Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Opozice Marsu s Uranem může přinést vyostření válečných konfliktů ve světě a také zvýšenou nehodovost na silnicích. Při cestách se vyplatí opatrnost. Zejména začátek týdne může být psychicky náročnější, o víkendu by mělo přijít uvolnění.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Necháváte věcem volný průběh a spoléháte, že všechno nějak dopadne. Okolnosti ale vždycky nehrají ve váš prospěch a měli byste zapojit i vlastní úsilí, abyste jejich chod pozměnili. Je to ve vaší moci, musíte jen překonat lenost. O víkendu byste mohli udělat něco pro své zdraví a vyrazit za sportem. Vhodná je cyklistika.


  BÝK

    Počátkem týdne se můžete cítit citově rozpolcení, ale postupně se to zlepší. Protějšek je k vám velmi pozorný a vytuší vaši náladu. Je dost možné, že vám nečekaně splní tajné přání, které jste nevyslovili. To vás k němu ještě více připoutá a zbaví vnitřních pochyb. Víkend byste měli strávit romanticky. Naplánujte si chvíle ve dvou.


  BLÍŽENCI

    Necítíte se ve své kůži a všechno vám padá z rukou. Připadá vám, že všechno zmotáte na nejhorší možnou míru. V práci přichází jedna jobovka za druhou a doma se hádáte pro maličkosti. Chtělo by to pauzu a odpočinek. Poslední dobou je toho na vás moc a psychika přestává zvládat. Potřebujete být chvíli jen sami se sebou.


  RAK

    Nic zvláštního se v těchto dnech neodehrává, až se chvílemi nudíte. Na druhou stranu jste rádi, že máte klid a nemusíte řešit nic významného. Možná se na vás obrátí někdo s přátel s prosbou o pomoc a radu, což nikdy neumíte odmítnout. Když tak posloucháte problematické příběhy druhých lidí, vážíte si vlastního klidu a stability.


  LEV

    Zdá se, že žijete jen svou prací a usilujete o kariérní postup. V těchto dnech se vám může docela dařit, snaha se vyplatí. Rodinný život se ale dostává na vedlejší kolej a může se zde vynořit problém, jehož váhu si v samém pracovním zápalu ani neuvědomíte. Členům rodiny proto buďte na blízku, i když máte spoustu vlastních zájmů.


  PANNA

    Venuše prochází vaším znamením a dodává vám přitažlivé osobní vyzařování. Na první pohled jste lidem sympatičtí a rádi se s vámi dají do řeči. To je dobré pro navázání nových kontaktů a je tu i možnost nového milostného vztahu. Kouzla osobnosti ale můžete využít i v práci, zejména pokud jednáte s obchodními partnery.


  VÁHY

    V obchodních záležitostech vám přeje štěstí a můžete uzavřít výhodné smlouvy. Zato v osobním životě něco hapruje a nedokážete to přesně pojmenovat. Jen cítíte, že něco už není takové, jako bývalo dříve. Měli byste proto na svém vztahu zapracovat a pokusit se o jeho oživení. Společná večeře nebo výlet udělají svoje.


  ŠTÍR

    Pořád na něco čekáte a zdá se vám, že se nikdy nedočkáte. Zázraky se nedějí, ale pokud jste vyvinuli poctivé úsilí a nyní čekáte na jeho zhodnocení, mohli byste se nakonec něčeho kloudného dočkat. Chce to ale zapojit iniciativu a průbojnost. Měli byste na sebe důrazněji upozornit, přestože to zrovna nemáte v povaze.


  STŘELEC

    Střelci jsou občas střelení a pouštějí se do bláznivých dobrodružství, jejichž konce bývají různorodé a nevyzpytatelné. Jedno z těchto období zrovna prožíváte a není jisté, jakým směrem se vaše plány nakonec stočí. Rozhodnutí měníte ze dne na den a vaše okolí je dokonale zmatené. Nikdo neví, co má od vás čekat.


  KOZOROH

    K pracovním záležitostem přistupujete s chladnou hlavou a nenecháte se rozhodit citovým vydíráním. Kdokoli se pokusí o manipulaci, narazí na tvrdou zeď vaší chladné logiky. Na druhé straně ale nepůsobíte zase tak studeně – Venuše v trigonu na vaše znamení vám dodává milé vystupování a přátelskou komunikaci.


  VODNÁŘ

    Můžete si dopřát trochu zábavy a strávit veselý večer s partou přátel. V práci se nerýsují žádné zvláštní problémy a doma je také klid, nic vás tudíž nemusí psychicky zatěžovat. O víkendu se zaměřte na své koníčky a pusťte se do činností, které jste si dlouho plánovali. Vhodné jsou také práce na chatě nebo úpravy v domácnosti.


  RYBY

    Někdy vám připadá, že jsou sny zajímavější a příjemnější než realita. Jsou-li vaše všední dny příliš nudné a šedivé, budete do světa snů utíkat o to více. Měli byste rozvíjet koníčky, které vaši rutinu oživí, nebo se porozhlédnout po kreativnějším zaměstnání. Když už nic jiného, měli byste se víc pohybovat ve společnosti druhých lidí.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2017, Tip3000.cz