Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Venuše v Blížencích se ocitá v dobrém aspektu na Mars a podporuje příjemnou komunikaci mezi oběma pohlavími. Přichází čas většího porozumění a žehlení konfliktů. V pracovní oblasti uspějí lidé se silnou vůlí, je ale třeba vyvarovat se netrpělivosti.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Tento týden je posíleno vaše sebevědomí a hvězdy přejí zejména práci. Postup v kariéře bude spojen s finančními přínosy, na druhé straně ale máte skon k impulzivnímu utrácení. V tomto období byste si měli dát své finanční záležitosti do pořádku a ustálit rodinný rozpočet. Nebylo by na škodu začít vést domácí účetnictví.


  BÝK

    Máte náladu získávat nové informace, vzdělávat se, plánovat nové projekty, ale potýkáte se s nedostatečnou soustředěností a možná také netrpělivostí. Zato v milostném vztahu jste naprosto spokojeni, chvíle strávené s protějškem jsou neocenitelné. Vážíte si vzájemné důvěry a umíte si navzájem svěřit i nejskrytější tajemství.


  BLÍŽENCI

    V uplynulém období jste hodně dřeli a nyní si vaše tělo říká o odpočinek. Měli byste na pár dnů vypnout fyzicky i psychicky a věnovat se svým zálibám. V tomto týdnu také můžete rozvinout partnerský vztah. Přáno je romantickým večerům při svíčkách a něžnostem. Polovička ocení, když ji překvapíte malým dárkem.


  RAK

    Ve vztazích necítíte nejpevnější půdu pod nohama a potrápí vás nesmělost. Zkuste se chovat přirozeně a buďte otevření. Tajnůstkářství vztahu neprospěje. Hvězdy v tomto období přejí spíš rodinnému životu než kariéře, tak se věnujte svým blízkým a navštivte příbuzné, na které jindy pro svůj nabitý program nemáte čas.


  LEV

    Období přeje lásce a vztahům vůbec. Věnujte proto tento týden co nejvíce času svému protějšku a dalším blízkým osobám, které máte rádi. Nezadaní by měli chodit do společnosti a navazovat nové kontakty, je tu možnost, že potkají novou známost. V práci se můžete potýkat s překážkami a pokrytectvím ze strany některých kolegů.


  PANNA

    Díky rodině jste dobře materiálně zajištěni a nemusíte se spoléhat jen na sebe a vlastní práci. Proto nezoufejte, když se k vám peníze zrovna nehrnou a výdaje se naopak neustále zvyšují. I když se kvůli tomu stresujete a nejste sebevědomí jako jindy, nemusíte se obávat výraznější krize. Brzy bude zase lépe, dobré bydlo si umíte vydřít.


  VÁHY

    Jste náležitě hrdí na své intelektuální schopnosti, občas ale máte tendenci pochybovat o inteligenci druhých. Měli byste se zbavit pocitu, že všechno víte nejlépe. Jen tak si udržíte dobré mezilidské vztahy a popularitu. Tento týden můžete objevit nové duchovní obzory a dozvědět se zajímavé informace o lidech v blízkém okolí.


  ŠTÍR

    Vaše kariéra se vyvíjí dobře, jste houževnatí a do své práce vkládáte hodně energie. Čas od času se nicméně vyskytnou překážky, které vám pracovní činnost znepříjemňují. I když se těšíte dobrému postavení a práce vás baví, jste často vystaveni stresu. Zato vztahy by mohly být tentokrát bez problémů, jak pracovní, tak osobní.


  STŘELEC

    Tento týden byste mohli najít hlubší porozumění se svým protějškem. Zřejmě se shodnete v mnoha názorech na svět a vzájemně se chápete. Zato vztahy v práci se mohou zhoršit, na své kolegy zrovna nemáte náladu a cokoli jim navrhnete, dopadne na neúrodnou půdu. Není potřeba lamentovat, jde jen o přechodný stav.


  KOZOROH

    Tento týden hvězdy přejí setkáním s přáteli, takže neseďte doma a vyražte do společnosti. Čím víc lidí okolo, tím lépe. O samotě propadáte pocitům melancholie a oddáváte se vzpomínkám na minulost. Potřebujete okolo sebe více ruchu a komunikativní osoby, které vás rozptýlí a nasměrují spíš k budoucím projektům.


  VODNÁŘ

    V pracovní oblasti byste tento týden mohli dosáhnout osobního uspokojení. Uděláte dobře, když se při rozhodování budete držet své intuice. Stejně tak můžete tento týden využít obrazotvornosti a fantazie. Pokud máte ambice v umělecké sféře, můžete je odhodlaně rozvíjet. Ve vztazích se držte zpátky, nejste silní v argumentech.


  RYBY

    Občas se až divíte, kde se ve vás najednou bere taková tvrdohlavost. Chcete si dělat všechno po svém a snadno vybuchnete, když vám někdo do vašich postupů mluví. Vaše okolí bude muset být hodně tolerantní a dát vám dostatek prostoru, jinak bude oheň na střeše. To platí jak v rodinné, tak v prácovní oblasti.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2018, Tip3000.cz