Je zapotřebí více diplomacie.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    V těchto dnech jste hvězdou večírků. Ve společnosti jste okouzlující – jste zábavní a sršíte vtipem, umíte ale také naslouchat druhým. Přesto je přáno spíše vztahům přátelským než milostným. Aspoň prozatím. V práci čekejte spíš stres. Kolegové zřejmě nejsou ochotni k pořádné spolupráci, a tak na spoustu věcí zůstáváte sami.


  BÝK

    I když se budete počátkem týdne potýkat s nižší sebejistotou, mělo by se vám dařit, a to zejména ve vztazích. Máte náladu na společenská setkání a přátele. Měli byste oprášit slušné kousky oblečení a vyrazit na ples, přecijen je sezona v plném proudu. Pokud se chcete s někým seznámit, vyražte do společnosti počátkem týdne.


  BLÍŽENCI

    Možná nejste se svým současným životním stylem úplně spokojeni, a tak vzpomínáte na staré časy. Zdá se vám, že tenkrát bylo lépe, pravděpodobně si ale jen minulost idealizujete. V duchu si pořádně rozeberte, co vám v současné době vadí, a určitě vás napadne, jak to změnit. Zvolněte pracovní tempo a věnujte se blízkým.


  RAK

    Nejste zvyklí prosazovat vlastní vůli příliš rázně, ale občas musíte dát jasně najevo, co se vám líbí a co ne. Ačkoli hodně pomáháte druhým a respektujete jejich přání, měli byste totéž chtít od nich. Udělejte si jasno v tom, co jste ochotni tolerovat a v čem kompromisy naopak dělat nehodláte. Lidé okolo musejí pochopit, že i vy na to máte právo.


  LEV

    Máte pocit, že nemá smysl plánovat budoucnost, a přijímáte život tak, jak přichází. Vadí vám předsudky a staromódní typy lidí, co vám neustále připomínají, že byste měli být odpovědnější. Vy si však jedete po svém a cizí moudra neposloucháte. Chcete zachytit a prožít krásu okamžiku a nestresovat se myšlenkami, co bude zítra.


  PANNA

    Nejraději byste se uklidili mezi čtyři stěny domova a užívali nerušeného štěstí s nejbližšími, pracovní povinnosti vám to ale nechtějí dopřát. Ještě ke všemu vám mozek neslouží jako jindy a práce vám jde od ruky zoufale pomalu. Večer jste pak tak vyšťavení, že nemáte na rodinné radovánky náladu. Snad se trochu uvolníte o víkendu.


  VÁHY

    Tento týden z vás vyzařuje pohoda a nezkazíte žádnou legraci. Okouzlujete zejména osoby opačného pohlaví, které si s vámi rády zaflirtují. Vzhledem k tomu, že jste v bezstarostném rozpoložení, se zřejmě ani nebudete moc bránit. Koncem týdne čekejte příval duševní energie, využitelné v zaměstnání i studiu.


  ŠTÍR

    Pracovní zakázky neumíte odmítnout, i když se jich na vás valí tolik, že je přestáváte stíhat plnit. Neměli byste spoléhat jen na vlastní síly a převést některé úkoly na spolupracovníky. Jinak nebudete mít ani čas na rozvíjení nových známostí, které teď s takovým gustem navazujete. Máte příležitost k pěkným vztahům a je škoda ji nevyužít.


  STŘELEC

    Tento týden nikam nespěchejte, ke všemu přistupujte s klidem a rozmyslem. Pokaždé, když se do něčeho pohrnete s přílišným nadšením, hrozí vám fiasko. Posečkat byste měli i s vyznáním lásky – nechte vztahu volnější průběh. Vždycky se vyplatí počkat na tu „pravou“ chvíli, i když máte pocit, že to nevydržíte a musíte mít všechno hned.


  KOZOROH

    Pro tento týden je na nebi konstalace, která slibuje výhodné propojení partnerského života s pracovním. Ve svém protějšku můžete nečekaně objevit spolehlivého obchodního partnera, s někým z vašich kolegů naopak můžete navázat milostný vztah. V každém případě byste měli být otevřeni novým možnostem.


  VODNÁŘ

    Dobře vám to myslí a docházíte k originálním závěrům. Tuto schopnost uplatníte jak v práci, tak při studiu. Planety přejí nejrůznějším zkouškám a testům. V tomto týdnu budete také zřejmě více přemýšlet o globálních filosofických otázkách. Můžete trochu pozměnit světonázor a vůbec si udělat véce jasno ve svých postojích.


  RYBY

    Tento týden byste se měli zamyslet nad svým profesním vývojem. Pokud vás současná práce nenaplňuje, přemýšlejte o změně. Využijte pružnosti dnešní doby a nesetrvávejte na místě, kde se celé dny jen rozčilujete nebo nudíte. Věnujte se tomu, co vás opravdu baví. Silné zastání máte v rodině, své plány s ní proto zkonzultujte.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt
[CNW:Counter]
Copyright © 2007 - 2016, Tip3000.cz