Blíženci úvod • ZNAMENÍ VZDUCHU name Portál pro volný čas - Horoskopy

BLÍŽENCI

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Blíženci
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Blíženci všeobecné rysy
  Blíženci vhodný partner
  Blíženci a sexualita
  Blíženci roční horoskop

♠  BLÍŽENCI  ROČNÍ  HOROSKOP  ♠

    Tento rok je pro vás rokem změn – budete mít chuť změnit doslova všechno – od image až po partnera. Buďte ale opatrní! Rychle změny většinou nepřináší kýžený užitek a mohou zpětně bolet. Proto si pečlivě rozmyslete každý krok. Více než rozbouřeným emocím naslouchejte rozumu. Pokud se rozhodnete do něčeho jít, vrhněte se do toho naplno. Pamatujte: všechny překážky se dají překonat, když člověk chce.

ONA je společenská, kurážná, nepředvídatelná a plná emocí.
      Smiřte se s tím, že vaši rodinu postihne „studená fronta“ a vzájemné vztahy se ocitnou na bodě mrazu. Ledové kry mlčení se budou snažit rozbít rodiče, případně prarodiče, ale nebude to nic platné. Žezlo máte v rukou vy. Záleží jen na vás, jak se situace bude vyvíjet. Každopádně nedělejte netýkavku a začněte „dusno" operativně řešit. Promluvte si s partnerem a sdělte si navzájem, co vás trápí. Vy sama si uvědomíte, že v poslední době žijete jen a jen prací. Což má za následek, že jste strhaná jako „stará mula“ a postupně začínáte mít z hlavy stokrát omletý říční kámen. Pozor, v únoru vám hrozí pomluvy a intriky! Dávejte si pozor na pusu a nedělejte ukvapená rozhodnutí! V létě se situace trochu zlepší a rodinné klima se vyjasní. Vaše osudové eso však příjde v prosinci, a to v podobě finanční injekce nebo neočekávaného dědictví po staré tetě.

ON je upovídaný, činorodý, schopný, vzdělaný, veselý a přátelský.
      Tento rok to bude ve vaší rodině pěkně skřípat. Situace se přiostří, když se do toho začnou „montovat“ rodiče vaší partnerky. Co teď? Konfliktu se nevyhnete. A to ani tehdy, když se budete snažit trávit co nejvíce času v práci nebo s kamarády v hospůdce. Čím více se budete vzdalovat rodinnému krbu, tím více se vystavujete riziku, že vám pomlouvačná tchýně pěkně „vydrbe záda“. Takže zkuste krizi přežít a nezoufejte! Vysvobození přijde hned v druhé polovině roku. Vztahy ve vaší rodině by se měly zharmonizovat do té míry, že budete společně trávit volný čas. Dokonce to vypadá, že si vaše rodina finančně polepší! A to díky vaší manželce nebo jejím příbuzným. Dejte jim proto najevo, že si jich vážíte a oceňujete jejich zájem a pomoc. Pozor, od října do prosince se pod vámi zakýve pracovní židle! Není čas na změnu místa?

BLÍŽENCI TENTO ROK
      Tento rok si budete připadat jako ve výtahu, jednou pojedete nahoru, pak dolů, nahoru … Tlačítka pater však nemačkáte vy, ale osud. Hned začátkem roku se připravte na jízdu mínus jedničky. Hvězdy se totiž rozhodly, že vám dají pořádnou výchovnou lekci a trochu prozkoušejí váš partnerský vztah. Nepropadejte panice, i kdyby doma váš svatební porcelánový servis létal vzduchem a partner připomínal zuřícího býka. Zatněte zuby a začněte jednat racionálně. Požádejte svoji polovičku o rozhovor a upřímně ji vyličte svoje pocity, obavy, sny … Možná, že se zprvu bude chovat uzavřeně, ale když chytře vyčkáte, určitě se rozmluví. Společně pak přijdete na způsob, jak vzniklou situaci řešit. A co se stane, když se na všechno vykašlete a budete dělat mrtvého brouka? Osud vám pěkně „zatopí“, a to už v březnu. Váš partnerský problém během měsíců nabobtná do obludných rozměrů a bude hrozit výbuch. První pomoc: zachovejte klid. Mluvte s přítelem rozumně (bez hysterie), mile a snažte se ho přimět ke spolupráci. Máte pocit, že žijete s ignorantem? Chcete se rozvádět? Kdepak, vydržte! Odměna vás čeká už v létě. Váš milostný život se vyjasní, obarví do růžova. Po slovních přestřelkách a krizi nezbude ani jeden černý mrak. Chcete jet s partnerem na dovolenou? Určitě na ni vyjeďte v červenci, kdy vám bude vesmír nakloněn. Je možné, že vás po partnerských bouřkách čeká překvapení: snubní prsten. V září a prosinci prožijete s miláčkem ještě pár krizí. Ty však vaši lásku utuží a posílí.


Tip3000 doporučuje

parfemy.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz