Rak úvod • ZNAMENÍ VODY name Portál pro volný čas - Horoskopy

RAK

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Rak
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Rak všeobecné rysy
  Rak vhodný partner
  Rak a sexualita
  Rak roční horoskopRAK  ♥♥♥  VHODNÝ  PARTNER

    Klíč k jeho srdci najdete v dobrých vztazích s jeho matkou. Určitě se vám tedy vyplatí se s tchýní spřátelit …

RAK BERAN: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Zamiloval jste se do Beranice? Ó, to je nepříjemné! Nejprve se do sebe zblázníte a později se budete postupně odmilovávat. Proč? Protože jste každý zcela jiný a nesnadně nalézáte společnou řeč i plány. Zde je nutno podotknout, že výjimka potvrzuje pravidlo. Kéž by to bylo zrovna u vás! Něžný Ráček dlouho nedokáže čelit agresivním útokům Berana. Moc smutní a za čas to raději vzdá.

RAK BÝK: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Mohou se k sobě hodit. Oba milují pohodlný domov, rodinu, dobré jídlo a piti, mají radost z drobností i velkých věcí. Citlivý Rak oceňuje schopnosti pracovitého a starostlivého Býka. Býk shromažduje majetek a Rak ho dobře obhospodařuje. Býk si často mlčí, ale to Rakovi příliš nevyhovuje. Proto komunikujte. Chvalte se a vzájemně se povzbuzujte. Tak vám ta vaše láska dlouho vydrží.

RAK BLÍŽENCI : NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Proč ne! Vzájemně se obdivujete a milujete měnící se život. Blíženec si lebedí v péči Raka a Rakovi Zase imponuje Blížencův duch, bystrost, šikovnost a postřeh. Společně můžete vytvořit docela šťastný pár, pokud si rozněžnělý Ráček nezačne vymáhat více Blížencovy přízně. Pozor, to by se mohl zatvrdit. Všeho s mírou a bude fajn.

RAK RAK: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Společně si velmi dobře rozumí. Mají stejné sny, touhy, postřehy, píli i plány. Dokáží být romantičtí, šetřiví a náladoví. Jeden by měl v krizi podržet toho druhého. Milují rodinu, přírodu, zvířata. Oba šíleně rádi cestují, ale taky rádi odpočívají doma s hrstkou přátel. Jednoduše mají slabost jeden pro druhého a vědí-li opravdu, co chtějí, mají vyhráno. Mohou jít ruku v ruce celým životem.

RAK LEV: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Zahleděl jste se víc než je zdrávo do půvabné Lvice? Ano, vím. Nemůžete bez ní žít, myslíte na ni každou vteřinu. To je láska, jen aby vám dlouho vydržela. Pokud máte slušné konto v bance a solidní postavení, máte obrovskou šanci. V opačném případě to bude dost složité. Rak musí Lva stále obdivovat a podřizovat se mu, Lev by měl dostatečně Raka finančně zajistit. Časem se však partnerství může opotřebovat. Nevěříte? Zkuste to a uvidíte.

RAK PANNA: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Mohou vést společný mírumilovný život. Domácký, starostlivý Rak vychází vstříc zájmům Panny a ona mu starostlivost láskyplně a velmi ráda oplácí. Mohou se stát ideálním párem. Láska zde je propojena nejen city, vřelou náklonnosti, ale i spravedlností a rozumem. Není nad všechápající bytost vedle vás.

RAK VÁHY: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Oba jsou příliš nerozhodní, aby mohli společně něco dokázat. Jejich spojení je složité, choulostivé i nepraktické. Dvě jemnocitné povahy, váhavost, občasný sklon k hádkám až k hysterii. Toto spojení se nedoporučuje, ale pokud už je, moc se snažte. Držím vám palce. Pokud spolu jen chodíte, rozmyslete si dobře, co a jak dál.

RAK ŠTÍR: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Velmi dobře se k sobě hodí. Oba jsou zrozeni ve vodní říši, proto mohou mít stejné nápady i plány. Navíc citlivý Rak klade jen velmi malý odpor vůči občas agresivnímu Štírovi. A jak se dokáží milovat - ve dne i v noci.

RAK STŘELEC: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Mají zcela odlišný temperament. Mohou si vyhovovat a taky nemusí. Soužití je možné za předpokladu, že citlivý Rak bude snášet občasné cholerické výbuchy Střelce. Měl by je házet za hlavu, protože za moment bude zase dobře. Při větším věkovém rozdílu může být soužití až fantastické. Láska přece i hory přenáší.

RAK KOZOROH: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Tato kombinace je opravdu svízelná. Astrologové tvrdí, že by.neměli vstupovat do manželství. Neústupná povaha, případně celá bytost Kozoroha, by mohla senzitivnímu Rakovi způsobit dokonce poruchy tělesného a duševního zdraví. Jak z toho ven? To opravdu záleží jen na vás dvou.

RAK VODNÁŘ: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Tato znamení jsou plna idealismu a fantazie, občas ale může chybět na chleba. Láska by však měla vzkvétat a něžný Ráček se pod vedením Vodnáře rozvíjí. Máte-li se rádi, do toho. Jen si zjistěte, zda má partner stabilní zaměstnání.

RAK RYBY: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Rak a Ryba, dvě vodní znamení, se k sobě velmi dobře hodí. Vzájemná láska a důvěra nebere konce, i když s ohledem na materiální zajištění může být společný život proměnlivý. Oba se snažte, vyhrňte si rukávy- stojí to za to. Milujte se!


Tip3000 doporučuje

hodinky.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz