Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Planety na rozhraní Ryb a Berana jsou v dobrém aspektu na Mars, což posiluje energii a iniciativu. Kvůli opozici se Saturnem však přetrvávají nejistoty a mnohá důležitá rozhodnutí mohou být nakonec odložena. Celkově ale rozložení planet působí harmonicky.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Snažíte se usmířit s rozhádanými kamarády, ale není jisté, zda to berete za správný konec. Možná bude lepší, když se teď zaměříte na jiné věci, třeba na rodinné a sousedské vztahy. Společné aktivity s nejbližšími vám jen prospějí. V práci to nepřehánějte s iniciativou, jste sice horliví, ale bylo by dobré občas jednat s větší rozvahou.


  BÝK

    Posílenou energii můžete vložit do sportovních aktivit a do pohybu vůbec. Příznivě se to odrazí na vašem zdraví a nepřemůže vás jarní únava. Využijte toho, že v tomto období máte silnou vůli a sebekontrolu. V zaměstnání se blýská na lepší časy, někdo z vyšších postů by vás rád viděl v zodpovědnější pozici. Třeba se posunete výš.


  BLÍŽENCI

    Planety moc nepřejí novým známostem, raději se držte lidí, které dobře znáte. Možná najdete společnou notu s někým, koho jste už dlouho neviděli. V zaměstnání může dojít k nedorozumění, proto se snažte vyjadřovat vždy stručně a přesně. Ačkoli vy sami jste duše otevřené, kolegové vám možná něco zatajují.


  RAK

    Z pracovních aktivit nemáte zrovna nejlepší pocit, okolnosti nehrají ve váš prospěch a s kolegy není rozumná domluva. Zato v rodině vás někdo velmi potěší. Výhodou je, že se umíte radovat z maličkostí a pracovní potíže se vás zase tak hluboko nedotýkají. Hodnoty máte seřazené jasně: na prvním místě jsou lidé, na nichž vám záleží.


  LEV

    Máte osobitý vkus a zajímavé nápady, které můžete uplatnit jak v zaměstnání, tak při zájmové činnosti. Cokoli tento týden vytvoříte, by se mělo setkat s příznivým ohlasem. Na oslavách a společenských akcích se tentokrát necítíte ve své kůži, a tak je ani nevyhledáváte. Zřejmě potřebujete chvilku soukromí a soustředění na svou práci.


  PANNA

    V těchto dnech jste průbojnější a dokážete si prosadit svou jak na půdě domácí, tak pracovní. Důležité je, abyste se soustředili na jednu věc a pozornost vám nepřeskakovala každou chvíli jinam. V partnerském vztahu se dostávají na povrch věci, o nichž se dlouho mlčelo. Chvílemi to asi není příjemné, ale jednou to muselo ven.


  VÁHY

    Máte štěstí na ochotné lidi, kteří rádi podpoří vaše pracovní nápady. Jen ta finanční odměna by mohla být lepší. Týden je vhodný také pro intelektuální činnost a studium. Poohlédněte se po nějakém kurzu, v jehož rámci byste si rozšířili duševní obzory. Změna kariéry se zatím nerýsuje, ale výhledově nad ní uvažovat můžete.


  ŠTÍR

    V současné době jste plni nadšení a radostně se vrháte do nové práce, nových aktivit i milostných dobrodružství. Všechno probíhá docela hladce, ale nespoléhejte se na pomoc druhých. Největších úspěchů dosáhnete vlastním úsilím. A když už se tak radujete, mohli byste si vzpomenout na ty, co tak šťastní nejsou, a učinit něco charitativního.


  STŘELEC

    Venuše procházející Beranem stojí na vaší straně a může být přínosem jak v záležitostech vztahových, tak finančních. V zaměstnání se urovnají vztahy s kolegy a s nadřízenými byste také měli vycházet dobře. K lepšímu výdělku tentokrát přijdou zejména lidé pracující na vlastní noze, podnikatelé a profesionální sportovci.


  KOZOROH

    Tento týden potřebujete hodně pohybu. Rozhodně neseďte na jednom místě, věnujte se sportovním aktivitám, choďte na procházky. Díky tomu se budete cítit uvolněně a docílíte vyššího pracovního výkonu. Doma se odehrávají nějaké menší změny, které vám v tuto chvíli nejsou po chuti, ale nakonec za ně budete vděční.


  VODNÁŘ

    V tomto období jste jednou dole, jednou nahoře. Z jedné strany můžete očekávat dobré příležitosti i finanční příjmy, ze strany druhé mohou přijít překážky a velké výdaje. V práci budete řešit komplikované záležitosti a domácích povinností je také dost. Neustále se zkrátka něco děje a rozhodně si nemůžete stěžovat na stereotyp.


  RYBY

    Plavete si ve svých vodách a cítíte se svobodní. To se nemusí líbit protějšku, zvláště pokud se narodil v zemském znamení. Požaduje po vás, abyste žili víc v realitě všedního dne a nemusel za vás vyřizovat veškeré praktické záležitosti. V práci můžete nechtěně vyvolat chaos, ale někdo z ochotných kolegů to za vás vyžehlí.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2021, Tip3000.cz