Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Venuše přešla do znamení Panny a přeje osobním vztahům založeným na vzájemné důvěře a kamarádství. Podporuje spíš trvalé svazky než krátkodobé známosti, pro flirtování proto není zase tak vhodná doba, ačkoli je léto a čas dovolených v plném proudu.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Jste v pokušení vstoupit po druhé do stejné řeky, ačkoli vás vnitřní hlas varuje, že se budete potýkat se stejnými problémy jako kdysi. Nenechte se ovládnout emocemi a nostalgií, uvažujte racionálně, a to zejména, jde-li o vážná rozhodnutí s dlouhodobými následky. Nebylo by na škodu probrat své záměry s dobrými přáteli.


  BÝK

    Máte-li fůru práce a nestíháte, jste celí vystresovaní a nedůtkliví. Jestliže zrovna nemáte do čeho píchnout, stěžujete si na nudu a pohltí vás rozmrzelá nálada. Nic vám není vhod, vždycky si najdete důvod pro stížnosti. Pokud nenajdete rovnováhu a spokojenost sami v sobě, těžko vám někdo pomůže. Dejte se trochu dohromady.


  BLÍŽENCI

    Máte tendenci od všeho utíkat a pálit za sebou mosty. Raději budete začínat znovu od nuly, než abyste se nadále potýkali se současnými potížemi. Není to ale nejlepší rozhodnutí, protože po čase stejně dospějete k podobnému bodu i v rámci nové činnosti nebo vztahu. Měli byste se otočit ke svým problémům čelem a řešit je.


  RAK

    Slunce procházející vaším znamením je pěkně aspektované, a tak můžete směle pokračovat v rozběhnutých procesech. Štěstí vám bude přát zejména na poli kariéry, cítíte pevnou půdu pod nohama a držíte se svých vizí. Také na domácí scéně by měl panovat klid, s protějškem táhnete za jeden provaz a nikdo vám nesmí narušit idylku.


  LEV

    Jestliže někdo z nadřízených nevěří vaším schopnostem, je to vážný útok na vaše ego, který odrazíte jen srdnatým bojem. Nepropadejte pocitům uražené hrdosti ani sníženému sebevědomí. Je čas povstat a dokázat světu, co všechno dokážete. V rodině tentokrát zaujímáte submisivnější roli, často se rozhoduje bez vás a nic s tím neuděláte.


  PANNA

    Díky Marsu ve vašem znamení oplýváte fyzickou energií a můžete se blýsknout v oblíbených sportovních disciplínách. V tyto dny byste měli vyrazit na aktivní dovolenou, překonat horské výškové rozdíly nebo osobní rekord v plavání. Jestliže vás povinnosti drží v práci, měli byste počítat s častými drobnými konflikty.


  VÁHY

    Letní dny byste si uměli představit barevnější a zajímavější. V duchu vás zřejmě mrzí, že si léto neužíváte tak, jak se na toto roční období sluší a patří. Možná máte málo příležitostí ke společenským aktivitám, a právě to vaší povaze chybí. Potřebujete se obklopit milými lidmi, se kterými vyrazíte na výlet nebo za zábavou.


  ŠTÍR

    Pokaždé, když se kouknete na hodinky, je za pět minut dvanáct. Všechno honíte na poslední chvíli a v posledních vteřinách odvracíte katastrofy. Je pravda, že vás stres pramenící z časové tísně nutí k rychlému a preciznímu výkonu – pod tlakem se nejlépe soustředíte a zvládáte v minutě věci, se kterými se jindy pipláte hodinu.


  STŘELEC

    Zřejmě potřebujete s něčím pomoci, ale netroufáte si říct kamarádům. Naznačujete a doufáte, že jim to dojde a nabídnou se sami od sebe. Ušetříte si spoustu času i nervů, budete-li otevření a zeptáte se jich přímo. Doma by měl tento týden vládnout klid, nekažte si ho otvíráním rozhovorů o starých křivdách a bolístkách.


  KOZOROH

    Mnohem větší bojovníci jste v řeči než v činech. V duchu si plánujete, jak to všem osolíte a prosadíte si svou, když ale pak přijde na lámání chleba, snažíte se s každým vyjít po dobrém a raději přistoupíte na kompromis. Nemusíte si to vyčítat a nemusíte se ani hlásit na kurzy asertivity. Buďte rádi, že se umíte chovat lidsky.


  VODNÁŘ

    V popředí vašeho zájmu jsou tentokrát srdíčkové záležitosti. Prožíváte něco krásného a svět okolo dostává růžové barvy. Hned máte více chuti do práce i života obecně. Plánujete výlety, organizujete přátelská setkání, v zaměstnání odvádíte výkon za dva. Lidé vás nepoznávají a mají radost, že působíte tak šťastně.


  RYBY

    Nechcete dávat najevo, že vás něco trápí, a veškeré vnitřní smutky si necháváte pro sebe. Protože se snažíte vystupovat vesele a navenek působíte bezstarostně, je velice těžké odhalit, že je něco v nepořádku. Měli byste se svým blízkým víc otevřít, jinak se ve vás budou negativní emoce hromadit a nedostane se jim potřebného ventilu.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2020, Tip3000.cz