Blíženci úvod • ZNAMENÍ VZDUCHU name Portál pro volný čas - Horoskopy

BLÍŽENCI

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Blíženci
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Blíženci všeobecné rysy
  Blíženci vhodný partner
  Blíženci a sexualita
  Blíženci roční horoskop

♣  JAK  POZNÁME  BLÍŽENCE  ♣


BLÍŽENCI ··· ZVĚDAVEC     21. 5. ··· 20. 6.


Legenda o Blížencích: Když v boji padli nerozluční bratři Kastór a Pollux, měl odejít Pollux, který byl bůh, na Olymp, kdežto smrtelný Kastór do Hádovy říše. To oba tak roztesknilo, že je Zeus spojil ve hvězdnou konstelaci a znamení Blíženců, aby mohla být dvojčata stále spolu.

Životní heslo: Řeknu všechno, co vím…!

Jak je poznáte: Potkali jste člověka s jiskrnýma očima, mrštným jazykem, s neutuchající dobrou náladou a roztomilým výrazem? Vypadal tak trochu jako James Bond, Serlock Holmes a Marquis de Sade dohromady? Pak to byl blíženec. Blížence jsou vesměs přívětiví, zdvořilí a velmi pohybliví lidé, kteří milují změnu a drby. Jejich největší předností je objevování a hledání nových podnětů, nápadů a námětů. Největší slabostí pak povrchnost a přelétavost. Nikdy nevydrží v klidu dělat jednu věc na jednom místě a příliš dlouho.

Charakter: Říká se, že je – žlučovitě sangvinický. A je to pravda. Blíženci se dokážou vztekat i když na to vůbec nevypadají. Dokážou se smát a to i sami sobě. Adaptabilita je nepochybně jejich největší předností. Mají však tendenci se soustředit na příliš věci najednou, což je vlastnost pro jiná – obzvláště zemská znamení naprosto nestravitelná. Typická blížencova neposednost a talent průběžně měnit základní pravidla hry dokáže například Kozoroha přivádět k šílenství.

Co milují: Flirt.

Co nesnášejí: Stáří a tloušťku.

Jak pracují: Intenzivně a dobře. Když jsou v akci, podobají se svou hyperaktivitou beranovi. Ne nadarmo se říká, že beran s blížencem prodá i Manhattan. Rozdíl mezi nimi je v tom, že blíženec mívá menší výdrž. Zato je flexibilnější a svobodnější. Jedině blíženec vycítí, že už něco nefunguje a přirozeně se posune dál. I jejich diplomatičnost je pověstná, blížence mají vynikající talent vyhýbat se ožehavým situacím a konfliktům.

Vzoroví hrdinové: Kain a Ábel.

Zvláštní znamení: Smysl pro humor a satiru. Dokonce i ti blíženci, kteří si myslí, že smysl pro humor nemají, ho také mají, pouze o něm nevědí.

Dobrá rada pro blížence: Poslouchejte i druhé.

Dobrá rada pro vás ostatní: Blížence nekritizujte, nepoučujte a nevychovávejte, je to zcela zbytečné.

Kde se budete cítit dobře: západní Anglie, Belgie, Arménie, Itálie – Sardinie, Lombardie, Německo – Sasko, z měst je to Londýn, Wolverhampton, Banberg, Bruggy, Hassfurt, Córdoba, Melbourne, San Francisco, Versailles.

Ideální šéf: Diplomat a svobodu v práci poskytující Vodnář.

Ideální přítel: Statistiky uvádějí, že je to vlastní znamení – Blíženci.

Ideální partner: Ti, kteří vás nedusí láskou – Váhy.

Kdo vás eroticky přitahuje: Ženám se líbí Váhy a Lvi, mužům Lvi.

Tip3000 doporučuje

Hodinky.cz

Sperky.cz

Parfemy.cz

Krasa.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz