Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Jupiter v trigonu s Plutem tvoří silný aspekt slibující uzavření významných mezinárodních smluv, které by mohly skloubit humanitní ideály s "tvrdší rukou". Týden přeje duchovnímu růstu a rozjímání, hloubavé typy mají možnost dosáhnout vyššího poznání.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Uran ve vašem znamení je v dobrém aspektu na Venuši, což slibuje nová milostná dobrodružství. City snadno vzplanou, jiskra snadno přeskočí. Nově navázané vztahy budou velmi intenzivní a vložíte do nich hodně energie. Na práci se v těchto dnech nesoustředíte tak jako jindy. Z toho vyplývá, že nejlépe vám bude na dovolené.


  BÝK

    Počátkem týdne se budete cítit velmi příjemně. Můžete čekat příval optimismu a zvýšené sebevědomí. Na co sáhnete, to se podaří, a pokud vaše duševní rovnováha v minulosti kolísala, nyní je konečně na rovné lajně. V druhé polovině týdne vaše nadšení opadne, ale ve stěžejních okamžicích vám bude stále přáno. Všechno vychází podle vašich představ.


  BLÍŽENCI

    Tento týden můžete těžit z milého vystupování a roztomilé image, která odzbrojí každého, kdo se na vás podívá. I když vaše vyjadřování není bezchybné a vaše argumenty nejsou vždycky logické, dokážete zaujmout a získat druhé na svou stranu. Spoléhejte více na charisma osobnosti než na rozumové schopnosti.


  RAK

    Nenadálé komplikace vám mohou překazit plány, ale neztrácíte vitalitu a optimismus. Překážky pro vás nepředstavují zase tak velký problém a se vším se hravě vyrovnáte. Dobře se cítíte mezi přáteli, kteří vás vždycky pochopí a povzbudí na mysli. Navíc vám mohou ve svízelných situacích výrazně pomoci, tak se jich držte.


  LEV

    Tento týden vypadá velice příznivě a můžete očekávat dobré zprávy. Díky náhodě můžete navázat nové obchodní kontakty nebo získat příležitost k vyššímu zisku. Nepropadejte ale pocitu, že všechno půjde jako po másle a vítězství máte zaručeně v kapse. Přes všechny dobré okolnosti musíte vynaložit určité úsilí, abyste nakonec dosáhli vysněného cíle.


  PANNA

    Měsíc prochází počátkem týdne vaším znamením a je dobře aspektován, takže budete těžit z psychické rovnováhy a příjemného citového rozpoložení. Po týdnech zvýšeného stresu přichází úleva a můžete si trochu oddychnout. Napětí v práci polevuje, je příležitost vzít si dovolenou a strávit pár dní v tichu přírody.


  VÁHY

    Zapadli jste do určité rutiny a těžko vás něco překvapí. S harmonogramem všedních dnů jste spokojeni, nevyhledáváte změny a nepotřebujete žádná zpestření. Vyhovuje vám pravidelný režim a jste hrdí na to, čeho jste doposud dosáhli. Osobní vztahy mohou působit v těchto dnech chladněji, ale mají pevné kořeny a nic je neohrozí.


  ŠTÍR

    V zaměstnání projevujete silnou vůli a využíváte vůdčí schopnosti. Ne vždycky ale máte pravdu a neradi to přiznáváte. Měli byste v sobě nalézt více pokory. Přijměte fakt, že nejste neomylní, a nesnažte se své názory prosadit silou svého postavení. Na domácí půdě zachovejte diplomacii a nepouštějte se do sporů, které nemůžete vyhrát.


  STŘELEC

    Pozornost je nasměrována do oblasti milostných vztahů. Venuše ve Lvu přeje intimním chvilkám s milovanou osobou a nezadaným slibuje románek na obzoru. Tento týden byste se měli věnovat společenskému životu a trávit čas s lidmi, se kterými je vám dobře. Nenuťte se do povinných večírků, na kterých se ukoušete nudou.


  KOZOROH

    Měli byste slevit ze svých přísných zásad a trochu se uvolnit. Nebojte se být sami sebou, přirozené jednání je často mnohem lepší než úzkostlivé dodržování bontonu. Využijte příznivého vlivu Jupiteru v trigonu na vaše znamení, yvhledejte příjemnou společnost a trochu se bavte. Po tvrdé dřině si zasloužíte odpočinek.


  VODNÁŘ

    Máte sklony vidět všechno v růžových barvách a neuvědomujete si rizika. Opatrnosti není nikdy nazbyt a počítat se musí i s horší variantou. Na druhé straně vás ale neopouští dobrá nálada a jste výtečnými společníky. Díky pozitivnímu naladění předvedete mnohem lepší pracovní výkony než pesimisticky založení kolegové.


  RYBY

    Možná se o vás pokouší zádumčivost. Nahromadila se ve vás spousta myšlenek, které potřebují srovnat do příslušných šuplíčků. Najděte si chvíli samoty a o všem precizně popřemýšlejte. Mnohem těžší výzvou bude udělat si pořádek v citovém životě, prožívání může být chvílemi zmatené. Vyrovnejte se nejprve se sebou a pak hledejte cestu k druhým.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt
[CNW:Counter]
Copyright © 2007 - 2016, Tip3000.cz