Ryby úvod • ZNAMENÍ VODY name Portál pro volný čas - Horoskopy

RYBY

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Ryby
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Ryby všeobecné rysy
  Ryby vhodný partner
  Ryby a sexualita
  Ryby roční horoskop

♠  RYBY  ROČNÍ  HOROSKOP  ♠

    Ryby si konečně mohou odpočinout, uplynulý rok byl pro ně příliš bouřlivý: změna zaměstnání, nová láska, stěhování. V roce tomto roce se budete věnovat rozvíjení vztahů, které jste předtím navázali. Zabývejte se tím, o čem jste vždy snili! Tento rok vám přinese zajímavé události a nové známosti. Objeví se možnost uskutečnit dávné plány a získat zkušenosti v oblasti, ve které jste již dávno chtěli dosáhnout úspěchu.

ONA je skutečná žena, taktická, intuitivní a plná tužeb.
      Pokusíte se rozšířit okruh svých známých, budete chtít získat oddané přátele místo náhodných a nepříliš spolehlivých milenců. Pokud jste se v minulém roce vyhřívala v sympatiích okolí, v tomto roce vás budou spíš kritizovat. Vyslechněte si výtky, ale netrapte se tím. Je hlavní, abyste nezradila sama sebe. Všem vyhovět nelze. Ve druhé polovině roku bude na vaše křehká bedra naloženo příliš mnoho starostí. Budete se chtít vzbouřit a shodit tuto zátěž. Budete muset přijmout důležité rozhodnutí, vnitřně vyrostete a naučíte se odpovídat za své činy. V prosinci všechny starosti zmizí. Čestně jste vydržela všechny zkoušky a nyní si můžete s čistým svědomím odpočinout.

ON je rozporuplný, něžný i laskavý, ale často i poněkud žárlivý.
      Mužští představitelé Ryb, kteří v minulém roce prožili množství milostných avantýr, začnou tento rok přistupovat ke vztahům s ženami mnohem seriózněji a budou udržovat vztah pouze s jednou partnerkou. Zřejmě to bude žena, kterou znáte již dlouho. V první polovině roku budete hodně času věnovat neformálním kontaktům s nadřízeným, budete se stýkat mimo pracoviště. Objevíte společný zájem. Nečekejte však, že vaší kolegové se budou dívat na vaše přátelství se šéfem přívětivě. Nevšímejte si jejich útoků a pletich – a pomluvy brzy skončí. Koncem roku může dojít k problémům s pracovními i s osobními partnery. Budete – li jednat diplomaticky, problémy se rychle vyřeší.

RYBY TENTO ROK
      Romantické známosti, které na vás letošní rok čekají, budou podstatně jiné, než ty, které jste zažila v minulých letech. Dříve jste pociťovala lehkost, bezstarostnost a nenucenost, cítila jste se naprosto svobodná a nezávislá. Nyní tomu ale bude podstatně jinak. Ke vztahům, které navážete, budete přistupovat daleko zodpovědněji. V první polovině roku budete z různých důvodů vystavena značnému psychickému napětí, které vás bude stát nemálo sil. Nepoddávejte se mu a vydržte, odměna bude na dosah. Potkáte jednoho dávného přítele, který bude jevit velký zájem o sblížení. Místo přátelských schůzek v baru vás brzy začne zvát na romantické večeře do útulných restaurací. Nebudete proti tomu a s radostí se s ním začnete scházet, byť spíš proto, že žádný příhodnější kandidát se na obzoru neobjevil. I když se váš starý známý stane časem nudný, víte, že se na něj můžete spolehnout. Na začátku se neubráníte pokušení vyzkoušet si jeho oddanost, ale jakmile se pokusí přesvědčit se o tom, že jste víc než jen přátelé, okamžitě vztahy přerušíte. Určitou dobu se nebudete vídat, ale pak se usmíříte. Situace se vyjasní až koncem roku, kdy se konečně rozhodnete, že vztah definitivně ukončíte. Rozchod ale nebude lehký. Partner udělá vše pro to, aby vás neztratil nebo získal zpět. Pomoci rozetnout tento kruh vám pomůže pouze silný a vlivný ochránce. V příhodnou dobu se ve vašem životě objeví. Tento člověk vám pomůže najít východisko ze vzniklé situace, podpoří vás a je možné, že vám navrhne, abyste s ním na Nový rok odjela odpočinout na jih. To je to, co nyní potřebujete.


Tip3000 doporučuje

parfemy.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz