Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Mars vchází do znamení Střelce a přenáší svou energii do duchovní roviny. Týden přeje studiu a rozjímání, přemyšlení o zákonech života a smrti. Znepřátelené země ve světě by mohly zahájit mirová jednání. Ve vztazích se uplatní spíš konzervativní přístup a rozum.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Na nic nečekejte a začněte jednat, dokud vám planety takhle pěkně přejí. Možná se události sbíhají na váš vkus příliš rychle, ale vyplatí se poddat se jejich spádu a něco podniknout. Členové rodiny i přátelé mají dobrou vůli vás podpořit, ale nejspíš se zabývají spoustou vlastních starostí. Na klíčová rozhodnutí tak budete sami.


  BÝK

    Zřejmě vám připadá, že váš život v posledních dnech postrádá dynamiku, přecijen jste zvyklí na víc akce. Využijte toho k odpočinku, načerpejte novou energii a pokud už opravdu nevíte, co roupama, věnujte se sportu. Vaše tělo beztak ocení, budete-li o ně před vánočními hody víc pečovat, zaměstnejte ho tedy pohybem.


  BLÍŽENCI

    Příjemná rodinná atmosféra vám vynahradí všechny jobovky, které přicházejí ze strany práce. Netahejte pracovní starosti domů a užívejte si pohody dané dobrými rodinnými vztahy. Možná vás trochu straší v hlavě budoucí finanční situace, ale nebude tak zle, jak se to v některých chvílích jeví. Vždyť víte, že si vždycky poradíte.


  RAK

    V těchto dnech byste měli být obezřetní a nikam se nedrat. Uděláte lépe, když vyčkáte na svou příležitost v ústraní. Jste sice plni energie a rádi byste se pustili do pracovních projektů s plnou vervou, narážíte ale na překážky a neochotu druhých. Vyvarujte se impulzivniho jednání a postupujte s větší rozvahou.


  LEV

    Mars putující Střelcem vám přeje jak v osobních vztazích, tak v pracovních aktivitách. Jste zvyklí zapouštět kořínky a upřednostnit jisté před nejistým, což se vám v těchto dnech více než vyplatí. Můžete se dočkat lepšího příjmu nebo povýšení. Najednou cítíte zadostiučinění, že jste se ty roky nedřeli nadarmo.


  PANNA

    Neradi setrváváte na jednom místě, ale tentokrát to jinak nejde. Změny se nerýsují a zaběhaná rutina, jakkoli vám nevyhovuje, je aspoň bezpečná. V těchto dnech můžete mít pocit nedostatečného kulturního vyžití, ale k nějakým zajímavým akcím nejspíš není ani příležitost. Sáhněte proto aspoň po knize, ta vás nikdy nezklamala.


  VÁHY

    Prožíváte lenivé období, které pro vaše znamení není typické. Často si proto nicnedělání vyčítáte a chcete se za každou cenu dokopat k nějaké smysluplné aktivitě. Nakonec ale všechno vzdáte, ostatně v těchto dnech se vám nic pořádně ani nedaří. Dopřejte si trochu odpočinku a meditujte. Je vhodná doba k zamyšlení nad životem.


  ŠTÍR

    Krev se ve vás vaří a nemáte s ničím trpělivost. Než se ale unáhlíte a vzteky rozkopete půlku nábytku, pokuste se vzít věci s větším nadhledem. Lidé ve vašem okolí jen potřebují víc pochopení a v práci má všechno svůj čas. Odreaguje vás fyzická aktivita, o víkendu si vyražte někam na hory. Nepouštějte se ale do žádného adrenalinu.


  STŘELEC

    V těchto dnech zřejmě všechno vychází podle vašich představ a díky dobrému rozložení povinností vám zbývá čas i na zábavu a odpočinek. Vyzařuje z vás dobrá nálada a jste příjemnými společníky. Dodáváte energii i ostatním členům rodiny a přátelům. Možná vás také osloví múza a budete chtít něco vytvořit. S chutí do toho.


  KOZOROH

    Někde je blok v komunikaci a může docházet k nedorozuměním i s lidmi, na něž jste napojeni téměř telepaticky. Nejspíš ani nemáte moc příležitostí ke společenským setkáním, rádi byste si s někým popovídali, ale nějak to nevychází. A když už se s někým sejdete, ocitnete se nejspíš v roli vrby a málokdy se dostanete ke slovu sami.


  VODNÁŘ

    Přeje vám štěstí ve finančních machinacích. Máte možnost rozšířit svůj majetek, případně dosáhnout lepších příjmů. Jste ale dost opatrní a nechcete riskovat, takže spousta plánů nakonec ustrne na mrtvém bodě. Jinak půjde o klidný týden. Na domácí půdě vládne vlídná atmosféra a vztahy s příbuznými vás mile potěší.


  RYBY

    Rádi byste si s protějškem našli nějaké ty soukromé chvilky, ale pořád vás někdo vyrušuje. Možná byste si mohli vyrazit někam na víkend jen sami ve dvou a vybrat si lokalitu, kde najdete klid. V pracovní oblasti je na místě větší zodpovědnost a iniciativa. Tentokrát nestačí šikovná slova, vyžadují se činy a výsledky.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt
[CNW:Counter]
Copyright © 2007 - 2016, Tip3000.cz