Štír úvod • ZNAMENÍ VODY name Portál pro volný čas - Horoskopy

ŠTÍR

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Štír
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Štír všeobecné rysy
  Štír vhodný partner
  Štír a sexualita
  Štír roční horoskopŠTÍR  ♥♥♥  VHODNÝ  PARTNER

    Dávejte své city darem, aniž byste něco žádali na oplátku, bude to záruka pevnosti vašich partnerských vztahů …

ŠTÍR BERAN: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Není to zrovna pozitivní kombinace. Voda a oheň nejdou dohromady. Oba mají prchlivou povahu, cloumají s nimi vážně, každý si hájí své zájmy. V partnerském vztahu stojí v popředí boj. Mnohdy na život a na smrt. Zde je nutné zklidnit se, když ten druhý vybuchne, jinak za výsledek neručím. Zklidněte si hormony, jsou tací, kteří to skutečně dokázali.

ŠTÍR BÝK: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Zpočátku spolu mohou vycházet docela dobře. Je potřeba vnímat jeden druhého, mít stejné plány, dostatek nápadů a práce. Pokud se začnou nudit, či táhnout každý za jiný konec provazu, vydrží spolu pouze omezenou dobu. Býk hledá stálost, Štír dobrodružství. Společné úsilí a plány vás mohou spojovat.

ŠTÍR BLÍŽENCI : NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Velmi se přitahují a obdivují. Snáze nalézají společnou cestu i cíle. Obratný Blíženec si vždy najde způsob, jak Štíra nepozorovaně naklonit na svou stranu. Někdy to jde, jindy ne, ale s úsměvem půjde všechno lip.

ŠTÍR RAK: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Velmi dobře se k sobě hodí. Oba jsou zrozeni ve vodním znamení a tudíž mají mnoho společného. Navíc trpělivý a citlivý Ráček klade jen velmi malý odpor agresivnímu Štírovi. Nezapomeňte na vstřícnost, pochvalu a povzbuzení.

ŠTÍR LEV: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Složitá kombinace - přitahují se i odpuzují, bojují nestejnými zbraněmi, utápějí se ve vášni a žárlivosti. Nenechají si nic líbit. Nevylučuji tvrdé boje a neustálé spory. Voda a oheň jsou nebezpečné pod jednou střechou. Doporučuji klid a ovládání - řada případů spojení Štíra se Lvem už totiž skončila násilím!

ŠTÍR PANNA: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
    Mají sice rozdílné zájmy i povahy, ale mohou spolu vytvořit perspektivní dvojici, pokud mají stejné plány i zaměstnání. Kritická Panenka jde občas Štírovi na nervy, ale také ho může popostrčit vpřed, neboť Štír jí bude chtít za každou cenu dokázat, že to zvládne. Všeho s mírou a bude dobře.

ŠTÍR VÁHY: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Zrovna moc šťastně se nedoplňují. Váha se cítí být Štírem uzurpována. Jeho zlostné až agresivní nálady nedokáže přijmout. Štíra se může začít dokonce bát. Rovněž v manželském životě to příliš nevychází a většinou se brzy rozpadne. Snažte se zklidnit a být nad věcí. Někde to tak funguje.

ŠTÍR ŠTÍR: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Dokonale se zbožňují, miluji, přitahují. Mají stejné názory na život, práci i rodinu. Potíže jim však působí vzájemná agresivita. Jeden druhého chce překonat. Ovládání a tolerance se v tomto směru jednoznačně vyplatí! A toho se jim někdy nepodaří dosáhnout. Staňte se přáteli, nikoli soupeři.

ŠTÍR STŘELEC: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Oba si přejí být navzájem nezávislí. Mohou spolu vycházet jedině tehdy, když jednají volně a svobodně, nekříží si cestu. Jakmile bude chtít jeden druhého ovládat, vytratí se počáteční kouzlo i vzájemná sympatie. Přestanou si rozumět. Snažte se chápat jeden druhého, nebuďte sobečtí.

ŠTÍR KOZOROH: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Společně dokáží mnoho. Oba jsou nesmírně houževnatí, cílevědomí a chtějí většinou totéž. Dokáží se milovat, stejně jako urazit, být optimističtí, stejně jako zarputili pesimisté.Vzájemně si dodávají sílu, kuráž, energii. Jeden pro druhého jsou balzámem na duši.

ŠTÍR VODNÁŘ: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Mohou se zpočátku jeden druhým nadchnout, ale dlouho to nevydrží. Štír bývá přímo fascinován Vodnářem, ale většinou mu nerozumí. Vodnář má rád volnost, přátelství a žárlivý Štír mu to nedopřeje. Dochází k hádkám a odcizení. Snažte se používat rozum.

ŠTÍR RYBY: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Dvě vodní znamení, která se nesmírně přitahují. Velmi se obdivují, milují. Trpělivé a něžné Rybičky drahému Štírovi nekladou žádný odpor, a když přece, tak jenom malinkatý, který Štír snese. Bývají společně šťastní, pokud Štír nezačne s agresivitou a poroučením. Láska vám jde k duhu. Jen tak dál. Milování vám oběma svědčí.


Tip3000 doporučuje

hodinky.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz