Panna úvod • ZNAMENÍ ZEMĚ name Portál pro volný čas - Horoskopy

PANNA

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Panna
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Panna všeobecné rysy
  Panna vhodný partner
  Panna a sexualita
  Panna roční horoskopPANNA  ♥♥♥  VHODNÝ  PARTNER

    Nic lidi nesblíží víc než mlčení. Čím úporněji budete neustále odmítat jeho dobře míněné rady, tím víc se bude snažit být pro vás nepostradatelný …

PANNA BERAN: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
    Nic moc. Mohou se obdivovat i nesnášet. Mají velmi odlišné názory. Jeden chce spasit svět a druhý trpělivě vyčkává. Panna je kritická, zatímco svéhlavý Beran si nic nechce nechat líbit. Spojovat je může píle, pracovitost a uznávání toho druhého. Většinou se jejich cesty rozdělují, každý směřuje docela jinam. Panna je více domácká, zato Beran neobyčejné společenský. Pokud každý trochu povolí, může to vycházet. Jenom chtít a bude dobře.

PANNA BÝK: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Dvě zemská a přitažlivá znamení. Většinou se shodnou. Jsou domáčtí, mají rádi děti, přírodu, zvířata i přátele. Jdou společným krokem k cíli, shromažďují majetek, stále vylepšují svůj domov, chatu, zahradu. Bývají spořiví, zbytečně nerozhazují koruny za prkotiny, pouze za praktické věci. Nejsou líní a většinou se jim daří skvěle. Jen tak dál. Nezapomeňte však na společné kulturní vyžití.

PANNA BLÍŽENCI : NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Panna a Blíženec, to je malér. Počáteční okouzlení brzy opadne. Realistická Panna se nevznáší a nespřádá nereálné sny jako nepoučitelný Blíženec. Bývá rozmrzelá, pro ni to znamená - skutek utek. Blíženec ji sice nadchne, ale pouze slovy a to je pro Pannu velmi málo. Potřebuje skutky a jasné důkazy lásky. A Blíženec jen mluví a mluví... Ti dva se k sobě nehodí. Zadržte, dokud je čas. V opačném případě se vžijte do role toho druhého, možná vám to pomůže.

PANNA RAK: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
    Dokáží si porozumět a mohou vést mírumilovný život. Ráček se dokáže starostlivé Panence zavděčit milým projevem a poslušností. To Panně vyhovuje a je na Raka hrdá. Oba milují květiny, cesty, cestování a děti. Taktnost a vzájemná ohleduplnost se jim nedá upřít. Panna a Rak spolu slušně vycházejí.

PANNA LEV: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
    Dlouho jim to většinou nevydrží. Lev nikdy nepochopí úzkostlivou Panenku, ta se bojí šlápnout vedle, Lev zase rád riskuje, po čase ztratí křídla a začne se nudit. Sekýrování a komandování Panny mu jde na nervy. Tichý Lvíček raději Panně vyhoví, ale bojovný Lev se rozvztekli a vzplane jako pochodeň. Vzplanutí nemusí vždy končit šťastně. Takové soužití bývá konfliktní.

PANNA PANNA: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    To je zajímavé. Mají sklon ke vzájemné kritice. Něco je spojuje, něco rozděluje. Asi proto, že jsou tak stejné. Často celé dny nedělají nic jiného, než že se slovně napadají, hloubají a vrtají se v problémech. Každá chce zvítězit. Ani jedna neustoupí. Nastane krize, v které těžko hledají smíření. Jsou i Panenky, které se Panáčkovi podvolí. Ovšem ty musíme hledat s lupou.

PANNA VÁHY: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Příliš se nedoplňují, ale mohou spolu vyjít. Pracovitost Panny a důmyslnost Vah se celkem dobře spojuje. Mnohdy je rozhodnější Panna, někdy Váha. Vzájemně si dodávají silu překonat ty druhé, kteří mají daleko ostřejší lokty. I když nejsou ideálními partnery, mají se doopravdy rádi.

PANNA ŠTÍR: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Zdají se být dobrými partnery, mají bystrou mysl, dobře počítají i analyzují. Panna se řídí rozumem a čistým srdcem, zato Štír hledá kdejakou skulinku, chybu, neřest a dovede jí ke svému prospěchu dobře využít. Panna je kritická a Štír mazaný. Většinou jsou schopni si vzájemně porozumět. Panna a Štír, to je od všeho trochu. Vědí si společně rady. Dokáží se obdivovat.

PANNA STŘELEC: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Mohou se společně dobře pobavit, spřátelit, ale pro manželství se k sobě nehodí. Panna je úzkoprsá, kdežto Střelec velkolepý tlachal. Co neví, to nepoví, a Panenku často dokonale raní. Jeho osobitý humor, bláznivost, hlučnost jdou brzy Panně na nervy, stále ho chce změnit, předělat k obrazu svému, a když pochopí, že s ním nehne ani pár koní, většinou se z toho rozstoná a hledá východ z prekérní partnerské situace. Končí v rozvodové síni nebo na psychiatrii. Panna a Střelec raději spolu ne.

PANNA KOZOROH: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Jsou skvělými a ideálními partnery. Když se spojí dvě zemská znamení, bývá dobře na zemi i v rodině. Stejná ctižádostivost, pracovitost i egoismus jim umožňují spiknout se proti všem. Panna a Kozoroh si ve svém vztahu přímo libují. Mají stejné plány, myšlenky i názory na zábavu.

PANNA VODNÁŘ: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
    Mají mnoho společných zájmů, třeba o kulturu i intelektuální ráz myšlení, Oba se rádi učí, získávají zkušenosti, hovoří o věcech zvláštních, tajemných a dramatických. Panna je vděčnou posluchačkou Vodnáře a naopak. Spojení je celkem slušné. Panna nesmí Vodnáře zavřít do zlaté klece, ale nechat mu volnost a samostatnost.

PANNA RYBY: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Velký omyl! Statisticky se právě Panna a Ryba nejčastěji berou, ačkoli se k sobě vůbec nehodí. Počáteční okouzlení rychle vyprchá v důsledku Pannina kritizování, které se Rybě nelibí. Na vině je i rozdílný rytmus, energie... Panna je pracovitá, Ryba zase unavená a na všechno má dost času. Panna a Ryba raději spolu ne. A když už, tak, prosím, hledejte společnou řeč. Snad se vám to podaří.


Tip3000 doporučuje

hodinky.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz