Vodnář úvod • ZNAMENÍ VZDUCHU name Portál pro volný čas - Horoskopy

VODNÁŘ

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Vodnář
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Vodnář všeobecné rysy
  Vodnář vhodný partner
  Vodnář a sexualita
  Vodnář roční horoskop

♠  VODNÁŘ  ROČNÍ  HOROSKOP  ♠

    Nastávající rok je pro vás rokem změn – budete mít chuť změnit doslova všechno – od image až po partnera. Buďte ale opatrní! Rychle změny většinou nepřináší kýžený užitek a mohou zpětně bolet. Proto si pečlivě rozmyslete každý krok. Více než rozbouřeným emocím naslouchejte rozumu. Pokud se rozhodnete do něčeho jít, vrhněte se do toho naplno. Pamatujte: všechny překážky se dají překonat, když člověk chce.

ONA je extravagantní, svobodomyslná, sebekritická a samostatná.
      Jste jako vždy zcela nevyzpytatelná jako aprílové počasí. Jednou chcete to, pak zase tohle … Vedle vás se objeví pár zajímavých mužů. S každým si zaflirtujete, dojdete na večeři, ale žádný vám nebude stát za to, abyste ho pozvala k sobě do ložnice. Tam možná spí váš letitý partner, který vám už delší dobu „leze krkem“. Dáte mu „propustku“ nebo ho vyměníte za novou lásku? V druhé polovině roku budete chtít udělat za minulostí tlustou čáru. Vaše touha měnit všechno (včetně značky televize nebo utěrky na nádobí), může být trochu vražedná. Rodiče, přátelé a známí se budou snažit trochu vás usměrnit, ale marně. Prostě nevidíte, neslyšíte a jdete si svou cestou. A to i za cenu, že si trochu namelete.

ON je snílek, který miluje hudbu, své přátelé a cestování.
      Vrtkavý osud se rozhodl, že vám v tomto roce uštědří výchovnou lekci. Jakou? Počítejte s menšími nepříjemnostmi a praktickými problémy (budete běhat po úřadech, skončí vám platnost občanského průkazu a doma se najednou pokazí vodovod, karma i televize). Co s tím? Je čas, abyste konečně dospěl, přestal neustále snít a trochu se věnoval realitě. Pokud to neuděláte, hrozí vám doslova finanční, majetková i citová apokalypsa. Největší pozornost byste měl věnovat finančním záležitostem. V březnu, červnu a září se kolem vás budou motat podvodníci. Přestože jejich nabídka bude více než lákavá, odolejte ji. Vsaďte na svůj „selský“ rozum a intuici.

VODNÁŘ TENTO ROK
      Vaše srdce je jako Papinův hrnec. Pěkně to v něm řve, bublá a škvaří. Stará láska vás už začíná pěkně nudit a vy máte chuť zažít něco originálního, opravdového, jako z „červené knihovny“. Váš milostný radar pracuje na plné obrátky. Muž vašich snů? Inteligentní, sympatický, citlivý, vtipný, svobodomyslný (aby nebouchal do stolu a nevyžadoval denně teplé večeře), umělecky založený a s věčnou cestovní horečkou. Existuje takový? Určitě ano, ale kde? No přece ve vašich snech. Jako žena, která sní, máte tendenci se často zdržovat ve své fantazii a muže si idealizovat. Když pak vyjde pravda na povrch, cítíte se zklamaná a znechucená. Začátkem roku budete bohužel narážet na omezence a „mamáče“ (ti se ještě nestačili pustit maminčiny sukně). Váš partner, se kterým žijete, vycítí, že chcete „opustit loď“ a začne se poohlížet po jiné partnerce. Možná vám to trochu hne žlučí a vaše ješitnost začne prskat, ale zůstaňte nad věcí a nechte jej jít … pokud k vám patří, vrátí se. V listopadu potkáte svého spolužáka ze školy. Přestože jste se dlouho neviděli, budete si rozumět. Vaše magnetická přitažlivost přejde ve vášnivou lásku. Nový poměr vám dodá novou energii a vy začnete za sebou pálit mosty. Brzy však zalitujete … Nový partner totiž neoplývá vlastnostmi, které jste mu přisuzovala. Začnete se cítit v pasti a toužíte po své staré lásce. Je ještě volná? Přijme vás zpět? V prosinci budete bilancovat a přehodnotíte spoustu věcí. Nebojte se. Bude líp! Chybami člověk roste a učí se být dokonalejším.


Tip3000 doporučuje

parfemy.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz