Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Mars ve Štíru se dostává do trigonu na Jupiter a Uran v Rybách a posiluje tvůrčí sílu i touhu po duchovním rozletu. Větší odvahu v sobě pocítí zejména lidé narození ve vodních a zemských znameních. Tranzit brzdí Marsovu agresivitu a vkládá jeho energii do smysluplných činů.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Domnívali jste se, že jsou před vámi jen dvě možnosti, ale najednou se zčistajasna objevila třetí. A přináší optimální řešení vaší situace. Můžete se proto radovat, vítězství přichází téměř bez boje. Koncem týdne zřejmě obdržíte rozporuplné zprávy, z nichž nebudete moudří. Neměli byste ale nad nimi přehnaně přemýšlet.


  BÝK

    Udělejte si pořádek ve všech papírech, které zahlcují váš stůl. Ujistěte se, že máte v cajku všechny formality vyžadované úřady, a to zvláště, pokud podnikáte nebo pracujete na volné noze. Všechny faktury a složenky zaplaťte hned, jak přijdou, protože hrozí, že je v roztržitosti zapomenete ležet někde v šuplíku.


  BLÍŽENCI

    V oblasti vztahů zůstává něco nevyjasněného, co se každou chvíli může vynořit na světlo a přidělat vám vrásky na čele. Potřebujete čas na přemýšlení a hlubší rozbor situace. Těžko si však utvoříte reálný obrázek, máte totiž sklony vykládat si slova druhých tak, jak jim chcete rozumět. Vaše pověstná objektivita jde tentokrát stranou.


  RAK

    V práci si počínáte chytře a není snadné vás dostat na špek. Prohlédnete každou lest, což se vám bude hodit zejména při podepisování smluv. Pokud vás v tomto týdnu čeká pracovní pohovor, zvládnete ho na jedničku. Planety přejí nástupu do nového zaměstnání i pracovnímu postupu. Tento týden by pro vás měl být úspěšný.


  LEV

    Poslední dobou ztrácíte odvahu i energii do rodinných bojů, které se čím dál vyostřují. Je dost možné, že váš vztah prochází krizí a cítíte se vyčerpaně. Venuše s Marsem v kvadratuře na vaše znamení vám mohou zavařit žárlivostí i uraženým egem. Zdržte se emocionálních výstupů a pokuste se zachovat chladnou hlavu.


  PANNA

    Tento týden můžete dokázat věci, o kterých jste byli doposud přesvědčeni, že nejsou ve vašich silách. Stejně tak byste mohli podstoupit dosud nepoznané zkušenosti. Nejste zvyklí na změny a rádi všechno plánujete dlouho dopředu, ale nyní se přesvědčíte, že i spontánní akce stojí za to. Nechte se unášet proudem událostí.


  VÁHY

    Snažíte se o fair play, ale ne vždy se vám povede vyjednat kompromis. Někteří jedinci ve vašem okolí vyznávají heslo, buď všechno, nebo nic. S těmi se těžko uzavírá dohoda. Před víkendem se podívejte do kalendáře, zda se v brzké době nerýsují narozeniny někoho blízkého. Máte plnou hlavu starostí a mohli byste zapomenout.


  ŠTÍR

    Na intriky v práci jste si už zvykli a se soky v lásce také umíte žít. Jak by také ne, když osobní boje poslední dobou suverénně vyhráváte. Nehodláte se ztrapňovat hysterickými scénami – necháte dva hádat a počkáte si na okamžik, kdy budete moci převzít roli třetího, který se má dobře. Umíte si to zařídit, jen co je pravda.


  STŘELEC

    Nějak se z vás vytrácí optimismus a máte tendenci vidět věci příliš černě. Tento týden se vám zřejmě nepodaří splnit všechny úkoly, které jste si předsevzali, a trochu vám to sníží sebevědomí. Měli byste sebrat všechny síly a soustředit se na jeden projekt. Nedovolte svým myšlenkám rozběhnout se do všech stran.


  KOZOROH

    Tento týden se rýsuje poměrně romanticky. Mezi vámi a protějškem panuje zvýšená empatie i přitažlivost, zvláště pokud se váš partner narodil v zemském nebo vodním znamení. Každopádně byste měli prožít příjemný týden. Možná vás čekají neobvyklé zážitky na cestách. Nebojte se dobrodružství a prožijte je s úsměvem.


  VODNÁŘ

    Radost z dobře odvedené práce vám kazí problémy na domácí scéně a v osobním životě vůbec. Najednou se dostává na povrch všechno, co se doposud dusilo pod pokličkou, a musíte se s tím nějakým způsobem vypořádat. Nejraději byste sbalili kufry a odjeli někam hodně daleko – tím se ovšem nic nevyřeší, a vy to dobře víte.


  RYBY

    Narážíte na příjemné lidi, kteří jsou ochotni podat vám pomocnou ruku. Vyzařuje z vás pozitivní energie a okolí vás vnímá jako milé společníky, jimž je možné důvěřovat. Nezneužijte jejich důvěry a diskrétní informace si nechejte pro sebe. O víkendu bude příležitost ke zpestření intimního života a upevnění vztahu vůbec.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2019, Tip3000.cz