Váhy úvod • ZNAMENÍ VZDUCHU name Portál pro volný čas - Horoskopy

VÁHY

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Váhy
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Váhy všeobecné rysy
  Váhy vhodný partner
  Váhy a sexualita
  Váhy roční horoskop

♠  VÁHY  ROČNÍ  HOROSKOP  ♠

    Váhy se budou v tomto roce zabývat rodinnými záležitostmi. Toto období vás obdaří duševním klidem a spokojeností. Od srpna do prosince dojde ve vašem životě k příjemným změnám. Příznivě se vyřeší staré problémy související s bydlením nebo dědictvím. Na konci roku se dostanete pod palbu závistivců, kteří vám vaše štěstí nepřejí. Nebojte se! Nicméně se raději pojistěte. Všechna větší rozhodnutí konzultujte s právníkem.

ONA je vyrovnaná, schopná, umělecky zaměřená a vtipná.
      Těšte se na tento rok! Přinese vám spoustu příjemných setkání, nových přátel (možná i lásku), ale hlavně domácí pohodu. Chtěla jste budovat kariéru? Na šéfovské křeslo zatím zapomeňte. Vaším úkolem je v tomto roce vybudovat rodinné zázemí a vyřešit (věčnou ) otázku bydlení. Přestože se vám do hypotéky moc nechce a všechny byty se vám zdají příliš malé, ošklivé a předražené, měla byste o některém z nich uvažovat. Osud vám v tomto pomůže. Do cesty vám totiž přihraje příbuzného, který vám slíbí finanční pomoc. Tak na co čekáte? Na lásku? V únoru by se mohla nějaká objevit, ale nakonec to nebude ono.

ON je jemný, vzdělaný, citlivý, spravedlivý a občas zasněný.
      Chcete šplhat po žebříčku kariéry? Tento rok to půjde trochu ztuha. Ale to nevadí. Budete mít totiž hodně příležitostí radovat se z úspěchů svých přátel a příbuzných. Cizí úspěch může sice trochu bolet, vy ho však vnímejte pozitivně a naopak se jím ještě chlubte. Váš dům bude pro mnohé majákem v bouři. Jedna návštěva bude střídat druhou, až se vám trochu zasteskne po samotě. Váš milostný život také přivítá nového hosta – krásnou, chytrou ženu. Potkáte ji už v lednu a vaše srdce po dlouhé době prožije nirvánu … Zda se vaše srdcová královna usídlí ve vašem životě natrvalo, je zatím ve hvězdách. Záleží na vás, kolik jí dáte prostotu …

VÁHY TENTO ROK
      Bez ohledu na to, že vám osud přichystá různá romantická setkání a vzplanutí, zůstávejte nohama na zemi. Tento rok není srdcovým rychlokvaškám dvakrát nakloněn. Držte se (ačkoliv vás láká úplně něco jiného) svého dlouholetého partnera jako klíště a zbytečně neriskujte. Své nalomené srdce opatrujte hlavně na cestách, kde vám hrozí spousta milostných nástrah. Stačí jedno setkání s charizmatickým cizincem a totálně ztratíte hlavu. Stojí vám to za to? Vězte, že účet za malé vzplanutí nebo sexuální úlet může být pěkně tučný a nezřídka stojí i dlouholetý vztah. Takže se snažte mít své city pod kontrolou, a to i za cenu, že se budete zpočátku maličko trápit. Ale pozor, pro nezadané stanovily hvězdy jiná pravidla! Tě, je totiž flirtování povoleno! Nezadané Váhy tak mají možnost prožít úžasný prázdninový románek, na který budou vzpomínat celý rok. Při svádění nedávejte důraz jen na svůj vzhled. Váš nový objev totiž přitahuje úplně něco jiného. Imponuje mu váš šarm, diplomacie, jemný humor a klid, který z vás sálá … Takže ještě než ho pozvete k sobě, zastavte vztah na kamarádské bázi. Společné návštěvy výstav, kina nebo kaváren vám umožní spoustu společných prožitků. Ty jsou obvykle stavebním materiálem každého nového vztahu. Konec roku prožijete v klidu. Nehrozí vám žádné otřesy a změny. Což vám po bouřlivém létě přijde docela vhod. Nejlépe se budete cítit doma, v kruhu rodiny nebo důvěrných přátel. Jedině tam je totiž vaše křehká duše v bezpečí. Nezapomeňte, že občas je důležité být sama a trochu si odpočinout.


Tip3000 doporučuje

parfemy.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz