Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Mars v Raku stojí v dobrém aspektu na Jupiter v Býku a slibuje pohodu v rodinném prostředí. Týden je vhodný pro organizaci domácích záležitostí a urovnání rodinných vztahů. Merkur v opozici s Neptunem zamlžuje vidění reality a hrozí úniky do pohodlnějšího světa snů.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Prožíváte dobré období, co se týče vztahů. Máte příležitost upevnit a prohloubit partnerský vztah, ale i přátelské kontakty. Ve své dobré vůli a radostné náladě svým přátelům ve všem vyhovíte a ani vaše případné žádosti nezůstanou nevyslyšeny. V řeči a argumentech nejste nijak svižní, nicméně srdce máte na dlani.


  BÝK

    V tomto týdnu se můžete cítit poněkud nerozhodně a rozpolceně. Důležitá rozhodnutí raději odkládáte na neurčito, protože na každé variantě vidíte určitá negativa, se kterýma se nedokážete smířit. Navíc se vám nedá ani pořádně poradit, jelikož o radách svých blízkých pochybujete úplně stejně jako o svých vlastních úvahách.


  BLÍŽENCI

    V zaměstnání vás udržuje snad jen silný smysl pro odpovědnost. Kariéra vás v těchto dnech neuspokojuje jako jindy a nejraději byste se odklidili na dovolenou a trávili celé dny u vody. Pokud zrovna dovolenou skutečně máte, užívejte si ji plnými doušky a pro jistotu vypněte mobilní telefon, ať vás nikdo neobtěžuje.


  RAK

    Máte tendenci k únikům ze všeho, co vám momentálně není příjemné. Chcete si užívat života a povinnosti vám tento záměr kazí. Pokud však budete předstírat, že žádné úkoly před vámi neleží, jen je odsunete do budoucna, kde se nepříjemně nahromadí. Překonejte pohodlnost a vyřešte aspoň to nejdůležitější.


  LEV

    Mnoho myšlenek si necháváte pro sebe, protože nevíte, jak byste je vhodně vyjádřili. Je to škoda, protože se do vás nedá dost dobře proniknout a lidé vám pak těžko rozumějí. Často ani netuší, co se ve vás všechno skrývá. Pro začátek si o všem popovídejte se svými nejbližšími přáteli, ke kterým chováte naprostou důvěru.


  PANNA

    V těchto dnech se nejlépe realizujete na poli domácím. Domov máte jako ze škatulky a v kuchyni doslova kouzlíte. Je vhodná doba pro nákup nového nábytku nebo domácích spotřebičů. Hodně času zřejmě strávíte se svými dětmi, které o prázdninách žádají více pozornosti. O víkendu byste měli uspořádat zajímavý rodinný výlet.


  VÁHY

    Příznivé okolnosti v zaměstnání slábnou, ale Merkur vám stále přeje a díky dobrým komunikačním schopnostem a bystré úvaze se snadno udržíte na výsluní. V těchto dnech zřejmě v sobě navíc objevíte určitou manuální zručnost, která pro vaše znamení není zrovna typická. Dobře si rozumíte i s počítači a jinou moderní technikou.


  ŠTÍR

    Myšlení vám neslouží jako jindy, ale zato máte dobrou intuici. Jste hodně citliví k lidským povahám a dokážete je velmi brzy odhadnout. Poznáte na první pohled, kdo je k vám upřímný a kdo se vás snaží jen využívat. Přesto se s nikým nepouštíte do otevřených konfliktů, volíte jemnější strategie, jak se vyhnout nepříjemným lidem.


  STŘELEC

    Tento týden prověří vaši trpělivost. Jste zvyklí být se vším hned hotovi a dost zuříte, když se vám něco nepodaří na první pokus. Také nejste nijak příjemnými spolupracovníky, protože všichni vaši kolegové jsou stokrát pomalejší než vy (alespoň podle vašeho mínění). Bude vám proto vyhovovat, když budete pracovat samostatně.


  KOZOROH

    Pokud jste v minulých dnech něco zanedbali nebo nechali uplavat, netruchlete a pokuste se to napravit. Nebyly to poslední příležitosti, které se vám připletly do cesty. Je to poučení pro příště, že využít příznivých shod okolností se musí hned. Ačkoli tento týden nic zvláštního nepřinese, nakonec budete celkem spokojeni.


  VODNÁŘ

    Věci přestávají běžet podle vašich plánů, příznivé období poněkud polevuje. Nemůžete se spoléhat na štěstí, ale tak špatně zase také nebude, jen musíte zapojit víc osobního úsilí. V tomto týdnu se přesvědčíte, že se ve chvílích potřeby můžete spolehnout na své přátele. Zřejmě vám nabídnou pomoc, aniž je o to požádáte.


  RYBY

    Nadřízení si nemohou vynachválit vaši pracovitost, což vás motivuje k tomu, abyste svou snahu ještě znásobili. Pomalu se ale začínáte cítit vyčerpaně, a navíc vás může mrzet, že vaše úsilí není nijak zvlášť finančně ohodnoceno. Slovní pochvala vám nestačí, potřebujete si být jisti, že vaše snažení přinese také trochu materiálního ovoce.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2019, Tip3000.cz