Přejít na hlavní stránku "www.tip3000.cz" name Portál pro volný čas - Horoskopy

TÝDENNÍ HOROSKOP

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Sluneční  horoskopy

• • •   VÁŠ  HOROSKOP   NA  TENTO  TÝDEN   • • •
Kliknutím na ikonku znamení, se přesunete
ihned v této stránce na jeho horoskop

Znamení Beran         Znamení Býk         Znamení Blíženci         Znamení Rak         Znamení Lev         Znamení Panna

      Slunce v konjunkci se Saturnem ve Vahách přináší větší sebekontrolu a potřebu harmonických vztahů ve vší slušnosti. Pod pokličkou to ale vře, emoce jsou silnější, než se jeví zvenčí. Přestože se zpočátku nechce s pravdou ven, dřív nebo později se všechno provalí.

Znamení Váhy         Znamení Štír         Znamení Střelec         Znamení Kozoroh         Znamení Vodnář         Znamení Ryby
  BERAN

    Máte v sobě hodně energie a týden pro vás může vyznít úspěšně, pokud ji použijete konstruktivně. Svědomitě vykonávejte svěřené pracovní úkoly a ve volném čase se oddávejte sportu nebo aspoň vycházkám. Nepouštějte se ale do náhlých nepromyšlených akcí a buďte opatrní při finančních transakcích. Neriskujte, nesázejte.


  BÝK

    Nebojte se uskutečnit své plány, i když vám připadají na váš vkus příliš odvážné. Uvažujete prakticky a máte šanci převést své nápady do praxe. V práci se odvažte více prosazovat, neztrácejte sebedůvěru. Zato v oblasti lásky a vztahů budete nuceni ustoupit do pozadí a dát druhému více prostoru k rozhodování i sebevyjádření.


  BLÍŽENCI

    Tento týden proto můžete být poněkud zmatení, protože narazíte na spoustu věcí i lidí, kterým nebudete schopni porozumět. Mělo by se vám všechno vysvětlovat po lopatě. Pro studium ani zaučování v novém zaměstnání není vhodná doba. V lásce vám nicméně přeje štěstí, s opačným pohlavím se vám dobře komunikuje.


  RAK

    Možná si stěžujete na rutinu, která ovládla vaši pracovní činnost. Práce vás moc nebaví, ale zato máte příležitost dotáhnout některé záležitosti do zdárného konce. V oblasti lásky to tentokrát není nijak slavné, máte pocit, jako by vaše pocity nikdo nebral vážně. Ze strany protějšku zřejmě potřebujete více pozornosti a pochopení.


  LEV

    Venuše s Marsem v kvadratuře na vaše znamení ve vás mohou vyvolávat pocit, že je všechno vzhůru nohama. Ve vztahu je na vás vyvíjen velký tlak a je obtížné setrvat v zaběhaných kolejích. Protějšek na vás možná bezdůvodně žárlí nebo na vás zkouší manipulační metody. Snažte se zachovat klid a uvést vše na pravou míru.


  PANNA

    Trochu bojujete se zachováním psychické stability, ale obecně by se vám mělo docela dařit. Otevírají se před vámi nové pracovní možnosti a úspěchy v tvůrčích aktivitách vám zvedají sebevědomí. Ve vztazích ale nic neuspěchejte, na nikoho netlačte. Všechno se poddá časem, bude to jen vyžadovat kapku trpělivosti.


  VÁHY

    Rádi prezentujete své představy o tom, jak by měl vypadat tento svět, jak si mají být lidé rovni a každý má být tolerován. V tomto období se snažíte převést své ideály do praxe a pokoušíte se spřátelit zcela nesourodé dvojice. Ne vždycky se vaše záměry setkají s pochopením, ale jednáte v souladu se svými ideály, a to je hlavní.


  ŠTÍR

    Okolnosti vás odsunují ze středu dění a stahujete se do světa svých myšlenek, úvah a plánů. V tomto období spíše hloubáte a sbíráte nové znalosti a zkušenosti, než abyste podnikli něco zásadního. Vaše snaha s každým dobře vycházet se může setkat s nepochopením ze strany lidí, kterým se zrovna nechce přistoupit na kompromis.


  STŘELEC

    Máte v sobě hodně energie a cítíte, že se toho od vás hodně očekává. Můžete projevit své skryté vlastnosti a uskutečnit věci, o kterých jste doposud jen snili. Přitom se ale obáváte možných překážek ještě dřív, než vyvstanou. Seberte odvahu a jděte za svým, nenechte se odradit ani vnitřními pochybami, ani pesimisty z řad druhých lidí.


  KOZOROH

    Jste pohrouženi do svých myšlenek a žijete trochu mimo reálný svět. Slova druhých lidí plynou jakoby kolem vás, a může tak docházet k mnohým nedorozuměním. Roztržitost a nesoustředěnost vás potrápí také v práci. Máte sklon nevěnovat pozornost detailům a jednotlivé úkoly provádíte mechanicky.


  VODNÁŘ

    Tento týden se můžete dobře prosadit v profesním i společenském životě. Své myšlenky dokážete přesně formulovat a svými proslovy silně ovlivňujete druhé. Oplýváte sebejistotou a aktivně navazujete výhodné pracovní kontakty. Dařit by se mělo obzvlášť lidem pracujícím v oblasti zahraničního obchodu nebo turistického ruchu.


  RYBY

    V tomto týdnu očekávejte milé zprávy. Záležitosti, které byly na nějakou dobu odsunuty k ledu, se konečně pohnou kupředu. Hvězdy přejí budování kariéry i rozvíjení nových přátelských vztahů, jen v oblasti lásky to může nebezpečně žhnout. Protějšek si na vás zřejmě dělá velké nároky, což vám není vždycky příjemné.

symboly zvěrokruhu
Hevelius  mapy

Hevelius Beran

Hevelius Býk

Hevelius Blíženci

Hevelius Rak

Hevelius Lev

Hevelius Panna

Hevelius Váhy

Hevelius Štír

Hevelius Střelec

Hevelius Kozoroh

Hevelius Vodnář

Hevelius Ryby


Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2021, Tip3000.cz