BÝK • Úvod ZNAMENÍ ZEMĚ name Portál pro volný čas - Horoskopy

BÝK

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Býk
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Býk všeobecné rysy
  Býk vhodný partner
  Býk a sexualita
  Býk roční horoskop

♣  JAK  POZNÁME  BÝKA  ♣


BÝK ··· POŽITKÁŘ     20. 4. ··· 20. 5.


Legenda o Býcích: Znamení Býka je opředeno věhlasnou legendou o Jupiterově přeměně v bílého býka aby k sobě přilákal svůdnou Európu. Když se krasavice ke krotkému zvířeti přiblížila, Zeus ji odnesl na Krétu, kde se s ní miloval. A proto se o Býcích říká, že sice vypadají klidně, ale jsou připraveni dostat všechno co chtějí. Životní heslo: Já si počkám.

Jak je poznáte: Potkali jste rozvážného, trochu pomalého člověka s velkýma rozkošnickýma očima, tmavou pletí a bujnou kšticí? Věřte, že jste pravděpodobně viděli muže či ženu narozenou ve znamení býka. Líbí se vám jejich mladistvý vzhled, mírná povaha a pohodové chování? Pak se smiřte i s tím, že z klidu je opravdu nevyvede nic a že jejich nejoblíbenějším kusem nábytku je gauč. Lidé tohoto znamení mívají dobře vyvinutí smysly, nejvýrazněji chuť. Ano, u stolu plného lahůdek býka odhalíte na první pohled. Mlsně obchází, nasává vůně a tváří se blaženě.

Charakter: Býci jsou vytrvalí, důslední, tvrdošíjní, praktičtí a někdy i rozhodní. Jejich názory bývají dost konzervativní a vůbec se nedoporučuje jim je vymlouvat, to by mohlo býka ošklivě rozlítit. Základním nutkáním býka je zajistit si všechny hmotné záležitosti – domov, dobré zaměstnání a peníze na osobním účtu. Pak je šťastný, ovšem jen do té doby, než mu někdo nebo něco zabrání ve spokojeném spásání sladké a šťavnaté trávy či ohrožuje jeho životní jistoty. Avšak pozor, býk nedokáže být věrný. Po čase využije ostatní ve svůj prospěch!

Co milují: Barvy, vůně, libé chutě a zvuky. Ženy milují kytice růží a čokoládu. Muži krácení rodinného rozpočtu.

Co nesnášejí: Pohyb. Býk se vždy jen prochází, cokoli rychlejšího než volná chůze je pro něho poklusem.

Jak pracují: Vážně nevíte? Jasně, že pomalu, důkladně, odpovědně, s rozmyslem a s vědomím jistého výdělku. Býk v žádném případě není sluha, který vám všechno poslušně odkývá. Tito lidé mají jasnou představu o tom, čeho chtějí dosáhnout a jsou si vědomi své ceny. Jejich kvality nejlépe oceníte především v období, kdy nastanou tzv. těžké časy. Není silnějšího a rozvážnějšího pracovníka. Když už ostatní ztrácejí zájem a jejich energie ochabuje. Býk zůstává – odhodlaný, klidný a zaměřený na svůj úkol.

Vzorový hrdina: Minotaurus.

Zvláštní znamení: Býčí šíje. Krk je vůbec stěžejní částí jejich těla. V zimě býka poznáte podle silné šály, několikrát omotané kolem hrdla. Pokud má chřipku či rýmu, jako první ji pocítí v krku. V dětství je náchylný k onemocnění krčních mandlí. A i když je krk býkovou Achillovou patou, může být zároveň zdrojem síly. Tito lidé bývají totiž obdařeni nádherným vábivým hlasem.

Dobrá rada pro býka: Přiznejte alespoň jednou za rok svou chybu.

Dobrá rada pro vás ostatní: Pamatujte na to, že jakákoli novinka, změna či risk je pro býka zcela nestravitelná záležitost.

Kde se budete cítit dobře: Irsko, Kypr, Polsko, Švédsko, východní Švýcarsko a Madeira, z měst zvláště Dublin, Lipsko, Lucern, Mety, Parma, Mantova, Curych.

Ideální šéf: Solidní a upřímný člověk – například Štír.

Ideální přítel: Sportovní typ a optimista Střelec.

Ideální partner: Ten, kdo zodpovědně přistupuje ke vztahu – Kozoroh.

Kdo vás přitahuje: Muže přitahuj elegantní zrozenkyně Raka, ženám nedají spát Vodnáři nebo Panny.

Tip3000 doporučuje

Hodinky.cz

Sperky.cz

Parfemy.cz

Krasa.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz