Střelec úvod • ZNAMENÍ OHNĚ name Portál pro volný čas - Horoskopy

STŘELEC

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Střelec
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Střelec všeobecné rysy
  Střelec vhodný partner
  Střelec a sexualita
  Střelec roční horoskop

♠  STŘELEC  ROČNÍ  HOROSKOP  ♠

    Štěstěna? Ta si z vás letos bude dělat legraci. Jednou vás bude hýčkat, jindy si z vás udělá terč svých nekalých vtípků. Ale nebojte se! Sice budete muset tvrdě pracovat, abyste svému okolí ukázali, jak jste dobří, nakonec však získáte podporu. Očekává se od vás průraznost, konkrétní činy. Více než své emoce používejte svůj rozum. Tento rok vám přinese nárůst peněz a hvězdný postup v kariéře. Ovšem, ne zadarmo !

ONA je nezávislá, vášnivá, odvážná, naivní, štědrá, přátelská.
      Už od ledna pojedete jako na drátku. V práci totiž nastanou personální změny (možná přijde i nový šéf), takže vy budete muset všem dokazovat, co všechno umíte a že si svou židli opravdu zasloužíte. Třetí měsíc v roce se zaměřte na domácnost. Strašlivě strádá! I přes své velké pracovní vypětí musíte věnovat energii svým blízkým a také je potřeby vymalovat, umýt okna, naleštit nábytek … Uf, uf, uf … Máte pocit, že jste na roztrhání? Bude to horší! Povinnosti se budou na sebe různě kumulovat a vy začnete mít pocit, že už prostě nemůžete. Vysvobození vám přinese léto, kdy se situace trochu stabilizuje. Dovolená? Maximálně prodloužený víkend. Víc času nemáte. Na valné hromadě podniku se totiž seznámíte se zajímavým chlapíkem, který vám dá skvělou pracovní nabídku. Využijte ji, bude pro vás finančně velmi výhodná! Na pořádnou odpočinkovou dovolenou vyjeďte až v září. Za odměnu si vyberte nějakou exotickou zemi, najdete tam klid a načerpáte pořádný kus energie.

ON je velkorysý, otevřený, impulsivní, svobodný, zábavný.
      Je libo trošku dobrodružství a vzpruhy? Tento rok vám ho přinese celé vagóny. Čekají vás nová setkání, rozchody … Speciálně s jedním člověkem budete mít pocit, že se neustále scházíte a rozcházíte, jako na běžícím páse. Může vás to trochu vyčerpat a „házet“ do deprese. Pokud z toho nechcete zešílet, obrňte se rozumem! V životě to holt funguje tak, že někteří lidé přicházejí a vzápětí odcházejí. Proč? Kdo ví. Možná proto, že nám už předali všechno, co měli … Místo fňukání vyražte na cesty! Hvězdy vám přichystaly nádhernou cestovní horečku v dubnu, červenci a listopadu. Podzim strávíte ve společenském duchu, půjdete z jednoho večírku do druhého. Na jedné společenské akci se seznámíte se zajímavým člověkem, který vám dá zajímavou pracovní nabídku. Hvězdy vám radí: Využijte ji! Přestože se jedná o něco nového a vy můžete mít pocit, že na to „nemáte“. Riskujte, vyplatí se to! Otevře vám to nové obzory.

STŘELEC TENTO ROK
      Zábava a dobrodružství, to je vaše! Není divu, že své citové záležitosti berete na lehkou váhu a s klidným svědomím je přirovnáváte k objevné cestě mořeplavce Kryštofa Kolumba. Váš dobrodružný duch může být fajn, co se týče lehkovážného flirtování, koketování či „lásky na jednu noc“, ovšem pro vážný vztah je to passé. Na rozdíl od loňska, kdy jste střílela Amorovy šípy horem dolem, bude tento rok mnohem klidnější. Hvězdy vás nabádají k budování a upevňování stálejších partnerských vztahů, které vznikly v loňském roce. Prožíváte partnerskou krizi? Nyní ve vašich srdečních záležitostech opět nastolí mír. A možná se po letech společného života dočkáte i svatby (sňatky uzavřené v tomto roce by měly být šťastné). Trochu složitější situace nastane v přátelských vztazích. Zdá se, že člověk, kterého považujete za blízkého, na vás „kuje pikle“. Přestože se zachová jako barbar, udržte chladnou hlavu a neoplácejte mu jeho podlost stejnou mincí. Když budete tento konflikt přiživovat, tratíte mnoho sil a stejně nic nezískáte … Místo toho se pořádně rozhlédněte kolem, jste obklopena spoustu zajímavých lidí. A letošní rok je nakloňen novým přátelským kontaktům. Takže neskuhrejte a otevřete se novým možnostem! V únoru a pak v srpnu vás čekají zajímavá setkání, která vám mohou otevřít nové obzory a posunout intelektuální hranice. Mezi novými známými budou i muži. Přestože se vám někteří z nich budou líbit, snažte se vztah udržet jen na přátelské rovině. Možná se z toho časem vyvine něco víc … Každopádně „netlačte na pilu“ a nespěchejte!


Tip3000 doporučuje

parfemy.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz