Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Ke konjunkci Marsu a Pluta v Kozorohu se přidává i Merkur. V politice i ve smýšlení lidí obecně zřejmě převládnou konzervativní, až dogmatické názory. Je třeba dávat si pozor na jedince, kteří mají patent na pravdu a s pomocí šikovných slov se snaží manipulovat druhé.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Tento týden se vám bude dařit zejména v kariéře. V ambicích máte jasno a nacházíte metody, jak je naplnit. Za svými cíly jdete odhodlaně a systematicky. Ve vztazích to bude horší. Pokud v partnerství zůstává něco nevyřešeného a zdráháte se o tom mluvit nahlas, krize se bude jen prohlubovat. Oba máte nicméně dobrou vůli k usmíření.


  BÝK

    Máte-li něco důležitého na práci, vykonejte to začátkem týdne, kdy bude posílena vaše psychická energie. V druhé polovině týdne byste měli více odpočívat a nesnažit se o nadlidské výkony. Po večerech se věnujte studiu a rozjímání, hodně čtěte a poslouchejte uklidňující hudbu. Také jezte dostatek čerstvého ovoce a zeleniny, ať posílíte imunitu.


  BLÍŽENCI

    Planety přejí zejména získávání nových obchodních kontaktů a vytváření pracovního týmu. Díky dobrým komunikativním schopnostem se s druhými snadno dohodnete a intuice vám napoví, jakými lidmi se obklopit. V soukromí možná cítíte, že vám něco chybí, ale tato nespokojenost pramení jen z vaší nevyrovnané nálady.


  RAK

    Tento týden se nepouštějte do řešení logických problémů a v práci se nikam nederte. Zdá se, že pro vaše sebevyjádření není dostatek prostoru a lidé nejsou ochotni naslouchat. Více se bude dařit umělcům a vůbec lidem vyvíjejícím kreativní činnost. Období přeje erotice a milostným vztahům vůbec, takže se vyplatí věnovat čas svému protějšku.


  LEV

    Na pomoc druhých lidí se nespoléháte, všechno si chcete vyřešit sami. Proto se stává, že je toho na vás moc a nic nestíháte. Tento týden vám není moc do řeči, pocity si necháváte pro sebe a komunikace vás poněkud unavuje. S protějškem si naštěstí rozumíte i beze slov a také ostatní členové rodiny dokážou pochopit vaše rozpoložení.


  PANNA

    Někdo z okolí potřebuje vaši pozornost a povzbuzení. Díky momentální vnímavosti a ochotě naslouchat mu můžete významně pomoci. Snadno dokážete odhadnout, co vaše blízké potěší a jak jim můžete zvednout náladu. O víkendu budete citlivější a možná se o vás pokusí melancholie. Vyhledejte proto společnost přátel.


  VÁHY

    V těchto dnech by vám mělo přát štěstí v zaměstnání, ale nečekejte příliš velké finanční zisky. Spíš si upevníte postavení a získáte větší podporu pro své projekty. Ve vztazích se nenechte ovlivnit míněním druhých lidí, řiďte se sebou a vlastním srdcem. Také byste možná měli důsledněji oddělovat osobní život od pracovního.


  ŠTÍR

    Jste plni životního elánu a pouštíte se do odvážných akcí, ale chybí vám rozhvaha. Proto výsledky vašeho snažení nebývají tak velkolepé, jak očekáváte. Kladete na sebe velké nároky a vydáváte ze sebe velké množství energie. Tento týden raději nepodnikejte závažné finanční transakce a na společenských akcích dejte pozor na alkohol.


  STŘELEC

    Vystupujete sebevědomě a umíte dobře prodat své nápady i znalosti. Navíc jste ve své práci svědomití a metodičtí, všechno máte pod kontrolou. Je tu proto příležitost učinit posun v kariéře a získat lepší postavení nebo aspoň plat. V osobních vztazích jste nuceni v rámci zachování klidu ustupovat. Míra, ale jednoho dne přeteče.


  KOZOROH

    V práci nastupuje řada povinností a těžko se zastavíte, abyste vydechli. Když pak přijdete domů, rodina na vás navalí další úkoly. Není divu, že jste následně podráždění a nezastáváte roli veselých společníků ani pozorných partnerů. Únik z toho koloběhu je zatím v nedohlednu, ale aspoň vás těší výsledky vykonané práce.


  VODNÁŘ

    Nečekané okolnosti vás nutí ke změně životního stylu a každodenní rutiny. Trochu vás to vyvádí z konceptu, protože změnám příliš neholdujete. Naštěstí okolo sebe máte dobré duše, které vám pomohou a psychicky vás podpoří. Alespoň doma vládne pohoda a víte, co zde můžete čekat. Někdo ze starších členů rodiny vám udělí dobrou radu.


  RYBY

    Vyhledáváte veselou společnost a umíte se radovat ze života, možná ale přitom pokukujete po osobách opačného pohlaví více, než dokáže váš protějšek tolerovat. Nejsou proto vyloučeny ohnivé žárlivé výstupy. Navíc se můžete pohádat i kvůli penězům. Potlačte sklony k marnivosti a snažte se nakupovat jen to, co opravdu potřebujete.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2018, Tip3000.cz