Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Slunce přechází do znamení Býka a sklidňuje horké hlavy. Úspěch budou mít akce konané s rozmyslem a trpělivostí. Aspekty planet přejí tentokrát rodinnému životu, stmelují blízké osoby a dodávají domácí atmosféře zvláštní klid a pohodlí.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Oplýváte silnou vůlí a svých cílů chcete dosáhnout za každou cenu. Nic ale nepůjde jednoduše, spíš čekejte nečekané komplikace. V lásce může docházet k napjatým situacím. Chvílemi nevíte, co se zrovna partnerovi honí hlavou. Není divu, že se uzavíráte do sebe a uklidňujete se četbou nebo sledováním televize.


  BÝK

    Ze všech sil si hájíte své osobní vztahy, ačkoli jsou tu lidé, kteří se vám do nich snaží nabourat. Nenechte si rozmluvit přátelství s osobami, jež se možná každému nezamlouvají, ale pro vás mají svůj význam. V práci to bude tentokrát jak na houpačce, jednou budete nahoře, podruhé dole. Zvlášť ke konci týdne se budou hodit silné nervy.


  BLÍŽENCI

    Můžete očekávat dobré finanční příjmy, se kterými jste původně ani nepočítali. Nějaké peníze mohou přijít ze společných rodinných investic, významnou podporu můžete získat i ze strany svého partnera. Tento týden by měl být navíc příjemný, co se týče milostných vztahů a intimního života. Hodně času proto věnujte milované osobě.


  RAK

    Problémy, které se tento týden vynoří, budou drobného rázu. Může se vyskytnout pár nepříjemných záležitostí, které vás zdrží v práci déle, než je obvyklé. Nejspíš budete unavení a nebude vám moc do řeči. Doma ale najdete odpočinek i porozumění. Víkend je jako stvořený pro rodinné setkání nebo dýchánek s kamarády.


  LEV

    V milostných záležitostech si nestavte vzdušné zámky, držte se nohama na zemi. První zdání může klamat a hormony jsou také zrádné. Tento týden máte nicméně hodně energie pro pracovní záležitosti a zřejmě vás také čeká milé společenské setkání. Mějte jen pod kontrolou způsob svého vyjadřování a celkového projevu.


  PANNA

    Koncem týdne se můžete dočkat pracovního úspěchu, a to díky dobrým společenským kontaktům, které jste si vytvořili v minulosti. V kariéře vám mohou pomoci i přátelé. Konstalace je vhodná pro začátek spolupráce s novým obchodním partnerem, ale i pro týmovou práci obecně. V rodině hrozí finanční nesrovnalosti.


  VÁHY

    Milostné záležitosti se obrátí k lepšímu, ale v práci žádné extra výkony zřejmě nepodáte. Zaměřte se proto na osobní život - užívejte si klidu domova, rozvíjejte své vztahy s blízkými, udobřete se s rozhádanými přáteli. V zaměstnání se nepouštějte do ničeho složitého, nedělejte závažná rozhodnutí. Lépe vám půjde práce o samotě než v týmu.


  ŠTÍR

    Zaměřili jste se na budování kariéry a partnerský život jde trochu stranou. Máte spoustu vlastních plánů a snů, které chcete zrealizovat, a na společné aktivity s protějškem nezbývá mnoho času. Vztah tím zbytečně trpí. Případné ochlazení nedávejte za vinu partnerovi. Naopak se snažte svůj nabitý program přizpůsobit i jemu.


  STŘELEC

    Nezadaní mají tento týden skvělou příležitost dát se s někým dohromady, zatímco ti zadaní by mohli dodat svému vztahu novou jiskru. V tomto týdnu máte posílenou intuici, ale zároveň můžete být hodně citliví, až přecitlivělí – dotkne se vás každá maličkost. Neberte si všechno osobně, nikdo vám nechce vědomě ublížit.


  KOZOROH

    Profesní vývoj postupuje velmi dynamicky, i když vyžaduje hodně zápalu, energie i času. Jste pohlceni pracovním kolotočem, z něhož není úniku. Těžko říci, jestli na konci týdne pocítíte uspokojení a pocit seberealizace, nebo jen vyčerpání. Vysoké pracovní nasazení neprospívá vašemu zdraví ani rodinnému životu.


  VODNÁŘ

    Vaše city nejsou v tyto dny nijak stabilní, snadno se pro někoho nadchnete a rychle ho zase pustíte z hlavy. Máte sklony ke snění a platonickým vztahům, které se nedočkají naplnění. V práci máte tendenci přeskakovat od jednoho úkolu k druhému a dlouho vám trvá, než něco dotáhnete do konce. Špatně se soustředíte.


  RYBY

    Tento týden raději na sebe neberte odpovědnost za firemní peníze a závažné transakce neprovádějte ani s penězi vlastními. Nemáte šťastnou ruku v investicích a snadno může dojít ke ztrátám. Na druhé straně jste v dobrém rozpoložení pro intelektuální a tvůrčí práci. Máte-li v této oblasti nějaké ambice, můžete je nyní naplnit.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2018, Tip3000.cz