Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Slunce pokročilo do znamení Střelce a naznačuje, že se blíží čas adventu a rozjímání. Tento týden by se lidé měli zaobírat duchovními otázkami a objevovat rozměry své duše. Finanční záležitosti a spory ohledně hmotných statků by měly být odsunuty na vedlejší kolej.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Jste opět vyrovnaní a plni chuti do práce a studia. Během tohoto týdne byste měli vyřídit co nejvíce nepříjemných povinností, protože zrovna teď na ně máte energii, a navíc máte štěstí na pomocníky. Tento týden je jinak vhodný pro urovnání vztahů se sourozenci a příbuznými vůbec. Uspořádejte menší rodinné setkání.


  BÝK

    Okolnosti přejí vaší práci a máte dostatek trpělivosti a sebedisciplíny, abyste se přiblížili svým cílům. S trochou průbojnosti se můžete vyšvihnout do popředí a upoutat pozornost nadřízených. Planety přejí zejména podnikatelům. V osobních vztazích to tak jednoduché není, realita je jiná než vysněné ideály a začínáte se nudit.


  BLÍŽENCI

    Načerpali jste novou energii a působíte odpočatě. Vztahy s lidmi zase fungují a umíte se radovat ze života. Pozvánky na společenská setkání neodmítejte, můžete navázat kontakty se zajímavými lidmi. Nikdy nevíte, kdy se vám takové známosti mohou hodit. Znenadání můžete také dostat nějakou příjemnou zprávu ze zahraničí.


  RAK

    S pracovním vývojem můžete být spokojeni, jen vztahy s kolegy mohou dost zaskřípat. Dejte pozor, co kde říkáte, někdo zřejmě všechno donáší vedení. Doma bude celkem klid, pokud nedáte průchod emocionálním výstupům. Na víkend si naplánujte nějaký uklidňující program. Vyhýbejte se konfliktním osobnostem.


  LEV

    Všední povinnosti moc příjemné nejsou, raději byste se věnovali osobním záležitostem. V práci v těchto dnech nikam nepostupujete, a chybí vám proto pocit seberealizace. Radost vám neudělá ani studium, všechno vám leze do hlavy pomalu. V rodině to vypadá zajímavěji, zdá se, že vás někdo z rodiny příjemně překvapí.


  PANNA

    Umíte vydělat docela slušné peníze, ale nestačíte se divit, kam se tak rychle ztrácejí. Utrácíte bezmyšlenkovitě, jako by vaše konto bylo bezedné. V rodině se může kvůli vaším výdajům strhnout hádka. Poměry v práci vypadají stabilně, umíte si stát za svým, a přitom se s druhými dohodnout. Pomáhá vám dobrá vyjadřovací schopnost.


  VÁHY

    Týden přeje zejména studiu a duchovním aktivitám. Možná přehodnotíte své dosavadní postoje a rozhodnete se pro jiný životní styl. Doba je vhodná i pro další vzdělávání a rekvalifikaci. Společenský život jde teď trochu stranou, jelikož jste dost zahloubáni do sebe. Chvílemi můžete mít pocit, že vám druzí přestávají rozumět.


  ŠTÍR

    Energii máte takřka bezednou a vkládáte ji jak do pracovních aktivit, tak do osobních zájmů. Derete se do popředí, umíte nadchnout druhé pro svou činnost a stáváte se přirozeným vůdcem. Stěží posedíte na jednom místě, neustále se musíte něčím zabývat. Velmi vhodný je aktivní odpočinek, sport nebo alespoň procházky.


  STŘELEC

    Načerpáte znalosti z oboru, o který jste se dosud nijak nezajímali. Budete ale překvapeni, jak lehce chápete všechny souvislosti. V logickém myšlení jste silní a na paměť se také můžete spolehnout. Přesto si pořád nejste svými schopnostmi jisti, vaše sebevědomí není tak silné, jak by mohlo být, a netroufáte si vystoupit do popředí.


  KOZOROH

    Do milostných dobrodružství se nevrhejte po hlavě, lépe uděláte, udržíte-li známost zpočátku na bázi přátelství. Důležitá je tentokrát rozvaha. Můžete totiž narazit na falešné osoby. Ani v zaměstnání není všechno tak jednoduché, jak se zdá. Cítíte nad sebou přílišnou kontrolu, a navíc o vás někdo roztrušuje nepravdivé drby.


  VODNÁŘ

    Komunikace je v tomto týdnu upozaděna, sebevyjádření je pro vás obtížnější než obvykle a bere vám energii. Mnohem jistější si připadáte na poli vnímání a citů. Společenský život proto nyní trochu vázne, zato se můžete plně věnovat parnterovi a dětem. Dokážete odhadnout jejich potřeby a připravit pro ně zajímavý program.


  RYBY

    Neustále myslíte na povinnosti, které vám začínají přerůstat přes hlavu. Měli byste se víc odvázat a užívat životních radovánek. Pokud však budete chvíle odpočinku neustále odkládat, neodpočinete si nikdy. Vyhledejte společnost blízkých přátel a vypravte se s nimi za zábavou. Prospěje vám také klidný večer u filmové komedie.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2017, Tip3000.cz