Vodnář úvod • ZNAMENÍ VZDUCHU name Portál pro volný čas - Horoskopy

VODNÁŘ

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Vodnář
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Vodnář všeobecné rysy
  Vodnář vhodný partner
  Vodnář a sexualita
  Vodnář roční horoskop

♣  JAK  POZNÁME  VODNÁŘE  ♣


VODNÁŘ ··· VIZIONÁŘ     20. 1. ··· 18. 2.


Legenda o Vodnáři: Nejznámější legendou o znamení Vodnáře je příběh krásného trojského chlapce Ganyméda, jehož si oblíbil i sám Zeus. Když Jupiter viděl, že na Olympu chybí někdo, kdo by bohům doléval poháry, poslal pro chlapce orla. A tak vzniklo znamení, o němž je známo, že „rozlévá“ mezi lidmi znalosti.

Životní heslo: Vím, že nic nevím.

Jak je poznáte: Podle tváře anděla. Je-li to žena, opravdu připomíná nebeské stvoření jemných rysů, hedvábné pleti a vlnitých vlasů. I vodnář muž má přídech nadpozemské bytosti. V jeho tváři lze vždy vyčíst oduševnělost a bystrý intelekt.

Charakter: Plný paradoxů. Na jednu stranu originální a družný. Přátelství je pro vodnáře nejvyšší metou. V žebříčku hodnot jej dokonce řadí nad lásku. Na druhou stranu ortodoxně zastává tradiční pozice, je opatrný a konzervativní. Paradoxy, paradoxy a zase jen paradoxy. Pamatujte, že vodnářům vládne planeta Uran a ta je patronem jak géniů, tak i životních outsiderů. Vodnáři jsou bohémové plní jiskřivých vzrušujících nápadů i odporní puntičkáři, kteří dovedou vést hodinová kázání o morálních povinnostech jedince i celé společnosti. Navzdory své pověsti přátelského znamení je většina vodnářů chladná a značně odtažitá. Odměřenost versus blízkost je hlavním motivem jejich charakteru – jejich největší výhoda i problém.

Co milují: Svobodu.

Co nesnášejí: Žárlivé scény.

Jak pracují: Ať jsou bankéři, novináři, sportovci či chirurgové, vždy potřebují být vlastními pány. Vodnáři si pokaždé najdou zaměstnání, které jim poskytne volnost. Vyhledávají práci, kde mohou odcházet a přicházet, jak se jim zlíbí, pohybovat se po různých místech a mluvit s mnoha zajímavými lidmi. Většinou nefungují od devíti do pěti. Nevydrží tam, kde cítí, že jim někdo stojí s hodinkami za zády a kontroluje je.

Vzorový hrdina: Malý princ.

Zvláštní znamení: Vlasy, které působí nezvykle rozcuchaným dojmem.

Dobrá rada pro vodnáře: Neříkejte tak často, že je vám to úplně fuk. Není!

Dobrá rada pro vás ostatní: Nechejte ho být, on se určitě vrátí.

Kde se budete cítit dobře: Švédsko, Polsko, Lotyšsko, Rusko, Etiopie, Arabský poloostrov, z měst to je Hamburg, Brémy, Pisa.

Ideální šéf: Žádní pedanti, kteří vyznávají samostatnost – narození ve znamení Lva nebo Blíženců.

Ideální přítel: Humorem oplývající Beran.

Ideální partner: Podnikavý Střelec.

Kdo vás eroticky přitahuje: Vodnářům nedají spát zrozenkyně Blíženců Vah, ženám se líbí Blíženci.

Tip3000 doporučuje

Hodinky.cz

Sperky.cz

Parfemy.cz

Krasa.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz