Blíženci úvod • ZNAMENÍ VZDUCHU name Portál pro volný čas - Horoskopy

BLÍŽENCI

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Blíženci
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Blíženci všeobecné rysy
  Blíženci vhodný partner
  Blíženci a sexualita
  Blíženci roční horoskopBLÍŽENCI  ♥♥♥  VHODNÝ  PARTNER

    Nic nesbližuje dva lidi tolik, jako společné dobrodružství. Budete-li se hodně snažit, můžete je objevit i ve všedním životě, který na překvapení nebývá skoupý …

BLÍŽENCI BERAN: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Milujete Berana? Vůbec se vám nedivím, moc se přitahujete. Brzy také naleznete společný rytmus života. Beranovi se líbí tvář, hlas, chůze i roztomilé projevy Blížence, které ho přivedou do extáze. Blíženkyně zase na Beranovi obdivuje energii, zábavnost, pracovitost i impulsivnost. Oba mají v zásobě skvělé plány. Dokáží společně mnoho. Nikdy se nenudí.

BLÍŽENCI BÝK: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Oba si mají zpočátku co říci. Býkovi imponuje Blížencova bezstarostnost. Vtip jim není cizí, oba jsou tvůrčí a snaživí. Blížencova přelétavost ale může jít Býkovi brzy na nervy. Býk je pozemské znamení, Blíženec vzdušné. Za čas si mohou přestat rozumět, každý má svůj svět. Někdo to vydrží, jiný ne.

BLÍŽENCI BLÍŽENCI : NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Dva Blíženci? Lítáte v tom oba! Potíž je v tom, že jste neklidní, chybí vám stabilita, něco vzájemně uklidňujícího. Dokážete spolu tvořit, vymýšlet nové projekty, ale věčně jste v sobě. Každý má fůru nápadů, a jak se zdá, nedohodnete se. A společný život? Není vůbec společný, každý jste jinde a když se máte sejít, většinou to nevyjde. Zachraňuje vás pouze telefon A výmluvy. No, to je hrůza!

BLÍŽENCI RAK: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Vzájemně se obdivujete a milujete měnící se život. Blíženec oceňuje péči, kterou mu Rak poskytuje, Rakovi zase imponuje Blížencův duch, bystrost, šikovnost a postřeh. Společně můžete vytvořit šťastný a harmonický pár, pokud si něžný Ráček nezačne vymáhat více Blížencovy přízně. Rozhodně to nechte na Blíženci. Poskytněte mu prostor a čas k hledání sebe. Rodiny. A bude fajn.

BLÍŽENCI LEV: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Vím, jak moc vás přitahuje svým vzezřením, chováním, projevem i důstojností. Vždyť se vám dost podobá! Přejete si okusit jeho oheň, dobýt jeho srdce? Buďte milí, roztomilí, perfektně oblečení a naparfémovaní. Blíženec vždy ve Lvovi vyvolá inspiraci, obrovský zájem a opačně. Soužití je velmi zajímavé, takové po italsku, ale přesto společně tvoří dobrý pár.

BLÍŽENCI PANNA: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Padla vám do oka Panna? Jistě, okouzlila vás svým něžným projevem, klopením očí i jistou ostýchavostí. To vás dráždí. Ta musí být vaše. Praktická a pedantská Panenka ztrácí na kouzlu, když vás za čas přímo osočí, co jste neudělal podle jejích představ. To vás rozzlobí. Názory se střetávají a je pěkně dusno. Kamarád(ka) ano, ale partner(ka)? No, nevím… Zde se pokoušíte o hru na tenkém ledě.

BLÍŽENCI VÁHY: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Zaujala vás Váha? To je ono! Blíženec a Váhy se k sobě výtečně hodí, už proto, že mají hodně společného, i stejné myšlení. Oba jste se zrodili ve vzdušném znamení. Naleznete společné názory, záliby i hobby. Nic pro vás není překážkou, když máte jeden druhého. Podpořte se. Snažte se. Jen tak dál. Milujte se!

BLÍŽENCI ŠTÍR: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Máte rádi Štíra? Nedivím se vám. Štír k sobě dokáže přitáhnout i jiná znamení. Rozumět si můžete především po duchovní stránce. Obdivujete jeho pracovitost, vytrvalost, ale nesnášíte jeho přílišnou starostlivost a žárlivost. Za čas se pro Blížence stává takové soužití obtížné, ale stále vás k sobě cosi vábí. Jak to vyřešit? Zřejmě na sebe do smrti nezapomenete, ale společné žití je příliš odvážný počin.

BLÍŽENCI STŘELEC: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Sníte o Střelci? Ano, oba máte dobrou vyřídilku, trumfujete se vtipem ve společnosti, přesto však nedokážete hovořit stejnou řečí. Střelkyně je svéhlavá, prchlivá a okamžitě vám vytmaví, co se jí nelíbí. "Co na srdci, to na jazyku," říká se o Střelcích a vy si přece potrpíte na dekorum, rozumné debaty, milého a oduševnělého partnera. Společný svazek je pro oba velmi riskantní. Blíženec Střelkyni unaví a opačně. Za čas se vzájemně nesnesou. Zkuste to a uvidíte!

BLÍŽENCI KOZOROH: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Dokáží si vyhovět, udělat pro sebe řadu pozitivních věcí, ale mnoho se nepřitahují. Když už přece, tak se k sobě hodí pouze podmíněně. Pohyblivý Blíženec rád pomůže hrdému Kozorohovi překonat nejednu překážku. Přátelé jsou to dobří, ale láska? No, nevím, ale úctu k sobě získat můžete. V tomto vztahu trpí více Kozoroh, opravdu nerozumí stále poletujícímu Blíženci, a i když se snaží seč může, zrovna radost mu to nepřináší. Vydrží to jedině tehdy, když si jde každý po svém. Někdy je to pořádná fuška.

BLÍŽENCI VODNÁŘ: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Opět stejné vzdušné znamení, vždy si mají mnoho co říci. Jeden inspiruje druhého, oba milují rozhled, rozlet, přírodu, smělé plány. Oba si potrpí na originalitu, duchovno a intelekt, Vodnář je více intuitivní, Blíženec má neuvěřitelně vyvinutý instinkt pro dobré věci. Když to dají dohromady, ze svazku může vzejít mnoho příznivého... Jen tak dál. Obdivujte a milujte se navzájem.

BLÍŽENCI RYBY: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Láká vás něžná Rybička? To věřím, je mnoho těch, které okouzlila svým čistým projevem a poddajnou myslí. Někdy se ovšem zdá, že to až příliš s emocemi přehání, což Blíženci příliš neimponuje. Nemá čas se držet za ručičku po deseti letech, když život nabízí tolik lákadel a barev. Blíženec nevydrží sedět na jednom místě, zatímco Rybička se nemusí hnout ze židle. Za čas si nemají vlastně co říci. Rybička vzdychá, vyčítá a Blíženec se nudí, mračí... Může vznikat začarovaný kruh. Hledejte kompromis pokud ho najdete, děkujte Bohu.


Tip3000 doporučuje

hodinky.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz