Rak úvod • ZNAMENÍ VODY name Portál pro volný čas - Horoskopy

RAK

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Rak
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Rak všeobecné rysy
  Rak vhodný partner
  Rak a sexualita
  Rak roční horoskop

♠  RAK  ROČNÍ  HOROSKOP  ♠

    Otevírá se před vámi rok nových kontaktů, známostí a jedinečných, nezapomenutelných setkání. Ve vašem okolí se objeví člověk, možná to bude cizinec, který změní vaše názory a přiměje vás dívat se na svět jinýma očima. Počátkem podzimu se dostaví obtíže v práci. Nedejte na rady lidí kolem, řešte své úkoly samostatně. Čestně se vypořádejte s nastalou situací. Stanete se moudřejšími a odolnějšími.

ONA je opatrná, soucitná, odolná a příjemná.
      Probudí se ve vás dobrodružný duch. Při první příležitosti se vydáte na cestu nebo za pracovní příležitosti. Toužíte po nových dojmech a dostane se vám jich. V polovině jara vám pomůže setkání s vlivným člověkem vyřešit jeden vleklý osobní problém. V létě můžete polevit, oddechnout si a nabrat síly do neklidného podzimu. V říjnu dostanete vážnou nabídku na postup v práci. Ale místo, které vám nabídne, vám nebude moc po chuti. Budete se muset rozhodnout, čemu dáte přednost: mít svůj klid nebo získat podstatně větší peníze. Do konce listopadu se snažte uzavřít všechny své záležitosti, podepsat, co je potřeba, vypořádat se, s čím je třeba. Do konce roku už k tomu nebudete mít příhodnější chvíli.

ON je elegantní, opatrný, domácký, citlivý a ochotný vždy pomoci.
      Pokud jste v minulosti nebyl romantik a žádná milostná dobrodružství vás nepřitahovala, pak vězte, že letos bude všechno jinak. A nejpříjemnější je, že vaše vysněná kráska si vás najde sama. Váš život bude znovu plný barev. Snadno si poradíte i s denní rutinou, kterou jste vždycky odkládal „na potom“. V začátku jara vám hrozí, že přijdete kvůli nerozvážnosti o peníze. Takže pokud jste se už zamiloval, pamatujte, že spolu se srdcem nemusíte otevírat i peněženku. Ke konci roku vás mohou přátele zatáhnout do dobrodružství. Ať už by vás přitahovalo sebevíc, neriskujte.

RAK TENTO ROK
      Nemáte sklon zahrávat si s city druhých, buďte uvážlivá v konečném názoru, konejte s dobrým rozmyslem. Právě tohle se vám může v tomto roce hodit, vždyť někde na cestách, osobních nebo služebních, někde na návštěvě nebo třeba na dovolené na vás čeká láska. Patříte k hodně vytíženým lidem, na seznamování nemáte moc času a tak se musíte rychle rozhodnout a dát předmětu svého zájmu najevo, zda chcete ve známosti pokračovat. Na první pohled se vám ten kavalír možná nebude dvakrát zamlouvat (nemusí se k vám příliš hodit ani postavením, ani věkem). Ale nepospíchejte s odmítnutím, vyčkávejte a dobře se dívejte. Možná právě tenhle člověk vás učiní šťastnou. Na jaře budou vody vašeho osobního života pravděpodobně poněkud rozbouřené, ale od srpna budou vaše vztahy vyrovnanější a intimnější. Dokonce začnete uvažovat o sňatku. Jestliže se k tomu rozhodnete, udělejte to dřív než v říjnu. Jinak se mezi vás může vloudit nějaká nepříjemná osůbka (dokonce to může být vaše stará kamarádka) a to by vám hodně zkomplikovalo život. Jestliže i přesto setrváte na svém rozhodnutí, ještě do konce roku se vdáte. Ať se situace vyvine jakkoliv, na počátku zimy bude muset jít osobní život trochu stranou – věnujte veškerou pozornost členům rodiny. A vězte, že vaše péče se vyplatí. Ti, kterým pomůžete, vám budou oporou v prosinci. Drobná hádka s partnerem se možná vyvine ve větší konflikt, ale dobré slovo vaší příbuzné všechno urovná. Nepoddávejte se negativním emocím a nežárlete.


Tip3000 doporučuje

parfemy.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz