Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Kvadratura Slunce s Marsem může způsobit podrážděnost a sklon k mezilidským konfliktům. Mocenský boj o postavení svedou zejména výše postavení lidé, manažeři firem i politici. Dobře postavený je tentokrát Merkur, což ocení hlavně maturující studenti.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    V zaměstnání můžete uplatnit organizační schopnosti. Umíte plánovat a držíte se časového rozvrhu. S kolegy vycházíte v těchto dnech dobře, takže není problém s nimi komunikovat a vysvětlit jim své představy. Koncem týdne ale zřejmě pocítíte únavu a nutnost vysadit. Snažte se vyhnout přesčasům a práci přes víkend.


  BÝK

    V těchto dnech se musíte spoléhat sami na sebe. Někdy vás to může dost stresovat, protože přijdou situace, kdy si nebudete vědět rady. Na pracovišti i na domácí půdě může docházet ke konfliktům. Není pro vás jednoduché zachovat chladnou hlavu a snadno se rozčílíte. Potřebujete být chvíli sami se svými myšlenkami.


  BLÍŽENCI

    V profesní oblasti by se vám mělo v tomto týdnu dařit. Mohli byste se dočkat dobré pracovní příležitosti nebo povýšení. Vaše síla spočívá v dobrém působení na lidi a zápalu pro věc. Svým nadšením dokážete strnout druhé a stáváte se přirozenými vůdci. Dobré spolupracovníky můžete najít v řadách svých kamarádů.


  RAK

    Před nezadanými se rýsuje nový vztah, jehož průběh nebude zcela obvyklý. Může jít o osobu z jiných společenských kruhů nebo s výrazným věkovým rozdílem. Zvláštní zážitky s partnerem mohou prožít i zadaní. Menší překvapení na sebe nenechají dlouho čekat. Koncem týdne vás může něco překvapit i v pracovní oblasti.


  LEV

    Tento týden se potýkáte s nerozhodností a nechcete se pouštět do ničeho závažného. Odrazuje vás nejistota výsledku a kolísá i vaše obvyklá sebedůvěra. Pracovně byste měli trochu vysadit. Věnujte se více svým koníčkům a zaměřte se na své blízké. Snažte se ale vyhnout konfliktům, nenechte se vyprovokovat k hádkám.


  PANNA

    Nastává vhodná doba pro zásadní rozhodnutí, protože se umíte rozhodnout rychle a máte hodně energie k realizaci nových nápadů a plánů. Rozhodujte se ale spíš v pracovních záležitostech než v těch milostných, na poli lásky necítíte pevnou půdu pod nohama. Možná máte přílišná očekávání a žijete víc ve snu než v realitě.


  VÁHY

    Máte zájem o druhé lidi a jejich příběhy. Dokážete jim naslouchat a poradit v nelehkých situacích. Zároveň se tak dozvídáte spoustu zajímavostí z okolí a můžete být v pokušení šířit je dál. Pokud jste ale někomu slíbili diskrétnost, zachovejte ji. Týden rovněž přeje zvelebování domova a uměleckým aktivitám.


  ŠTÍR

    Potřebujete vyjít na vzduch a být trochu v kontaktu s přírodou. Překonejte lenost a vyražte na výlet. Energii načerpáte mezi stromy i v blízkosti vody. V práci nepřepínejte síly a vyhýbejte se konfliktním osobám. Snadno se zamotáte do intrik, o nichž jste ani nechtěli vědět. Držte se v pozadí, nemá smysl donekonečna diskutovat.


  STŘELEC

    Tento týden můžete vyniknout v práci díky osobnímu šarmu a schopnosti vyjednávání. Objevíte v sobě dar diplomacie a s úspěchem ho záhy využijete v obchodních jednáních. Navíc máte štěstí na lidi, kteří vám jdou na ruku. V komunikaci snadno dosahujete svého. Zkuste si také s nadřízeným promluvit o svém platu.


  KOZOROH

    Na pracovišti přitahujete pozornost díky neobvyklým nápadům i zápalu, se kterým je prezentujete. Nadřízení ocení vaši snahu a budou vás chtít motivovat k dalšímu úsilí. Není proto vyloučeno lepší platové ohodnocení. S mezilidskými vztahy je to ale horší, v těchto dnech jste poněkud vznětliví a snadno se s druhými pohádáte.


  VODNÁŘ

    Na první příčce vašeho zájmu stojí partner a rodina. Toužíte po klidných večerech strávených doma se svými nejbližšími, není ovšem snadné tuto představu naplnit. V těchto dnech jste pracovně vytíženi a můžete být donuceni ke kratším služebním cestám nebo k večeřím s obchodními partnery a spolupracovníky.


  RYBY

    Možná vám může připadat, že vám svět nerozumí nebo že vy pořádně nerozumíte jemu. Necítíte pevnou půdu pod nohama a neumíte si představit, co přinese zítřek. Nejépe uděláte, když se budete držet svých starých jistot a nebudete se pouštět do riskantních změn. Také ve finančních záležitostech buďte tento týden opatrní.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2017, Tip3000.cz