Panna úvod • ZNAMENÍ ZEMĚ name Portál pro volný čas - Horoskopy

PANNA

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Panna
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Panna všeobecné rysy
  Panna vhodný partner
  Panna a sexualita
  Panna roční horoskop

♠  PANNA  ROČNÍ  HOROSKOP  ♠

    Pro většinu lidí narozených ve znamení Panny bude tento rok obdobím neočekávaných změn. Velký úspěch čeká lidi odvážné a kreativní. Zárukou vítězství bude víra ve vlastní síly a možnosti. Obzvlášť úspěšná má být druhá polovina roku. Do zdárného konce dovedete důležitou záležitost týkající se nemovitosti. Mnohé Panny, zejména ty, které již dávno toužily po dítěti, se konečně stanou šťastnými rodiči.

ONA je pečlivá, ironická, praktická a rozvážná.
      Stanovila jste si jasný cíl a pro jeho dosažení jste připravena se mnohého vzdát. I když se okolí bude na některá vaše rozhodnutí dívat jako na sporná a nepopulární, pamatujte si, že vítěze nikdo nekritizuje. Pokud nakonec dosáhnete úspěchu, nikdo vám nebude vyčítat přílišnou chladnost a zásadovost. Snažte se vzít si dovolenou v červnu nebo v červenci, neodkládejte to na podzim. Pracujete totiž na hranici svých možností, takže by se vám mohlo už před začátkem období dovolených nedostávat sil. Ve druhé polovině roku se trošku potrápíte, protože se budete muset rozhodnout v jedné složité záležitosti. Vždy se ale můžete spolehnout na partnery – životní i pracovní. Poradí vám a také přiloží ruku k dílu. Pro Panny, které mají rodinu, budou skutečným balzámem děti. Jejich úspěchy a pokroky vás budou těšit během celého roku.

ON je pozorný, oddaný, trpělivý a duchaplný.
      Tento rok se ve vašem životě může stát jedním z nejvýznamnějších, ovšem pouze za předpokladu, že jste ochotni experimentovat. Prostě zkuste riskovat a uvidíte, jak se všechno změní k lepšímu. Vězte také, že nastal čas odhalit svoje schopnosti. V první polovině roku budete mít hodně starostí doma i v zaměstnání. Ale od července budete mít dost času na to, abyste ukázali, co ve vás je. Vaše záliba, již jste dříve nepřikládal význam, vám může přinést slušný obnos. Pokud ve volném čase malujete, uspořádejte výstavu svých prací. Pokud píšete povídky, zavolejte do nakladatelství a nabídněte jim své věci k uveřejnění. Přemýšlejte, čím ještě byste mohl zaujmout okolí. Příznivé měsíce pro začátek něčeho nového budou březen, duben, červenec a říjen. V blízké budoucnosti pravděpodobně změníte zaměstnání.

PANNA TENTO ROK
      Mnohé z vás, které jste se narodili ve znamení Panny, čekají v tomto roce významné změny v osobním životě. Týká se to zejména těch Panen, které jsou ochotné za své city bojovat. V každém případě na vás kromě lásky dolehnou četné drobné problémy. Nemusíte se jich ale bát, protože díky vaší moudrosti a všímavosti se s nimi rychle vypořádáte. Neberte si všechno tak k srdci. Často si samy vymýšlíte problémy. Abyste nebyly překvapeny, počítejte s tím, že od ledna do března mohou vzniknout potíže v partnerských vztazích. Nastanou situace, kdy vy i váš partner budete trvat na svém, nikdo nebude chtít ustoupit ze svých pozic, což způsobí závažné neshody. Období partnerských nesrovnalostí skončí až v dubnu. Pokud dokážete vztah udržet a vzájemnými spory jej nezničíte definitivně, pak jaro a léto prožijete s partnerem v dokonalé shodě. Přestanete v každé partnerově kritické poznámce hledat úskok, on vás nebude kritizovat za každou maličkost. V září a v říjnu vás opět přepadnou pochybnost, ale tentokrát jiného rázu. Zaujme vás jiný muž a navíc koncem roku budete mít u opačného pohlaví nezvyklý úspěch. To vás možná uvede ve zmatek, ale ten nebude trvat dlouho. Nevyjasněnost vztahu a občasné utajené schůzky vás ale brzy unaví a dojde vám, že je třeba s tím skončit a konečně si vybrat, s kým chcete trávit další život. První prosincový víkend byste měla věnovat přemýšlení, jak dál, zvážit všechna „pro“ a „proti“ a definitivně se rozhodnout. Pokud se rozhodnete s milovanou osobou zůstat, máte šanci završit váš vztah manželstvím.


Tip3000 doporučuje

parfemy.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz