Lev úvod • ZNAMENÍ OHNĚ name Portál pro volný čas - Horoskopy

LEV

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Lev
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Lev všeobecné rysy
  Lev vhodný partner
  Lev a sexualita
  Lev roční horoskop

♠  LEV  ROČNÍ  HOROSKOP  ♠

    Pro mnohé lidi narozené ve znamení Lva bude nadcházející rok přelomový. Dojde ke změnám v kariéře i partnerských vztazích. Zvlášť buďte opatrní v únoru a srpnu, kdy budete muset učinit důležitou volbu. Druhá polovina roku bude úspěšnější, zejména z finančního hlediska. Ale materiální statky vám nespadnou do klína jen tak. Znovu se přesvědčíte, že základem každého úspěchu je pilná práce. Ta vám však docela dobře půjde od ruky.

ONA je energická, čilá, optimistická a hrdá.
      Nejméně dvakrát budete mít v nadcházejícím roce příležitost k osudovému setkání nebo přinejmenším možnost se bouřlivě a definitivně zamilovat. V březnu se za zvláštních okolností můžete seznámit s mužem, který je mnohem starší než vy. Vzájemné city vzplanou okamžitě. Avšak tento milostný vztah, který tak náhle a prudce začal, může již v dubnu stejně rychle skončit. Další příležitost dostanete na konci srpna, kdy se ve vší blízkosti ocitne muž přibližně ve vaším věku, který vám zpočátku nebude sympatický. Po nějakém čase si však uvědomíte, že je to muž vašich snů. Tento vztah může trvat mnoho let a může být opravdu osudový. Bouřlivý osobní život nebude na překážku vaší práci. V zaměstnání se všechno vyvíjí dobře : žádné otřesy a změny nejsou v tomto roce na obzoru.

ON je bystrý, hodný, okouzlující a šlechetný.
      Nadcházející rok bude rokem sbírání sil. Pohledy neznámých krásek nebudou určeny vám. To ovšem nebude na škodu, protože dříve jste se ctitelek vůbec nemohl zbavit, takže vám prakticky nezbýval čas na sebe. Letos se všechno změní. Nakonec budete mít čas na sebe, oprášíte svůj starý koníček a budete se mu věnovat nejeden víkend. V zaměstnání vás čekají velmi zajímavá seznámení a setkání, zejména počátkem února a uprostřed srpna. V tomto období můžete mít štěstí – seznámíte se s okouzlující kolegyní nebo novým obchodním partnerem, s nímž budete dobře spolupracovat mnoho let. Koncem podzimu dostanete výhodnou nabídku od zahraničních partnerů. Bez obav ji přijměte. Nový rok pak nejspíš přivítáte už v zahraničí.

LEV TENTO ROK
      Nadcházející rok prověří sílu mnoha lidí narozených ve znamení Lva. Některé vdané Lvice budou muset mírnit zápal nového partnera, který bude aktivně a vytrvale usilovat o jejich srdce. Nepodléhejte pokušení, neboť tento pomíjivý románek může zničit stabilní vztah a nepřinese vám nic než zklamání. Na jaře vám hrozí, že budete zatažena do riskantního podniku. Nevěřte slibům, případný zisk nestojí za vynaložené síly a nervy. Dokonce je pravděpodobné, že spíš než zisk by vám to přineslo nemalou ztrátu. V tomto roce buďte vůbec opatrná při jakýchkoliv finančních záležitostech. Pokud je to možné, odložte všechny důležité koupě a transakce až na podzim. Určitě tím ušetříte. Je také zbytečné účastnit se jakýchkoliv loterií. V říjnu se budete muset zabývat záležitostí starou dva roky. Do vašeho života opět vstoupí osoby, s nimiž jste se, jak se zdálo, rozloučila navždy. Je otázka, co vám to přinese. V některých případech to pro vás může být i užitečné, konečně vyřešíte staré záležitosti k vlastní spokojenosti. Listopad bude bohatý na seznámení a nečekaná setkání. Stojíte v centru důležitých událostí a doslova jako magnet přitahujete zajímavé, nevšední lidi. Váš domov se změní ve světský bohémský život. Uprostřed prosince ale najednou zatoužíte po klidu. S některými přáteli se pohádáte, jiní sami odejdou z vašeho života. Koncem prosince konečně přijde dlouho očekávané období klidu, z čehož budete mít jenom radost. Potřebujete být nyní o samotě, uspořádat si myšlenky. Vánoční svátky strávíte s milovaným člověkem jen v úzkém rodinném kruhu.


Tip3000 doporučuje

parfemy.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz