Štír úvod • ZNAMENÍ VODY name Portál pro volný čas - Horoskopy

ŠTÍR

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Štír
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Štír všeobecné rysy
  Štír vhodný partner
  Štír a sexualita
  Štír roční horoskop

♠  ŠTÍR  ROČNÍ  HOROSKOP  ♠

    Nejdůležitější změny v tomto roce jsou pro vás spojené s prací a kariérou. Možná, že někteří Štíři dokonce změní obor své činnosti. V nastupujícím roce budete velice flexibilní. Čekají na vás zajímavé služební cesty i zábava. V druhé polovině roku se změny dotknou i vašeho osobního života. Ve vaší nejtěsnější blízkosti se objeví člověk, který bude mnohem starší než vy, ale stane se vaším blízkým přítelem.

ONA je citlivá, stálá, sebevědomá, vděčná a obětavá.
      V nadcházejícím roce u mnoha žen ve znamení Štíra dojde k přehodnocení věcí důležitých v životě. To, co jste považovaly za záležitost na celý život, vám může najednou připadat nepodstatné. Není vyloučeno, že zatoužíte po změnách. Letošní rok bude úspěšný pro ty, kdo se snaží rozšířit si obzory a získat nové znalosti. Tomu bude k užitku, že se objeví oddaní a věrní přátelé, kteří jsou připraveni kdykoliv vím pomoci radou i činem. V druhé polovině roku vás zřejmě čekají romantická setkání a nezapomenutelná dobrodružství. Možná se seznámíte se slavným člověkem, která zaujímá důležité místo ve společnosti a z této známosti vytěžíte mnoho dobrého.

ON je dobrý pozorovatel, je vznětlivý, silný, vytrvalý, starostlivý.
      Muž narozený ve znamení Štíra si natolik věří, že nepotřebuje žádné další ujišťování o svých schopnostech. A přesto je mu příjemné, když si ho okolí váží a zajímá se o něj. V letošním roce podstatně naroste respekt, který k vám lidé ve vašem okolí chovají. Začnou vám naslouchat i ti, kdo váš názor dlouho ignorovali. Prakticky celý rok budete pořád na cestách a není vyloučeno, že dokonce na čas budete muset pobývat i mimo domov. Nejspíše to bude spojeno s dojížděním na nové pracoviště nebo vás čeká nějaké dlouhodobější služební cesta. Připravte se na to, že váš osobní život půjde na čas stranou, hodně času i energie zaberou právě služební povinnosti.

ŠTÍR TENTO ROK
      Krátké přelétavé známosti i vážné románky – Škorpioni se v letošním roce nudit nebudou. Začátkem roku se budete chovat dost lehkomyslně a nebudete mít chuť se vázat nějakými zbytečnými povinnostmi. Vaše škádlivá nálada, která vám přidává na půvabu, vám pomůže dosáhnout mnoho od vašeho partnera. V únoru nečekané setkání spustí gejzír vášní. Přitom váš nový přítel budí velmi rozporné pocity. Jednou se vám bude zdát, že je to životní láska, ale v jiném okamžiku budete myslet na rozchod. Nevyváženost vašeho vztahu se změní v březnu, který bude klidný. Teprve tehdy si budete moci svůj nový vztah pořádně užít. Váš partner se projeví z té nejlepší stránky: bude ochotný, něžný a starostlivý. Ovšem v květnu si zase začnete vyjasňovat vztahy. Snažte se nebýt moc jízlivá a kategorická, to vašeho milovaného velmi mrzí a sráží to jeho mužské ego. Když se budete pořád hádat kvůli maličkostem, koncem léta vám hrozí opravdu rozchod. Ale ani v tom případě nebudete příliš smutná. Vaše přelétavá povaha si nedá pokoj a v září vás mohou potkat další vášně. Seznámíte se s mužem mnohem starším, než jste vy – charakterním, spolehlivým, sebejistým, přesně tím typem muže, z nějž jen málokterá žena neztratí hlavu. Ale z jistých důvodů budete muset tajit své city i před svými nejbližšími. A aby toho nebylo málo, v polovině prosince se vám ohlásí dávný ctitel. Bude chtít všechno vrátit a může vás začít pronásledovat. Nenechte se doběhnout! Pamatujte: v takové situaci vy držíte celý vztah ve svých rukou a nemáte se čeho obávat.


Tip3000 doporučuje

parfemy.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz