Váhy úvod • ZNAMENÍ VZDUCHU name Portál pro volný čas - Horoskopy

VÁHY

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Váhy
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Váhy všeobecné rysy
  Váhy vhodný partner
  Váhy a sexualita
  Váhy roční horoskopVÁHY  ♥♥♥  VHODNÝ  PARTNER

    Buďte připravena ke kompromisům. Nedávejte najevo, že už jste si všechno rozhodla sama, ale raději vše nejprve proberte s ním …

VÁHY BERAN: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Váha a Beran jsou protikladné povahy. Vždy chce jeden toho druhého ovládat. Jeden svou energií a druhý roztomilým nucením. Společnou cestu málo kdy naleznou. Bud jsou stále v sobě nebo se vzájemně odcizí. Pro klid domova je potřeba vyjít každý na půl cesty.

VÁHY BÝK: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
    Chtějí-li, mohou si rozumět. Býk mnoho nenamluví, Váha by tlachala celý den. Býk sedí nejraději doma, kdežto Váha ke svému životu potřebuje vzruch, návštěvu kulturních i sportovních akcí. Váha dává přednost zjemnělému přístupu partnera. Býk tiché a neopoziční společnici. Že by se jeden ve druhém mýlili?

VÁHY BLÍŽENCI : POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Mají mnoho společného. Stejné myšlení, zájmy a vytváří spolu ten nejšťastnější pár k pohledání. Takové manželství vydrží až do smrti. Pokud se přesto objeví problémy, tak to nebyla typická Váha ani Blíženec.

VÁHY RAK: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Jsou oba příliš nerozhodné povahy. Trvá jim dlouho, než se na něčem dohodnou, stále přešlapují z místa na místo. Mají se rádi, ale společně mnoho nedokáží. Ovšem průměr mají zaručený a to není zrovna málo.

VÁHY LEV: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
    Dokáží si vyhovět, a když se opravdově milují, usilují i o společenský vzestup. Jeden pomáhá druhému dosáhnout vzájemného uznání. Vřelost vzájemných vztahů a citů vytváří životaschopné manželství.

VÁHY PANNA: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
    Mohou společně uzavřít manželství pro dosažení určitého cíle. V názorech se sice občas rozcházejí, ale jinak jsou obě znamení romantici a to je co je k sobě táhne. Váhy se necítí u pracovité a tak trochu nudné Panny příliš dobře.

VÁHY VÁHY: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Spolu velice dobře vycházejí. Oba milují život, zábavu a rodinu. Problém je, že oba milují příliš své pohodlí, ale ctižádost to vše zase vyrovná. Usilují o harmonické souznění, což se převážně daří. Jen tak dál.

VÁHY ŠTÍR: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Mají velmi rozdílné povahy. Nejprve je spojuje vzájemná vášeň, ale i ta po čase vyprchá. Rozplyne se stejně rychle jako sníh. Společné plány, tolerance, svoboda, to je to, co oběma chybí.

VÁHY STŘELEC: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Většinou spolu velmi dobře vycházejí. Mají stejný smysl pro morálku, spravedlnost a porozumění. Přece ale spolu lépe vycházejí jako přátelé, než jako milenci. Střelec si u váhy cení smyslu pro spravedlnost a morálku, Váha zase Střelcovy morálky a jeho vytrvalosti.

VÁHY KOZOROH: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Tyto dvě znamení se k sobě příliš nehodí. Vzdušné a zemské znamení si protiřečí. Váha potřebuje rozlet a zábavu, pracovitý a pesimistický Kozoroh vidí dost často pouze svoje zájmy. Ve jménu dobrých vztahů si vyjděte vstříc, alespoň na poloviční cestu.

VÁHY VODNÁŘ: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Oba jsou zrozeni ve vzdušném znamení a většinou si výborně rozumějí. Dokáží se nadchnout jeden pro druhého, vše je zajímá. Nekonečně dlouho spolu mohou diskutovat a vytváří tak harmonický pár.

VÁHY RYBY: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Oba jsou přecitlivěli, snaží se chránit jeden druhého, malují čerta na zeď a nežijí plnohodnotně. Jejich vztah se za čas může stát obtížným pro každého z nich. Záleží jen na vás, jak si s tím poradíte. Více smělosti a energie vám přeji.


Tip3000 doporučuje

hodinky.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz