Kozoroh úvod • ZNAMENÍ ZEMĚ name Portál pro volný čas - Horoskopy

KOZOROH

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Kozoroh
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Kozoroh všeobecné rysy
  Kozoroh vhodný partner
  Kozoroh a sexualita
  Kozoroh roční horoskopKOZOROH  ♥♥♥  VHODNÝ  PARTNER

    Peníze si raději ukládejte, ale city nešetřete. Citové prožitky vás ještě více omladí …

KOZOROH BERAN: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Ani jeden neustoupí o píď. Život se stává složitým pro snaživého Kozoroha, neboť Beran si stále někde poletuje a na svého partnera zapomíná. Kozoroh to velmi těžce snáší a velmi se trápí. Oheň a zem se přímo nesnášejí, a pokud přece, dostanete diplom za vzácné partnerské sympatie. Hledejte sílu v budoucnosti, v plánech a práci.

KOZOROH BÝK: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Výborná shoda. Obě zemská znamení v sobě nalézají dlouhodobou přitažlivost, podobné myšlenky i plány. Oba rádi budují domov, miluji rodinu a potrpí si na bohatou spíž. Bývají hospodární, trpěliví a velmi snaživí. Většinou společně mnoho dokáží. Více pochval, povzbuzení, milých projevů a bude ještě lépe.

KOZOROH BLÍŽENCI : NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Mohou a nemusí se snést. Rozhodně může mít prospěch Kozoroh z Blížencovy obratnosti, tomu zase může být dobrá Kozorohova vyrovnanost. Hledání a nalézání společných cílů může utužit partnerské soužití. Kozoroh by se měl trošku povznést nad stále tápajícím Blížencem a Blíženec by se měl zklidnit a trochu se uzemnit. Když se dva milují, jde to. Zkusit to přece můžete.

KOZOROH RAK: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Od prvopočátku by si to měli oba řádně promyslet. Raději dříve, než by to bylo daleko bolestivější. Neústupná povaha Kozoroha by mohla přecitlivělému Ráčkovi způsobit poruchy tělesné i duševní. Senzitivní Rak by stále jen uhýbal, až by se mohl zhroutit. Kozoroh není zlý, ale nesnáší fňukání a romantičnost Raka. Nedokáže se vcítit do Ráčkovy jemnocitné dušičky.

KOZOROH LEV: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Dokáží se vzájemně fyzicky i duševně přitahovat. Jeden druhého nesmírně obdivuje, ale ve více případech jejich láska nevydrží. Proč? Zřejmě každý od vztahu očekával něco jiného. Kozoroh se drží příliš při zemi, je šetrný a Lev, ten rád rozhazuje, nakupuje a příliš nepřemýšlí, kde je to snad levnější. Spořivost a marnotratnost může být základní příčinou rozchodu. Pokud jste již svoji, každý se snažte trochu změnit k obrazu toho druhého.

KOZOROH PANNA: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Mají mnoho společného, jsou praktičtí, logičtí, houževnatí, jsou ideální partneři, dokáží se spiknout proti všem. I když jejich manželství je poněkud nudné, přesto vydrží a podrží se v nouzi. Obětavost, solidnost, konzervativní myšlení je jejich velkým spojencem. Moudrá Panenka se snaží nápaditému a tvořivému Kozorohovi pomáhat ze všech sil a kliďánko ustoupí, když ví, že se tak moc snaží. Občas sice může doma panovat tichá domácnost, to když si náhodou jeden postaví hlavu, ale za kratičký čas se zase všechno spraví. Dejte do vztahu více srdíček a romantiky, bude to příjemná změna. Snad jen alkohol, drogy či hazard jednoho z partnerů může toto pozitivní spojení natrvalo narušit.

KOZOROH VÁHY: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Mají velmi rozdílné povahy, přesto se Kozoroh často uchází o jemnocitnou, upovídanou a šik Váhu. Obdivuje její postřeh, bezstarostnost, komunikaci, která Kozorohovi dělá problémy. Váha zpočátku obdivuje výdrž i chladnokrevnost Kozoroha - co ten všechno vydrží! Ale za čas ji přestane bavit. K životu potřebuje špetku humoru i dobrodružství. Kozorohovi to nesedí, žije si rád v poklidu. Bác - a je rozchod. Váha se nadchne pro novou známost, kdežto Kozoroh dlouho duševně trpí. Ovšem navenek nikdo nic nepozná. Pokud už společně žijete, potěš vás Bůh, nemáte to lehké. Hledejte společné cestičky, buďte tolerantní.

KOZOROH ŠTÍR: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Chcete se, nebo nechcete? To opravdu nikdo neví. Jeden dělá druhému fóry a naschvály. Proč? Že by jeden na druhého žárlil? I to je možné. Raději spolu a ne každý sám. Jinak budou na programu samé hádky. Společně můžete dokázat mnoho, život je před vámi, tak si to nezkazte. Milujte se, množte se dle uvážení a nezapomeňte na sluníčko - to vás vždy upokojí a smíří.

KOZOROH STŘELEC: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Protichůdné povahy, dva naprosto odlišní lidé. Někomu to vyjde, jinému ne, záleží jen na vás. Kozoroh Střelce usměrní a veselý Střelec dodá pesimistickému Kozorohovi notnou dávku optimismu. To není špatné. Střelec má pochopení pro Kozorohovu pracovitost, dokáže se přizpůsobit. Nyní záleží jen na Kozorohovi, aby se také on přizpůsobil občasným náladám Střelce. Svoji výbušnost raději nechejte za dveřmi příbytku. S úsměvem jde přece všechno lip.

KOZOROH KOZOROH: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Dvě stejná zemská znamení mohou spolu vytvořit ideální partnerství i manželství z rozumu. Oba usilují o totéž. Jsou snaživí, pracovití, chtějí sociální vzestup. Nemusí mít ke své radosti desítky přátel, vystačí si sami. Mají společné plány, milují svou rodinu. Dopřejte si ten luxus a snažte si vyznávat lásku. Řekněte, čeho si na tom druhém nejvíce vážíte, uvidíte, jak váš vztah pookřeje.

KOZOROH VODNÁŘ: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Kozoroh stojí pevně nohama na zemi a Vodnář létá ve vzduchu, je spojen s nebem. Společně jim to velmi zřídkakdy vychází, a když ano, prožívají velmi bouřlivé neshody. Je to asi v tom, že se jeden neumí přizpůsobit druhému. Každý si sní o docela jiném životě. Pokud se vzájemně tolerují, vycházejí si vstříc v běžném životě, dokáží spolu zůstat. Ale šťastní moc nebývají. Může se najít i výjimka, která potvrzuje pravidlo. Kéž by to bylo zrovna u vás.

KOZOROH RYBY: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Útlocitná a něžná Rybička neklade mužnému a šikovnému Kozorohovi odpor. Ba naopak, chválí si ho, jak dokáže vše zařídit, opravit a udělat. Vzájemně se dobře doplňují. Ryba vždy moudře ustoupí, dokáže pronést milé slovo, pohladit a svého Kozorožka si dobrým papáním rozmazluje. Nyní je na Kozorohovi, aby Rybičce občas oplatil milé projevy - to nebývá vždy jeho silná stránka. Všimněte si nahlas, jak to jemu či jí sluší. Opravdu jste si dokázali dobře vybrat.


Tip3000 doporučuje

hodinky.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz