Střelec úvod • ZNAMENÍ OHNĚ name Portál pro volný čas - Horoskopy

STŘELEC

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Střelec
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Střelec všeobecné rysy
  Střelec vhodný partner
  Střelec a sexualita
  Střelec roční horoskopSTŘELEC  ♥♥♥  VHODNÝ  PARTNER

    Získat souhlas Střelce bude někdy dost složité. Chce to jen dobré nervy a cíle nakonec dosáhnete …

STŘELEC BERAN: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Mohou se skvěle doplňovat. Mají stejný postřeh, podobnou energii, protože jsou oba ohnivé znamení, milují zábavu. Pozor na silnou impulsivnost Berana a příliš rychlá rozhodnutí Střelce. Když vybuchne jeden, měl by druhý mlčet a ustoupit. Tak to může dobře fungovat. Mírumilovný Střelec dokáže perfektně naladit cholerického Berana. Oba mají mnoho přátel. Jejich partnerství vidím po italsku.

STŘELEC BÝK: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Více si rozumí jako přátelé než jako milenci. I když zpočátku se to těm dvěma jeví jako hluboká láska, většinou se rozcházejí. Nenalézají společné zájmy. Jeden chce do světa, druhý sedět doma. První chce spasit svět, druhý je rád, když spasí sám sebe. Jeden má rád vdolky, druhý holky... Existují ovšem i vzácné výjimky. Střelec a Býk si mohou a nemusí rozumět.

STŘELEC BLÍŽENCI : NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Především se zajímají o duchovní hodnoty, ale každý z nich většinou v jiné oblasti. Střelce si ohnivě hájí své zájmy, zatímco Blíženec neustále poletuje kdesi v oblacích. Mnohdy se stávají více nepřáteli než přáteli. Střelec a Blíženec se k sobě nehodí. A když se to přece jen povede, je to zázrak.

STŘELEC RAK: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
    Mají zcela odlišnou energii i temperament. Při větším věkovém rozdílu je však soužití možné. Oba mají měkké a poddajné srdce. Bohužel ztřeštěný Střelec může často citlivého Ráčka zasáhnout na nejcitlivějším místě. Ráček se dokáže trápit, ale na druhé straně zase rozumí legraci. Střelec a Rak se k sobě mohou a nemusí hodit, opravdu záleží na jejich ochotě být spolu.

STŘELEC LEV: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Ohnivá znamení, která mohou společně vytvořit ideální partnerskou dvojici. Oba rozumějí humoru, rádi se předvádějí, jsou výbornými hostiteli a znamenitými kuchaři. Dopřávají si vzájemnou volnost, obdivují jeden druhého. Předbíhají se v nápadech a pozornostech. Báječně se doplňují a neskonale přitahují.

STŘELEC PANNA: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Hovoří odlišnou řečí. Střelec si rád vyhodí z kopýtka, zažertuje, zasměje se, kritická Panna se nudí a stojí pevně na zemi. Přepečlivost Panny jde Střelci na nervy, rovněž její neustále poučování. Taková Panenka Střelce dokonale uzemní a s oblibou tak činí, protože vidí svět mnohem realističtěji než, její partner. Střelec a Panna se k sobě vyloženě nehodí. Ale právě vy můžete dokázat, že se mýlím.

STŘELEC VÁHY: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Jsou si velmi sympatičtí. Obě znamení se dokáží nadchnout pro nové projekty, okázalé večírky i pohodové dny v přírodě. Mají mnoho společného, neměly by se mezí nimi vyskytovat vážnější problémy. Úcta, tolerance - to je ono.

STŘELEC ŠTÍR: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Často se setkávají se zájmem prozkoumat jeden druhého. Velmi se přitahuji, ale dlouho spolu nevydrží. Mohou si lézt na nervy, jejich prudký temperament je spojuje i rozděluje. Neexistuje u nich střední cesta. Buď jdou spolu ruku v ruce životem i přes všechna úskalí, nebo se hned zpočátku rozejdou.

STŘELEC STŘELEC: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    V partnerském vztahu se nenudí. Pro oba platí volnost, důvěra a nezávislost. Pokud toto obě strany respektují, mohou spolu vydržet až do smrti. Pozor na výstřelky. Společně bývají spíše velkými přáteli, než milujícími partnery.

STŘELEC KOZOROH: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Rozumějí si, nešlapou-li si na paty. Mají mnoho společného, plány se snaží dotáhnout. Střelec legráckami doplňuje klidného Kozoroha. Nadšení jde ruku v ruce s disciplínou, lezou si však na nervy. V mládí jeto složité, ve stáří dobré.

STŘELEC VODNÁŘ: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Jsou oba idealisté a nejlépe si rozumějí v kamarádském vztahu. Intuitivní Vodnář neustále přemýšlí a občas závidí Střelci jeho optimistickou povahu. Mohou spolu žít, mít dobré manželství, leč vášeň i vřelé city brzy vyprchají. Mohou být i vzácné výjimky. Zároveň se přitahují i odpuzují.

STŘELEC RYBY: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Reagují naprosto odlišně. Střelec vše zlehčuje a Rybička se příliš přecitlivěle dívá na svět. Z toho také plyne mnoho konfliktů a nedorozumění. Milostný vztah se stává obtížným. Střelec a Ryba se k sobě nehodí, možná jedině, pokud je to ryba - dravec, nikoli mírumilovný vodní tvor.


Tip3000 doporučuje

hodinky.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz