Kozoroh úvod • ZNAMENÍ ZEMĚ name Portál pro volný čas - Horoskopy

KOZOROH

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Kozoroh
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Kozoroh všeobecné rysy
  Kozoroh vhodný partner
  Kozoroh a sexualita
  Kozoroh roční horoskop

♠  KOZOROH  ROČNÍ  HOROSKOP  ♠

    Letošní rok bude pro vás úspěšný a bohatý na události. Splní se vaše tajné sny spjaté s cestami do vzdálených zemí. Čeká vás také mnoho setkání s mnoho zajímavými lidmi. Některé nové známosti přerostou ve skutečné přátelství. Jediné, čeho byste se měli v tomto roce obávat, jsou finanční otřesy. Buďte proto obzvlášť opatrní při investování svých peněz, zbytečně neriskujte. Opatrnost se vyplatí.

ONA je houževnatá, zranitelná, ctižádostivá a důsledná.
      Nadcházející rok vám přinese mnoho důvodů k radosti a uspokojení. V zimě a začátkem jara se veškerá vaše pozornost soustředí na domov a rodinu. Chystejte se vítat hosty a navštěvovat blízké i vzdálené příbuzné. Během prvního půl roku, nejspíše na jaře, očekávejte pozvání na svatbu nebo na křtiny. V období od srpna do října budete muset většinu času trávit v práci. Naskytne-li se možnost, přihlaste se do kurzů na zvýšení kvalifikace. V listopadu si jistí vlivní lidé, kteří vás již delší dobu sledují, konečně uvědomí, že právě vy jste ta pravá osoba, kterou potřebují a pomohou vám uskutečnit vaše ambice.

ON je klidný, vážný, pozorný a konzervativní.
      Muž narozený ve znamení Kozoroha se snaží utajit svou snahu stát se slavným a svou ctižádost, ale nedaří se mu to. V tomto smyslu bude nadcházející rok velmi úspěšný pro ty Kozorohy, kteří dávno sní o velkých činech. I když ale kráčíte s jistotou k naplnění toužebného snu, čas od času se zastavte a pokuste se na věc podívat z nadhledu. Věnujte pozornost maličkostem, abyste se nedopustili nepříjemných chyb. Navážete hodně užitečných styků, což vám pomůže vyřešit jistý starý problém. Pokud přijmete nabízenou pomoc, nezapomeňte že ti, kdo ji nabídli, vás mohou požádat o protislužbu.

KOZOROH TENTO ROK
      V zimě a počátkem jara bude v oblasti vašich milostných citů a vztahů vládnout klid. Čas od času o sobě budou dávat vědět dřívější ctitelé, ale žádné nové romantické známosti na obzoru nejsou. Dny budou naplněny každodenními činnostmi a starostmi o rodinu, čas poběží pomalu a nevzrušeně. V březnu si možná budete připadat osamělá, ale již v dubnu naberou události spád a na svůj splín zcela zapomenete. Ve společnosti přátel potkáte někoho, o kom brzy zjistíte, že je vám duševně velmi blízký. Romantický vztah z toho sice nebude, zato získáte na dlouhá léta dobrého a nezištného přítele. Na začátku léta se ale situace radikálně změní: začnete si s několika muži najednou, ovšem tyto vztahy budete vnímat jen jako zábavu a nevinný flirt. Prostě se vám jen zachce vyzkoušet si svou moc nad opačným pohlavím, pohrát si s mužskými city a zjistit, co z toho všeho nakonec vzejde. V září se ve vašem životě objeví ještě jeden přitažlivý muž, setkání s ním všechno vyjasní – ukončíte vztahy s početnými ctiteli a stýkat se budete jen s novým nápadníkem. Bude vás až osudově přitahovat, ale sblížit se s ním nebude jednoduché. Budete se muset v mnohém změnit, naučit se ustupovat a jako první nabízet usmíření. Je důležité, abyste překonala toto nelehké období a správně se rozhodla. Vzájemná úcta a vzájemná podpora vám pomohou vyřešit problémy a díky tomu si budete s partnerem mnohem bližší. Ale nesvěřujte se příliš kamarádkám, protože vám vaše vztahy velmi závidí. Na Silvestra vás milovaný může požádat o ruku. Nespěchejte s odpovědí a nejdříve si všechno promyslete.


Tip3000 doporučuje

parfemy.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz