Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Pěkně aspektovaný Merkur přinese školákům úspěšný start do nového školního roku. Štěstí bude přát zejména studujícím, kteří mají silnou vůli a jsou odhodláni dotáhnout zbylé zkoušky z předchozího semestru do konce. O víkendu hrozí konflikty ve vztazích.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Cítíte potřebu vybudovat své rodině pevné zázemí a možná toužíte po novém domově, který by více vyhovoval vašim představám. Zatím však zůstane jen u plánů a snů, k realizaci zatím nenastal ten pravý čas. V práci se můžete dopustit menších přehmatů, které sice nic zásadního nepokazí, ale přesto si je budete vyčítat.


  BÝK

    Do všeho se vrháte se zápalem a daří se vám na všech frontách. Protivníky snadno rozdrtíte díky silné vůli a neústupnosti. Snadno se dostanete do vedoucí role – máte tendenci strhnout na sebe větší moc. Spokojeni by měli být i studenti, Merkur v trigonu na vaše znamení předpovídá dobré studijní výsledky.


  BLÍŽENCI

    V těchto dnech nejste zrovna psychicky vyrovnaní a rozhodí vás každá maličkost. Snadno ztratíte sebedůvěru i nervy. Nepouštějte se proto do činností, ve kterých necítíte stoprocentní půdu pod nohama. O vážných rozhodnutích se raději poraďte s blízkými. Tento týden se vám nevyplatí jednat na vlastní pěst.


  RAK

    Ve škole i v práci by se neměly vyskytnout potíže, zato oblast vztahů vám dává zabrat. Rýsuje se nějaký konflikt s protějškem, který nevyřešíte pouhým polibkem na usmířenou. Měli byste jít do hloubky problému a hledat jeho kořeny i v minulosti. Možná potřebujete být chvilku o samotě, abyste si pořádně srovnali myšlenky.


  LEV

    V těchto dnech jste dobrými komunikátory. Výstižně se vyjadřujete a na všechno najdete hbitě odpověď. Tyto schopnosti uplatníte zejména v práci a ve studiu, ale ledaccos si můžete vyříkat i v partnerském vztahu. Venuše je vůči vašemu znamení postavena příznivě a s milovanou osobou můžete strávit spoustu příjemných chvil.


  PANNA

    Můžete zaznamenat úspěch v oblasti obchodu a financí. I když pro sebe možná neurvete z tržby velký díl, podaří se vám na sebe upozornit a vaše kariéra se bude vyvíjet dobrým směrem. Jinak se tento týden můžete dočkat radosti ze strany svých potomků. S osobami staršími si naopak rozumět moc nebudete, spíš vás psychicky rozhodí.


  VÁHY

    Nejste ve své kůži a zdá se, že vás rozčílí každá maličkost. Snadno se pohádáte s partnerem i potomky. Stěžujete si, že prověřují vaši trpělivost, ale přiznejte si, chyba je na obou stranách. Najděte si čas sami pro sebe a zlepšete si náladu relaxací v bublinkové koupeli nebo posezením v parku. Ke svým blízkým se vrátíte odpočatí a svěží.


  ŠTÍR

    V oblasti lásky a vztahů jednáte poněkud zmateně a neuváženě. Vaše dnešní rozhodnutí sice možná považujete za pevná, ale zítra je náhle bezdůvodně změníte. V těchto dnech raději nikomu nic neslibujte, protože není jisté, že svým slibům dostojíte. Také si nevymýšlejte nepravdivé historky, hrozí, že se do nich zamotáte.


  STŘELEC

    V práci narážíte téměř každý den na překážky a není divu, že se vám ráno nechce vstávat a do zaměstnání se šouráte dost neochotně. Těžko v sobě hledáte nadšení, se kterým by se problémy vyřešily snáze. Zato v oblasti vztahů si můžete pískat, s lidmi okolo sebe vycházíte dobře a rodina vám dělá jen radost.


  KOZOROH

    V zaměstnání máte přehled o každém detailu, umíte vytušit reakce nadřízených i kolegů a víte přesně, kam bude v příštích dnech směřovat vývoj. Nic vás nemůže překvapit. Horší je to však s polem partnerských vztahů. Tady jsou okolnosti zahalené neprůhlednou mlhou a další dění je nepředvídatelné.


  VODNÁŘ

    V zaměstnání se vám opět začalo dařit a mohli byste se dočkat zvýšení platu nebo lepších finančních příležitostí obecně. Lidem ale raději moc nevěřte. Vypadá to, že se ve vašem okolí vyskytují prospěcháři, co vás chtějí využít. Venuše s Marsem nicméně stojí v trigonu na vaše znamení, a tak byste měli mít štěstí v lásce.


  RYBY

    Pěstujete v sobě optimismus a radost ze života, což se odráží na vašem celkovém působení. V zaměstnání možná nepatříte k nejrychlejším, ale nakonec necítíte potřebu s nikým závodit a svou práci vykonáváte svým tempem. Zaujmete hlavně kreativitou a smyslem pro estetiku. Radost vám přinese čas strávený s dětmi.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt
[CNW:Counter]
Copyright © 2007 - 2016, Tip3000.cz