Vodnář úvod • ZNAMENÍ VZDUCHU name Portál pro volný čas - Horoskopy

VODNÁŘ

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Vodnář
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Vodnář všeobecné rysy
  Vodnář vhodný partner
  Vodnář a sexualita
  Vodnář roční horoskopVODNÁŘ  ♥♥♥  VHODNÝ  PARTNER

    Zkuste trávit více času se svým partnerem v okruhu jeho přátel a to i na úkor času, který trávíte s přáteli svými …

VODNÁŘ BERAN: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Velmi dobře se doplňují, oba mají mnoho společných zájmů. Vždy by měli najít způsob k vzájemnému vyjadřování. Vodnář je romantik, Beran potřeštěný, ohnivý a milující. Je to paráda!

VODNÁŘ BÝK: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Zpočátku se velice vzájemně přitahují, ale později žijí v odloučených světech. Zemské znamení Býka má jen málo porozumění pro duchovně založeného Vodnáře. Dochází k rozporům, někdy i potyčkám. Bud si žijí každý po svém, nebo to zabalí. Raději dříve, než později!

VODNÁŘ BLÍŽENCI : POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Oba se narodili ve vzdušném znamení a také si libují v budování vzdušných zámků. Vzájemně se velmi podobají, podporují se v názorech, plánech, protože oba mají touhu dosáhnout vítězství a stejných ideálů. Jen tak dál.

VODNÁŘ RAK: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Tato dvě znamení jsou naplněna idealismem a fantazií. Ráček se může pod vedením bystrého Vodnáře dobře rozvíjet a Vodnář má v Rakovi milujícího partnera s notnou dávkou citlivosti a roztomilosti. Pouze pozor na milostné pletky a nevěru. To by ani jeden z vás nepřenesl přes srdce.

VODNÁŘ LEV: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Ó, jak Lvice dovede upoutat Vodnáře, to svět neviděl. A jak Vodnáře obdivuje stále roztoužená Lvice, to je fantastické. Pokud jim vzájemný obdiv vydrží a k tomu se přidá věrnost, úcta a společné zájmy, mají vyhráno. V opačném případě si budou vadit, spílat si a jejich společný život nebude zrovna procházka růžovým sadem.

VODNÁŘ PANNA: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Sympatizují pouze na intelektuální úrovni. Pragmatická Panenka může být lehkomyslnému Vodnáři, který je naplněn idealismem a mnohdy neuskutečnitelnými myšlenkami, velkou kritičkou, ale i užitečnou rádkyní. Ani jedno, ani druhé ale Vodnář nesnáší. Musí být sám sebou. Nesnáší častou polemiku a hlavně vyvracení svých názorů.

VODNÁŘ VÁHY: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Dvě vzdušná znamení se k sobě dobře hodí. Mysli jim to stejně, rádi se nechávají unášet velkolepými sny. Oba jsou velkými optimisty a milují nezatížený život. Ideální spojení - ideální pár.

VODNÁŘ ŠTÍR: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Jednoduše se k sobě nepřimknou. Pokud se jim podaří nalézt společnou řeč i cíle, jde to. V opačném případě mívají konflikty pro rozdílnost názorů a nevycházejí z partnerské krize.

VODNÁŘ STŘELEC: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Může to jít a nemusí. Záleží na společných plánech a cílech. Každopádně se spolu pěkně pobaví, nasmějí i natrucují. Většinou nacházejí společnou cestu, když se chvíli nevidí, už se nudí, už se jim stýská. Milujte se!

VODNÁŘ KOZOROH: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Dvě veličiny proti sobě. Jeden chce překonat druhého. Mohou se stát výbornými spolupracovníky, ale partnery jen v krajním případě. V osobním pojetí života zastávají naprosto rozdílná stanoviska.

VODNÁŘ VODNÁŘ: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Mohou být spojeni skutečným přátelstvím a společné zájmy vždy budou stát v popředí. Ale aby dva Vodnáři spolu žili, to je trochu moc. Oba se rádi v myšlenkách i osobním životě toulají, mám opodstatněné obavy, aby se vůbec zase sešli. I výjimky potvrzují pravidlo, možná, že to bude zrovna u vás.

VODNÁŘ RYBY: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Pro Vodnáře je Rybička úzkostlivou a něžnou bytostí, kterou musí stále chránit. Rozumí si na sociální úrovni. Ryba Vodnáře obdivuje, líbí se jí jeho postřeh, nápaditost, romantičnost, ale za čas může odmítat Vodnářovy utopistické myšlenky. Přesto se dokáží milovat jako málokterá dvě podobná znamení.


Tip3000 doporučuje

hodinky.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz