Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Venuše ve Vodnáři stojí v opozici na Mars ve Lvu, což může přinést vyostření konfliktů v mezilidských vztazích. Období není moc příznivé pro lásku, upřednostňují se vlastní zájmy a osobní svoboda před společným soužitím a kompromisem. Přáno je ale přátelství a týmové práci.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Saturn v opozičním znamení vám háže klacky pod nohy a může se vám stát, že se nebudete moci hnout z místa. Příležitosti nepřicházejí ani v práci ani v lásce a překážky se mohou vyskytnout i při cestování. Tento týden je zkrátka lepší zůstat doma s dobrou knihou a šálkem čaje. Přijímejte příjemné návštěvy a neplánujte nic náročného.


  BÝK

    Týden je vhodný pro rozvíjení rodinných vztahů a organizaci domácích záležitostí. O víkendu byste mohli navštívit příbuzné, se kterými jste se už dlouho nesetkali. V práci nijak strhující výkony nepodáváte a oproti minulému období jste značně zpomaleni. Naštěstí se po vás nevyžaduje nic těžkého a nemusíte se stresovat.


  BLÍŽENCI

    Pokud na vás v tomto týdnu zaútočí skleslá nálada a apatie, zavolejte svým přátelům a vyražte někam do společnosti. Potřebujete společenský kontakt a trochu zábavy, i když třeba zpočátku nebudete veselými společníky. V práci vám chybí motivace, ale přitom vám přeje štěstí. Uspějete, i když se o to nesnažíte.


  RAK

    V zaměstnání hrozí střety s dominantními osobami, které vám do všeho mluví. Pokud podnikáte, může se vám stát, že váš partner vycouvá z důležitého projektu. Těžko dosahujete shody a okolnosti nejsou nejlepší. Vztahy s přáteli a rodinou jsou zato vřelé a je tady možnost navázání nového kamarádství. Svým blízkým můžete důvěřovat.


  LEV

    Máte hodně energie a pouštíte se do nových akcí, všechno vás ale brzy přestane bavit a nic nedokážete dotáhnout do konce. Navíc se nedokážete pořádně soustředit na jednu věc, myšlenky jako by neustále chtěly rozebírat nové nápady a plány. Dobrých výkonů byste mohli dosáhnout ve sportu, kde se vyžaduje rychlost.


  PANNA

    V tomto týdnu máte dobrou intuici, co se týče finančních záležitostí. Můžete se proto pustit do transakcí, které jste dosud odkládali kvůli vnitřním pochybám a nejistotám. Dejte na vlastní úsudek, při rozhodování se nenechte ovlivnit jinými lidmi. V partnerství hrozí přeháňky až bouřky, něco se nahromadilo a musí to ven.


  VÁHY

    Snažíte se být k sobě více kritičtí a svou práci hodnotit objektivně. Někdy ale propadáte přílišné skepsi a potýkáte se s nedostatkem sebedůvěry. Je to škoda, protože se kvůli tomu nemůžete rozhoupat k pořádné akci. Jednejte s rozvahou, ale nedejte se zviklat pochybami. Stavíte na pevných základech, takže můžete jít směle kupředu.


  ŠTÍR

    Tento týden asi nebudete oplývat velkou aktivitou, máte tendenci o svých plánech spíš mluvit, než že byste je realizovali. Energii máte slabší a není pro vás jednoduché vykopat se z teplého domova a začít něco podnikat. Co vás ale naplňuje radostí, jsou vztahy. Udělejte si proto dostatek času na své blízké a vydejte se s nimi za kulturou.


  STŘELEC

    Mars ve Lvu vám dodává dostatek energie a průbojnosti. Nechybí vám ani intelektuální schopnosti a výřečnost, což je dobrá kombinace pro pracovní postup. Navíc vás nyní provázejí šťastné náhody a může se vám dostat neobvyklé příležitosti. Jen v milostných vztazích to není ono, každý jako byste mluvil o něčem jiném.


  KOZOROH

    Pracovní povinnosti vás pohlcují a neustále řešíte něco neodkladného. Dny jsou plné stresu a nedokážete si udělat čas sami na sebe ani na své blízké. Psychicky jde o náročnější období a máte pocit, že se z toho bláznivého kolotoče nevyhrabete. Vydržte to, brzy bude lépe. Aspoň víkend věnujte odpočinku a nicnedělání.


  VODNÁŘ

    Týden přeje zejména přátelským vztahům a společenským událostem. V těchto dnech by se vám mělo dařit ve všech oblastech, kde je potřeba jednat s lidmi. Těší vás týmová práce a dobře se vám komunikuje. Ačkoli svým milým jednáním nesledujete skryté cíle, lidé vás z toho podezírají. Určitý odstup je proto přece jen na místě.


  RYBY

    V tomto týdnu by se vám mělo více dařit při budování materiálního zázemí. Peníze, na které jste dlouho čekali, jsou konečně uvolněny a můžete je investovat. Přitom jste patřičně opatrní a nenecháte se zlákat k žádným riskantním operacím. Dlouze přemýšlíte, ale když už se konečně k něčemu rozhodnete, učiníte dobrou volbu.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2017, Tip3000.cz