Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Napětí mezi Venuší a Marsem polevilo, takže milostné vztahy by se měly vrátit do normálu. Konflikty teď mohou pro změnu vznikat na poli vědeckém a intelektuálním. V tomto týdnu také mohou vyjít najevo šokující aféry různého druhu.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Tento týden se nepouštějte do řešení logických problémů a nesnažte se druhým všechno vysvětlovat, nejsou ochotni naslouchat ani chápat. Ovoce nepřinese ani přílišná průbojnost. Více se bude dařit umělcům a vůbec lidem vyvíjejícím kreativní činnost. Období přeje i milostným vztahům, takže se věnujte svému protějšku.


  BÝK

    Nehodláte spoléhat na pomoc druhých a všechno chcete zvládnout sami. Proto se stává, že je toho na vás moc a nic nestíháte. Tento týden vám není moc do řeči, nebo lépe řečeno, na nějaké povídání nezbývá čas. S protějškem si naštěstí rozumíte i beze slov a také ostatní členové rodiny chápou vaše současné rozpoložení.


  BLÍŽENCI

    Někdo z okolí potřebuje vaši pozornost a povzbuzení. Díky momentální vnímavosti a ochotě naslouchat mu můžete významně pomoci. Snadno dokážete odhadnout, co vaše blízké potěší a jak jim můžete zvednout náladu. O víkendu budete citlivější a možná se o vás pokusí melancholie. Vyhledejte proto společnost přátel.


  RAK

    V těchto dnech by vám mělo přát štěstí v zaměstnání, získáte důvěru výše postavených osob a práce vám půjde rychle od ruky. Finanční přilepšení na sebe nicméně nechá čekat, i když byste si ho zasloužili dříve. V milostných vztazích se nenechte ovlivnit míněním druhých lidí, řiďte se sebou a hlasem vlastního srdce.


  LEV

    Jste plni životního elánu a jedete plnou parou vpřed, jen vám možná chybí rozhvaha. Proto výsledky vašeho snažení nebývají tak velkolepé, jak očekáváte. Kladete na sebe velké nároky a vydáváte velké množství energie. O víkendu se můžete cítit vyčerpaně a nebude se vám chtít vytáhnout paty z domu. Neplánujte proto nic náročného.


  PANNA

    Vystupujete sebevědomě a umíte dobře prodat své nápady i znalosti. Navíc jste ve své práci svědomití a metodičtí, všechno máte pod kontrolou. Je tu proto příležitost učinit posun v kariéře a získat lepší postavení nebo aspoň plat. V osobních vztazích jste nuceni k určitým ústupkům, které vám pokaždé nejsou příjemné.


  VÁHY

    V práci nastupuje řada povinností a těžko se zastavíte, abyste vydechli. Ani doma si nedopočinete, rodina na vás valí další požadavky. Není divu, že jste následně podráždění a nejste tak veselí společníci jako obvykle. Lépe vás naladí humoristická literatura nebo veselohra v televizi. Snažte se žít trochu pro sebe, nejen pro druhé.


  ŠTÍR

    Nečekané okolnosti vás nutí ke změně životního stylu a každodenní rutiny. Potřebujete vybočit ze všedních povinností a věnovat se jiným aktivitám. Naštěstí okolo sebe máte dobré duše, které vám to umožní. Dohodněte se s nimi a udělejte si čas sami pro sebe. Víkend je jako stvořený pro výlet do hor, přijdete na jiné myšlenky.


  STŘELEC

    Vyhledáváte veselou společnost a umíte to náležitě roztočit, jen ty finance se nějak povážlivě tenčí. Nakládejte s nimi opatrně, ať máte rezervu pro konec měsíce, jinak budete pár dnů před výplatou o chlebu a vodě. Na domácí scéně se rýsují konflikty, dávejte si pozor na jazyk, ať někomu nechtěně neublížíte.


  KOZOROH

    Tento týden se vám bude dařit zejména v kariéře. V ambicích máte jasno a nacházíte způsoby, jak je naplnit. Za svými cíly jdete odhodlaně a systematicky. Dařit se vám bude zřejmě i ve vztazích. Pokud v partnerství zůstává něco nevyřešeného, můžete si to nyní v klidu vyříkat. Na obou stranách je dobrá vůle pro vzájemné pochopení.


  VODNÁŘ

    Pokud v těchto dnech slavíte narozeniny, dopřejte si příjemnou oslavu v okruhu nejbližších kamarádů. Možná vám není po chuti být středem pozornosti, ale jednou za rok to není na škodu. Jinak se v tomto týdnu věnujte zejména bilancování uplynulého roku. Letos toho máte hodně před sebou, plánovat byste ale měli s rozvahou.


  RYBY

    Planety přejí zejména získávání nových obchodních kontaktů a vytváření pracovního týmu. Díky dobrým komunikativním schopnostem se s druhými snadno dohodnete. V soukromém životě vyvstávají nějaké otázky, na které se vám nedaří najít kloudné odpovědi. Namísto mučivých dohadů se zeptejte blízkých na rovinu, copak se to děje.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz