Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Jupiter vchází do znamení Ryb a setrvá v něm po většinu roku. Tento rok by tak měl přinést úspěch zejména lidem narozeným ve vodních znameních. Obecně se dají očekávat světové snahy o rozšíření charitativní činnosti a posílení sociálních systémů.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Díky dobrým komunikačním schopnostem získáte nové kontakty, které se mohou hodit. Vztahy jsou tento týden obecně dobré, obzvláště si porozumíte se sourozenci a blízkými kamarády. Logický úsudek nejlepší není, systematičnost typická pro vaše znamení ustupuje do pozadí. Ale přesto půjde o docela příjemný týden.


  BÝK

    Tento týden můžete vytvořit neobvyklá dílka, zejména jste-li manuálně zruční. Máte dobrou fantazii a své představy snadno uvedete do praxe. Jste lyricky naladěni a inspirovat vás může dětství, rodný kraj, příroda. Obecně je vhodná doba pro návrat ke kořenům a vyrovnání se s minulostí. Kariéra může mezitím poněkud stagnovat.


  BLÍŽENCI

    Tento týden můžete dosáhnout dobrých výsledků v intelektuální činnosti, vaše myšlení je bystré a otevřené pokroku. Potřebujete hodně duševních stimulů, takže vyjděte mezi lidi a o svých nápadech diskutujte. Možná vás někdo z blízkého okolí inspiruje a pomůže vám dotáhnout započatou práci ke zdárnému konci.


  RAK

    V pracovním týmu se moc dobře necítíte, chcete si dělat věci po svém a nesnesete, když vás někdo do něčeho tlačí. Určitý nátlak v práci tady je a není snadné se mu ubránit. Navíc vám docházejí argumenty, a tak raději couváte. Mnohem lépe je vám doma s nejbližšími, tady byste měli najít pochopení i víc prostoru pro vlastní plány.


  LEV

    V oblasti práce děláte pokroky, nabrali jste nový dech a je příjemné s vámi spolupracovat. Přesto se chvílemi cítíte nevyužitě, rádi byste zapojili všechny své dovednosti a ukázali, co ve vás vězí. K tomu zatím není příležitost, a tak se musíte spokojit s plněním rutinních úkolů. Tento týden nicméně můžete nabrat nové cenné zkušenosti.


  PANNA

    Měli byste si dát do kupy osobní finance a popřemýšlet, jak se zabezpečit pro budoucnost. Dny jsou vhodné pro uzavírání pojištění všeho druhu, ale i pro finanční spekulace nebo koupi nemovitosti. Musíte ovšem počítat s tím, že vám do toho bude spousta lidí mluvit a vaše konečné rozhodnutí tím bude dost ovlivněno.


  VÁHY

    Úspěch by v tomto týdnu měli zaznamenat zejména badatelé, umělci a duchovní osoby. Je vhodná doba učinit něco společensky prospěšného a získat si popularitu veřejnosti. Planety obecně přejí přátelským vztahům a duchovním svazkům, ale i platonické lásce. Duševní a citové prožitky jsou teď mnohem intenzivnější.


  ŠTÍR

    Vaše znamení je stále pod vlivem příznivých aspektů a štěstí by se vás mělo držet snad ve všech oblastech. Jen Mars ve Lvu může přinést určité konflikty, všechno nepůjde hladce, budete muset zabojovat. Ale to Štíři umějí. Nenechte se odradit závistivými poznámkami a sledujte své cíle. Už brzy se budete radovat z pěkných výsledků.


  STŘELEC

    Žijete bohatým společenským životem a přátelské kontakty vám pomáhají v duchovním rozvoji i studiu. Je vhodná doba svolat kamarády a hromadně vyrazit někam na hory. Beztak si potřebujete oddychnout. Milostné vztahy nejspíš nebudou zcela harmonické, můžete narazit na partnerovo nepochopení... i žárlivost.


  KOZOROH

    Nacházíte nové možnosti seberealizace a nadšeně se vrháte do nových projektů. Konečně něco děláte pro sebe a okolí vás v tom podporuje. Pod vlivem nových úspěchů jen vzkvétáte a vyzařuje z vás dobrá nálada. V těchto dnech si snadno získáte přátele a dostanete se do zajímavé společnosti. O zážitky zřejmě nebude nouze.


  VODNÁŘ

    Máte romantickou náladu a můžete rozvíjet milostný vztah. Je ale možné, že o někom jen tak sníte, aniž byste své city vyjevili nahlas. Lásku prožíváte hlavně vnitřně. Dny jsou proto mimo jiné vhodné i pro lyrickou tvorbu. Do reality vás vrátí práce, kde je potřeba věnovat pozornost každému detailu a chyby se neodpouští.


  RYBY

    Někdo z rodiny potřebuje vaši pomoc nebo radu. Buďte proto s nejbližšími neustále v kontaktu a pokuste se proniknout do jejich nitra. Ti nejpotřebnější si možná o pomoc neřeknou nahlas. V práci se věci posouvají kupředu a dočkáte se zasloužené odměny. To, co dlouho stagnovalo, teď konečně dostává určitý rámec.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2018, Tip3000.cz