Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Mezilidské vztahy stále nejsou valné, komunikace vázne zejména ve vztazích milostných. Venuše se navíc přiblížila k Neptunu, takže hrozí více přetvářky a dezinformací. Posílena jsou tentokrát vzdušná a ohnivá znamení, lidé s převahou těchto živlů v horoskopu budou mít více energie k akci.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Máte mnoho zajímavých nápadů, které už jen čekají, až je zrealizujete. Díky dobrému aspektu Slunce i Marsu byste na to měli mít dostatek energie. V práci by vám mělo všechno vycházet, takže se do ní neváhejte pustit s plným nasazením. Harmonické by měly být i osobní vztahy, na místě je ale nedůvěra, pokud půjde o finanční záležitosti.


  BÝK

    Najednou jste ustrnuli na jednom místě a věci se nehýbou kupředu. Koloběh každodenních povinností vám neumožňuje vydat se za svými sny. Jako byste teď nemohli dělat, co vás opravdu baví. V partnerském životě to chvílemi zahřmí, musíte se ovládat, abyste nevybuchli. Povzbudí vás přátelé, kterým na vás záleží. Zkontaktujte milé lidi, jež jste dlouho neviděli.


  BLÍŽENCI

    Rozhodli jste se zalátat díry v partnerském vztahu a více stmelit rodinu. Plánujete společné akce a na pracovní záležitosti neberete tolik ohledů jako jindy. To vaši nejbližší určitě ocení a ze společně stráveného času si odnesete krásné vzpomínky. Při jednání s obchodními partnery buďte ostražití, někdo se snaží vnutit vám nevýhodnou smlouvu.


  RAK

    V těchto dnech jste k sobě citlivější a potřebujete hodně pozornosti ze strany druhých. Chvílemi můžete propadat pocitům, že vám lidé nerozumějí a nedávají vám dostatek lásky. Není to tak docela pravda, možná máte jen příliš vysoká očekávání. Zameťte si před vlastním prahem a zkuste druhé více ocenit. Nešetřete chválou, zejména jde-li o mladší členy domácnosti.


  LEV

    Máte dobrý nos na obchodní záležitosti a tušíte, odkud se mohou přihrnout lepší příjmy. V práci zaznamenáte úspěch, zejména působíte-li v ekonomické sféře. Po malých, ale významných krůčcích se budete dopracovávat ke svým cílům a z odvedené práce budete mít velice dobrý pocit. Zato v partnerství to nějak neklape, jsou tu sklony k hádkám.


  PANNA

    V práci se snažíte, jak můžete, ale že by vás to nějak těšilo nebo naplňovalo, to se říct nedá. Úkoly plníte spíše z povinnosti než z pracovního nadšení. Možná za to mohou zhoršené vztahy s kolegy – někteří hrají proti vám a pracovní dny vám dokážou dost znepříjemnit. Nenechte se jimi vyprovokovat a věnujte se vlastní práci. Za to rozčilování to nestojí.


  VÁHY

    V tomto týdnu vás zřejmě čekají oficiální setkání, na které se musíte dostavit v lepším kousku oblečení a s předstíraným úsměvem. Do přetvářky se vám nechce, ale při některých příležitostech je bohužel vyžadována. Také v partnerském vztahu to chce kapku diplomacie, nepouštějte se zbytečně do slovních konfliktů.


  ŠTÍR

    Pracovních povinností je o něco méně a máte příležitost věnovat se zábavě a sportům. A protože se necítíte dobře o samotě, měli byste do svých aktivit zapojit i blízké přátele. Partnera raději nechte odpočívat, akorát byste se poštěkali. Pokud se obáváte, že obchody poněkud váznou, vydržte ještě měsíc, až planety přejdou do znamení Ryb. Bude mnohem lépe.


  STŘELEC

    Nadřízení i kolegové toho od vás hodně očekávají a bedlivě sledují, jak vám jde práce od ruky. Energie máte hodně a určitě z vás budou mít radost. Dokážete vzít odpovědnost na svá bedra a systematicky sledovat vytyčený cíl. Když je potřeba, převezmete vedení. Cítili byste se nicméně mnohem lépe, kdyby vám byla ponechána volná ruka.


  KOZOROH

    Nejvíce vás tento týden potěší přátelé; je vhodná doba pro společenská setkání a obnovení kontaktů s lidmi, o nichž jste dlouho neslyšeli. V sociálních skupinách se dostáváte do vedení a platí to i o pracovním týmu. Ovšem s tím, že v této oblasti můžete narážet na protesty. Chce to zapojit více psychologii a jednat taktně.


  VODNÁŘ

    Nejraději byste byli zalezlí v klidu domova a věnovali se četbě nebo jiným tichým koníčkům. Někdo vás ale neustále vyrušuje a tahá ven. Nejste moc společenští ani komunikativní a občas budete dost nabručení. V práci nijak velké pokroky neučiníte, na druhé straně se ale nemusíte bát ani žádných selhání. Všechno zůstává při starém.


  RYBY

    Na pracovišti se zřejmě něco zvrtne ve vztazích s kolegy a nebudete se tu cítit ve své kůži. Spíš vás bude všechno rozčilovat a budete mít pocit, že vaše práce nemá smysl ani budoucnost. U někoho ale zastání přecijen najdete. Bude stačit pár slov, která vám vrátí ztracenou motivaci. Nakonec, nemůžete se přeci vzdát bez pořádného boje.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2020, Tip3000.cz