Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Do znamení Ryb vstoupilo i Slunce a společně s Venuší a Jupiterem rozvíjí v lidech sociální cítění a empatii. V tomto týdnu bychom měli jednat podle svých intstinktů a hlasu srdce, i když rozum velí jinak. Doba je vhodná pro meditace a napojení mysli na vyšší principy.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Některým lidem ve svém okolí přestáváte rozumět. Je možné, že se teď více stáhli do sebe a méně se vám svěřují se svými myšlenkami. Navíc se vám zdá, že se dívají na svět trochu jinýma očima a vnímají věci jiným způsobem. Najdete k nim zase cestu, jen to chce trochu trpělivosti. V práci by se vám mělo vést docela dobře.


  BÝK

    Protiklady se přitahují, a tak intuitivně vyhledáváte společnost osob, které se vznášejí v duchovních sférách a nepřemýšlejí pořád nad účty a nad zítřejším jídelníčkem. Potřebujete se trochu uvolnit a přijít na jiné myšlenky. Věci, které jste doposud považovali za veledůležité, najednou ztrácejí význam. Všímáte si i jiných hodnot.


  BLÍŽENCI

    Planety v Rybách vám moc nevědčí, nutí vás k aktivitám, v nichž necítíte pevnou půdu pod nohama. Protějšek od vás vyžaduje romantické překvapení, šéf více představivosti a uměleckého pojetí práce a přátelé očekávají, že trpělivě vyslechnete jejich sáhodlouhé monology. Nejhorší je, že v těchto dnech není kam utéct.


  RAK

    Období se tváří po všech stránkách příznivě, takže toho využijte a dejte si do pořádku hlavně vztahy. V partnerském soužití by měla vládnout harmonie, najdete si čas jeden na druhého a můžete spolu strávit pěkné večery. Práce vás zřejmě naplňuje a těšíte se dobrým příležitostem, jenom to přemýšlení nechte tentokrát na jiných.


  LEV

    Odhlédněte od vlastních starostí a zamyslete se nad lidmi v blízkém okolí. Neřeší teď palčivější problémy? Nepotřebují vaši pomoc a pochopení? Při vyslechnutí některých životních příběhů vám najednou vlastní záležitosti budou připadat malicherné. Buďte vděční za to, co máte, a nestěžujte si tolik. Mohlo by být mnohem hůře.


  PANNA

    Zakládáte si na své pečlivosti a všechno má ve vašem pracovním postupu přesně vymezené místo. V práci to snad ani tak nevadí, ale pokud stejný princip prosazujete i v soukromém životě, nejspíš dost narazíte. Zejména láska je oblast nevypočitatelná a nikdy nevíte, čím vás překvapí. Nedá se úhledně srolovat a zavřít do šuplíčku.


  VÁHY

    Milostné vztahy drhnou, flirtování není tento týden vaší parketou. Raději se věnujte intelektuálním činnostem, ve kterých cítíte pevnou půdu pod nohama. Zejména práce vám dodává sebejistotu, ale při setkání s milovanou osobou ji ztrácíte. Nespoléhejte se ani na umění řeči, s tím uspějete také jenom v práci.


  ŠTÍR

    Chcete dělat věci pořádně a být dobří ve svém oboru. Už víte, jak na to, a daří se vám čím dál více. Navíc nejste typ, co by usínal na vavřínech, a je vám jasné, že na úspěchu musíte tvrdě pracovat průběžně celý život. I když je oblast práce uspokojivá, stejně budete mít nakonec největší radost z mezilidských vztahů. Někdo vás potěší.


  STŘELEC

    Chcete všechno najednou, a nakonec nemáte nic. Potřebujete se zaměřit na jednu činnost a věnovat se jí celým tělem i duší, abyste v ní dosáhli úspěchu. Máte hodně nápadů a v každém je určitý potenciál – jde jenom o to, nesnažit se rozvinout všechny naráz. Na domácí scéně můžete se může odehrát něco nečekaného, buďte ve střehu.


  KOZOROH

    Je tady šance na pracovní vzestup a nechybí vám ani nadšení a optimismus. Pravděpodobně tedy uchopíte příležitost za pačesy a půjdete směle vpřed. Na domácí půdě by měl být klid, rodina je vaším opěrným bodem, kde cítíte jistotu a útěchu. Možná teď hodně vzpomínáte na staré časy a dětství a leccos se vám osvětluje.


  VODNÁŘ

    Máte potřebu vyjadřovat nahlas všechno, co se vám honí hlavou, ale okolí vaše duševní pochody moc nechápe. Nesnažte se o detailní analýzy, v tomto týdnu se spíš obecně hledí na celek a hlavní podstatu věci. Nechte si pro sebe i supermoderní inovativní řešení, nejspíš jim rozumíte jenom vy sami. Těžko se budou prosazovat.


  RYBY

    V těchto dnech žijete velmi intenzivně a radujete se z maličkostí. Vaše fantazie nemá hranic a kocháte se bujnými představami. Po světě kráčíte s lehkostí, jako byste měli křídla. Užívejte si tohle příznivé období a vykročte za svými sny. Máte posilněnou vůli i podporu okolí, takže byste neměli narážet na žádné překážky.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2018, Tip3000.cz