Panna úvod • ZNAMENÍ ZEMĚ name Portál pro volný čas - Horoskopy

PANNA

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Panna
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Panna všeobecné rysy
  Panna vhodný partner
  Panna a sexualita
  Panna roční horoskop

♣  JAK  POZNÁME  PANNU  ♣


PANNA – DOKONALÝ     23. 8. – 22. 9.


Legenda o Panně: Když Pandora otevřela pověstnou skříňku, na zemi se začali dít strašné věci. Lidé byli hamižní, zabíjeli se pro peníze… Olympští bohové se od nich proto odvrátili. Jediná Astraea se lidí zastala a vroucně za ně prosila , za což byla vyzvednuta na oblohu. Lidé ve znamení Panny patří od těch dob k nejpracovitějším typům.

Životní heslo: Já ti to spočítám!

Jak je poznáte: Podle krásných jasných očí, dívčího či chlapeckého půvabu, jemných vybraných způsobů a kritického pohledu. Panny nebývají oslnivé krasavice či krasavci, ale vždy je v nich něco přitažlivého a okouzlujícího. V názorech na svůj vzhled jsou někdy více než střídmé. Rozhodně je nepotkáte v oranžových nebo červených elastických šatech s hlubokým výstřihem či nachově pruhované košili. Panna dává přednost jednoduchému čistému oblečení bez přílišných ozdob.

Charakter: Panny jsou perfekcionisté. Touží po sebevyjádření zrovna tak jako předcházející znamení, jenomže od natřásajícího lva se panny liší skromností, pečlivostí a zdrženlivostí. Neznamená to, že by snad netoužily po uznání a chvále nebo že nejsou ctižádostivé jako jiná sluneční znamení, ale jejich taktika je opatrnější. Moc dobře vědí, co to je dosažitelný cíl. Jsou praktické, chytré, vnímavé a ostražité, také jejich suchý smysl pro humor je pověstný. Bohužel pověstná je také ubíjející snaha po dokonalosti své celého okolí.

Co milují: Kritizovat druhé.

Co nesnášejí: Nepořádek.

Jak pracují: Panny vědí, že když jednou začnou, jejich práce bude dokončena. To je jejich jistota. Druzí to sice posuzují jako nesnesitelnou umanutost, ale panny dobře vědí, že věc se může podařit pouze tehdy, když se začne od malých detailů. Právě jen panna „může sníst slona“. Jak? Jednou za čas si vezme kousek. Ano, smiřte se s tím, vy všichni ostatní, panna je úžasná, výkonná, organizačně zdatná, ukázněná, pro každou firmu k nezaplacení, ale jen tehdy, když ji neumoříte. Dlouhodobá práce, která je panně odporná, může zničit její křehkou duši. Nenechte se oklamat tichostí a skromností panny. Ona není tak hlasitá jako střelec, tak očividně ambiciózní jako lev či beran, nechodí každý den pozdě jako blíženec a vůbec není tak líná jako ryby a nikdy by po račím způsobu nepomyslela na to, že využije náklonnosti k dosažení zvláštních výhod. Dokonce neočekává, že jí vše projde díky tomu, že pracuje dvakrát tak rychle než kdokoli jiný. To není její styl. Panny se dostanou na vrchol, protože jsou praktické, zodpovědné a hlavně realistické.

Vzorový hrdina: Popelka.

Zvláštní znamení: pozorovací talent a nápadně malá noha.

Dobrá rada pro panny: Buďte ke druhým shovívavé alespoň jednou do roka, potěšíte je.

Dobrá rada pro vás ostatní: Neberte panny smrtelně vážně, i ony se někdy mýlí.

Kde se budete cítit dobře: Chorvatsko, Švýcarsko, Řecko, Turecko, Brazílie, z měst – Paříž, Lyon, Štrasburk.

Ideální šéf: Spravedlivý a přitom diplomatický Rak.

Ideální přítel: Solidní a sportem žijící Kozoroh.

Ideální partner: Věrný a přitom podnikavý Býk.

Kdo vás eroticky přitahuje: Ženy obdivují Střelce, kdežto muži touží po ženách typu Býka a Panny.

Tip3000 doporučuje

Hodinky.cz

Sperky.cz

Parfemy.cz

Krasa.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz