Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Mars se dostává do konjunkce s Plutem v Kozorohu, a znásobuje tak svou energii. Jeho sílu pocítí zejména lidé narození v zemských znameních – v tomto týdnu mají šanci dotáhnout do konce vše, co si předsevzali. Zároveň se ale mohou vyhrotit spory, a to ve všech oblastech.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Měli byste si udělat pořádek ve finančních záležitostech a rodinné transakce právně ošetřit. Nespoléhejte na ústní dohody, v budoucnosti by to mohlo přinést problémy. Nejvíc vám ovšem leze krkem, že se do vašich rodinných záležitostí snaží vměšovat zcela cizí lidé. V práci možná uděláte nějakou botu, ale nikdo to nepostřehne.


  BÝK

    Snažíte se všechno připravit do posledního detailu, aby vás nic nezaskočilo. Ať už jde o cestu do zahraničí nebo setkání s milovanou osobou, všechno máte důkladně promyšlené. Něco bude nakonec stejně jinak, tomu nezabráníte. A zejména cestování se může zvrhnout v nečekané dobrodružství.


  BLÍŽENCI

    Tento týden budete muset vyvinout větší úsilí, abyste si udrželi dobré vztahy v práci. Ačkoli se tváříte mile a s kolegy a nadřízenými jednáte přátelsky, vaše okolí není zrovna přívětivě naladěno a z maličkosti může vzniknout velká nepříjemnost. Hrozí hádky kvůli banalitám. Mnohé zachráníte díky dobrým vyjadřovacím schopnostem.


  RAK

    Radujete se z lepších příjmů a nebojíte se více utrácet. Možná investujete do vylepšení domácnosti a modernějších spotřebičů. Snažíte se trávit více času doma, což rodinu potěší. V zaměstnání dejte pozor na závistivce, co sami nic neumí, ale budou vždycky kritizovat druhé. Ti vám mohou znepříjemnit jinak pohodový týden.


  LEV

    Ve společnosti dobrých přátel se cítíte jako ryba ve vodě a nevynecháte jedinou příležitost k oslavám a večírkům. Jste komunikativní a přirozenou cestou na sebe upoutáte pozornost. V práci to tentokrát nebude nic moc, spíš čekejte jobovky. Díky smyslu pro humor však zůstanete nad věcí a nic vás nerozhází. Vztahy s kolegy zůstávají příjemné.


  PANNA

    Pokud vás zrovna nepronásledují stresy, dokážete být zábavnými společníky i moudrými rádci. Potřebujete na to ale klid a pohodu. Tento týden také přeje rozvoji přátelských vztahů a navazování nových kontaktů. Díky tomu, že dokážete být tolerantní k rozdílným povahám lidí, můžete navázat přátelství s pozoruhodnými lidmi.


  VÁHY

    V otázkách peněz a majetku může vládnout tento týden trochu zmatek, jako byste o svých příjmech a výdajích ztráceli přehled. Na druhé straně máte dobrou příležitost urovnat vztahy milostné. Také v zaměstnání by měla vládnout pohoda, ačkoli můžete bojovat s nesoustředěností. S pomocí intuice na poslední chvíli vše vyřešíte.


  ŠTÍR

    Pohlcují vás všední povinnosti a honíte se od čerta k ďáblu. Přitom cítíte, že byste potřebovali chvíli odpočinku a meditace. Psychické i fyzické síly vám ubývají. Pomůže vám, když nebudete brát všechnu tíhu odpovědnosti jen na svá bedra a o povinnosti se s někým podělíte. Pomůže vám také zdravá strava a více spánku. Zkuste i bylinkové čaje.


  STŘELEC

    Máte příležitost vyjasnit si vztahy s rodinou a strávit více času se svými blízkými. Je vhodná doba zvelebit domácnost, učinit nutné opravy nebo drobné rekonstrukce. Vztahy mohou být harmonické i v práci, i když vás to bude stát trochu přemáhání. Zřejmě se nemůžete zbavit pocitu, že někteří lidé nejsou na svých místech, a podle toho to vypadá.


  KOZOROH

    Vaše duševní dovednosti nejsou v tomto období příliš na výši, Mars v kvadratuře na vaše znamení varuje před nerozvážnými akcemi a unáhlenými závěry. Neměli byste plýtvat energii na záležitosti, které nepřinesou užitek. Hrozí také hádky s blízkými. Tradičně se sice snažíte z otevřených konfliktů vycouvat, ale cítíte, že nemůžete pořád ustupovat.


  VODNÁŘ

    Kontakty s neobvyklými lidmi vás mohou obohatit o dosud neobjevené stránky života. Hodně zajímavých informací přinese také četba duchovní literatury. Zkuste sáhnout po knihách, které vás doposud vůbec nelákaly. Možná budete překvapeni, že vás osloví teď. V práci se vám celkem daří, ale potřebovali byste se lépe vyjadřovat.


  RYBY

    Hlubší porozumění najdete u přátel. Možná s někým potřebujete rozebrat intimní záležitosti, které jste si doposud nechávali pro sebe. Podobné duševní spříznění můžete prožívat i s partnerem, i když romantice tento týden moc nedáte. Příliš vám leží v hlavě rodinný rozpočet a na vztah se díváte neobvykle praktickým pohledem.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2019, Tip3000.cz