Ryby úvod • ZNAMENÍ VODY name Portál pro volný čas - Horoskopy

RYBY

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Ryby
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Ryby všeobecné rysy
  Ryby vhodný partner
  Ryby a sexualita
  Ryby roční horoskopRYBY  ♥♥♥  VHODNÝ  PARTNER

    Požádejte častěji partnera o pomoc. Společná činnost někdy víc sbližuje než postel. Dokážete-li ocenit jeho schopnosti, máte vyhráno …

RYBY BERAN: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Oba jsou tak rozdílní, že v partnerství jim to může způsobovat problémy. Někdy se protivy přitahují, jindy odpuzují. Zde skutečně záleží pouze na vás. Rybička se chová přecitlivěle a Beran velmi nadřazeně až cholericky. Je třeba najít společnou řeč, vzájemně se podporovat i povzbuzovat. A bude báječně!

RYBY BÝK: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Mohou si rozumět; rybička se ráda opře o silnou býčí šíji. Potřebuje od Býka pohlazení, milé projevy, ne Býka bručouna. Ovšem každý Býk není stejný , ten veselejší a komunikativnější to s Rybičkou vyhraje. A věřte, že mu na oplátku ta něžná bytost s jemným pohledem udělá pomyšlení. To přece stojí za to.

RYBY BLÍŽENCI : NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Nejprve se obdivují, zamilují a náhle prohlédnou. Jak to s ní vlastně ten Blíženec myslí? Rybička mu nedokáže porozumět, stále něco mění, hned je tam a hned tady, v hlavě má zmatek. A co teprve jeho dušička! Tam jsou ukryté nejméně dvě osoby a Rybička si přeje poznat jen jednu, opravdovou lásku. Většinou toto spojení končí fiaskem. Ryba je moc trpělivá, zato Blíženec ani trochu. Blíženci, sneste se z oblaků na zem, obdivujte svou milou Rybičku.

RYBY RAK: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Obě tato vodní znamení se k sobě výborně hodí, duševně i pocitově. Vzájemná náklonnost a láska nebere konce, i když s ohledem na materiální zajištění mohou mít společný život proměnlivý. Ráčci, koukejte pořádně makat, ať je ta vaše Rybička spokojená. Vaši lásku vám mohou závidět i bohové na Olympu.

RYBY LEV: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Často si padnou do oka, ale nakonec zjistí, že se k sobě příliš nehodí. Z jednoduchého důvodu: Lev nemůže uplatnit svůj oheň pro přílišnou pasivitu Rybičky. Ovšem, potká-li Rybu dravce, to je jiná. Tady se přílišnou láskou, propojenou se žárlivostí, mohou sníst. Obdivují jeden druhého, vždy nalézají společnou řeč i budoucí plány. V takovém soužití je radost pobývat. Většinou.

RYBY PANNA: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Tato kombinace vzniká velmi často, ale dlouho nevydrží. Rybičce dělá potíže Panenčina střízlivost a nudnost. Nemusí tomu tak být vždy, ale k sobě se moc nehodí. Panně jde zase na nervy stále vzdychající Ryba, nepraktická, ospalá, občas i rozhazovačná. Vůbec není schopná pochopit, proč Ryba stále jen vzdychá, a přitom si za to může sama, nebo ještě hůř, nic proti tomu nedělá. Často toto partnerství vezme za své. Ať dělají, co dělají, pořád jim to nevychází.

RYBY VÁHY: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Nacházejí ztěžka společnou řeč. Je to podobné jako s Blížencem, opět vzdušné znamení. Někdy to vychází, jindy ne. Tady opravdu záleží na dalších astrologických aspektech. Není vyloučené, že se ve stáří plně shodnou. Tak to vydržte.

RYBY ŠTÍR: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Vytvářejí ideální pár. Štír Rybě rozumí, umí ji řídit i ovlivňovat, mají mnoho společného. Partnerství by mělo vydržet až za hrob. I když si občas něco řeknou, společné lože vše srovná. Jak se dokáže milovat Štír s Rybou, to je vskutku neuvěřitelné. Noci plné vášně a porozumění, to je spojuje magickou silou.

RYBY STŘELEC: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Velice dobře si rozumí jako bratr a sestra. Mohou být přátelé navěky, ale partneři, to ne. Nenacházejí nic společného, a když přece, tak to dlouho nevydrží. Střelec se rád strefuje ohnivými šípy do poněkud uťáplé Rybičky. Asi by chřadla, takové jednání a zacházení přímo nesnáší. No a Střelec je unuděný k smrti a hledá si milostný objekt někde jinde. To manželství a partnerství nesvědčí.

RYBY KOZOROH: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Mohou spolu velmi dob're vyjít, zejména tehdy, pokud zrozenec ve znamení Ryb obětuje Kozorohovi své já a všechno, co má: Kozoroh je obětavý, pracovitý a hlavně stálý, což Rybičce nesmírně imponuje. Brání ji před zlým světem, někdy až tak moc, že Rybička se bojí vytáhnout paty z domu. Milujte se, povzbuzujte se, nezapomeňte stále objevovat zájmy svého druha.

RYBY VODNÁŘ: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Tato dvě znamení si mohou velmi dobře rozumět, pokud slouží společnému blahu na náboženské úrovni. Oba jsou přecitlivělí, srdeční a velmi touží pomáhat slabším. Manželství či partnerství prožívají velmi poctivě a na solidní úrovni. Pokud se jejich zájmy liší, může nastat problém, že si náhle nemají co říci. Věřím, že tomu u vás doma tak není.

RYBY RYBY: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Rozumí jeden druhému, jsou mocně přitahováni horoucí láskou. Pokud se sejde Rybička s Rybou dravcem je to fajn, naopak dvě milé a nerozhodné Rybičky si mohou značně zkomplikovat život. Vzdychají, stěžují si, ale odpoutat se od sebe nedokáží. Opravdu se milují, jen jim chybí ta správná síla, rozhodnost a aktivita.


Tip3000 doporučuje

hodinky.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2020, Tip3000.cz