Ryby úvod • ZNAMENÍ VODY name Portál pro volný čas - Horoskopy

RYBY

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Ryby
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Ryby všeobecné rysy
  Ryby vhodný partner
  Ryby a sexualita
  Ryby roční horoskop

♣  JAK  POZNÁME  RYBY  ♣


RYBY ··· FANTASTA     19. 2. ··· 20. 3.


Legenda o Rybách: Romantická legenda o Afroditě (Venuši) a jejím synovi Erótovi (Cupidovi) vypráví o tom, jak si ti dva hráli na březích Eufratu a Tigridu. Tu se přihnal hrozivý Týfón a chtěl je unést. Afrodita a Erós se spolu vrhli do vody, kde je bůh vodstva Neptun nechal proměnit ve dvě vzájemně spojené ryby a ty spolu plavaly v bezpečí jeho říše. Znamení Ryb je pověstné svou touhou milovat (Afrodita) a chutí k milostným hrátkám (Erós).

Životní heslo: Toužím!

Jak je poznáte: Ryby jsou většinou krásné. Mají střední, pěkně tvarovanou postavu, široký měkký obličej, snivé a hluboké oči, klenuté čelo a poněkud pohodlné držení těla. Vlasy mívají jemné, zejména pokud jsou blonďáky nebo blondýnami a někdy také příjemně vlnité. V jejich postavách často najdete mírnou asymetrii, většinou mívají delší tělo než nohy.

Charakter: Milý a vstřícný. Komunikace s rybami, které jsou vynikajícími společníky, přináší všem ostatním radost. Ale pouze v tom případě, že ryby sami chtějí. Podlehnou-li však nerudné vlně a depresi, nebývá s nimi rozumná řeč. Někdy bývají i velmi ovlivnitelné, nestálé, uzavřené, ale vždy trpělivé a chápavé. K jejich negativním vlastnostem patří výrazné sklony k lenosti, což je zajímavý fakt obzvláště v souvislosti s tím, že často zastávají vedoucí postavení. Nic ve zlém, ředitelská křesla jim patří především díky výrazným tvůrčím schopnostem. Ryby patří mezi nejpodivnější znamení z celého zvěrokruhu, především proto, že jejich chování se mění z hodiny na hodinu a někdy z minuty na minutu. Na jednu stranu dokážou být hodné, citlivé, laskavé a obětavé, Na druhou stranu dokáží být také zákeřné, vypočítavé, sentimentální, úchylné a hysterické. Pod jejich povrchem se však skrývají silné touhy a vášně. Jejich fantazie, citlivost, kreativita, intuice a přetvářka jsou pověstné.

Co milují: Dobré jídlo, dobré pití, ale hlavně své sny!

Co nesnášejí: Nátlak.

Jak pracují: Po svém, tedy výrazně tvůrčím způsobem. Ryby mají mimořádné nadání pro literární a jevištní tvorbu. Jsou skvělými řečníky. Snad i proto je nejčastěji najdeme v úžasném světě médií. Největším kladem ryb je představivost a to ať pracují v jakémkoli oboru. Říká se, že úspěch představuje pět procent inspirace a devadesát pět procent dřiny. To je pravda. Bez prchavých, ale podstatných pěti procent však nevznikne nic zvláštního. Ryby obvykle nemají s těmito pěti procenty žádný problém. Zato zbývajících devadesát pět je pro ně zatraceně namáhavých. Největším problémem ryb je, že velice snadno podlehnou, nechají se ovlivnit a aniž by sami chtěly přihodí si problémy, které jak je u nich zvykem řeší po svém. Jak? Velice špatně. V negativním období snadno propadnou alkoholu.

Vzorový hrdina: Jan Křtitel.

Zvláštní znamení: Smysl pro hudbu.

Dobrá rada pro ryby: Nebuďte mučedníky!

Dobrá rada pro vás ostatní: Pamatujte, Ryby potřebují nejméně jednu dobrou zprávu denně!

Kde se budete cítit dobře: Malta, Kalábrie, Normandie, Portugalsko, Brazílie, Sahara a Cejlon, z měst obzvláště Regensburg, Sevilla, Lancaster, Rio de Janeiro, Benátky, Terst, Neapol, Nice, Dubrovník a Sankt Petěrsburg.

Ideální šéf: Někdo, kdo neustále nekritizuje – Váhy.

Ideální přítel: Rybám vyhovují optimističtí Střelci nebo prima kamarádi Kozorozi.

Ideální partner: Někdo, kdo vás chápe a rozmazluje – Rak nebo Štír.

Kdo vás eroticky přitahuje: Ženy vzrušují charismatičtí Štíři, muži se rádi oddávají ženám ze znamení Býka.

Tip3000 doporučuje

Hodinky.cz

Sperky.cz

Parfemy.cz

Krasa.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2020, Tip3000.cz