Beran úvod • ZNAMENÍ OHNĚ name Portál pro volný čas - Horoskopy

BERAN

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Beran
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Beran všeobecné rysy
  Beran vhodný partner
  Beran a sexualita
  Beran roční horoskop

♠  BERAN  ROČNÍ  HOROSKOP  ♠

    Hlavní změny, které nadcházející rok přinese lidem narozeným ve znamení Berana, se týkají zaměstnání. Čeká je nevídaný úspěch, mohou učinit skutečný průlom. Pro kariéru bude zvláště příznivé období od poloviny podzimu až do začátku zimy. Stanete se součástí nějakého globálního procesu. Například se pustíte do veřejně prospěšné činnosti. Hvězdy budou nakloněny týmovým hráčům, oceněny budou zejména vaše vůdčí schopnosti.

ONA je sebevědomá, vtipná a sentimentální.
     Železná lady s dobrým srdcem – to jste vy. V lednu a březnu se ocitnete na hřebenu milostné vlny a ponoříte se do nového a závratného citového vztahu. Léto bude skvělé. Zato na podzim přijde období zkoušek – budete si muset vybrat a ujasnit si, jak dalece je pro vás důležitý současný vztah a co jste ochotna pro milovaného obětovat. V první polovině roku bude práce až na druhém místě. Ovšem od poloviny října se to změní. Pokud před koncem roku nečekaně dostanete výhodnou nabídku a zjistíte, že byste díky ní mohla povýšit na kariérním žebříčku, bez váhání ji přijměte. Taková úžasná příležitost se naskytne jen zřídka.

ON je rozhodný, vznětlivý, cílevědomý a má solnou vůli.
     V roce letošním roce budou všechny myšlenky mužů narozených ve znamení Berana soustředěny na kariéru. Toto období je jako stvořené na dosahování vytouženého cíle. Ale v únoru a zejména v srpnu vás mohou milostné vášně vykolejit, a to by určitě nebylo k vašemu prospěchu. Svobodné Berany možná čeká nový vztah, ženatí by se měli vyhnout nástrahám a raději prožít s manželkami druhé líbánky. Každopádně tento rok vám nelze doporučit, abyste ukvapeně měnili rodinný stav. Aktivní veřejné působení posílí vaši pozici v zaměstnání. Mnozí Berani se stanou členy různých organizací, kde se dočkají mnoha ocenění.

BERAN TENTO ROK
     Jste velmi cílevědomý člověk. Když se pro něco rozhodnete – budovat kariéru nebo podmanit si něčí srdce – určitě toho dosáhnete. V budoucnu ale vaše pevnost a sebedůvěra dvakrát zakolísají. V únoru může milostná avantýra zapříčinit rozchod s vaším dosavadním partnerem. A již v dubnu váš vztah oslabí nepochopení. Ani vy, ani přítel totiž nejste ochotni ustoupit ze svých názorů a postojů. Vaše horkokrevnost a jeho určitá nerozhodnost mohou dokonce způsobit konec vztahu. Soustředíte se více na práci a okouzlíte člověka, s jehož pomocí postoupíte výš po služebním žebříčku. V tomto období sice nebudete prožívat příliš silné city, zachovat si však vnitřní klid a nebudete si dělat starosti kvůli maličkostem. Koncem léta se pak všechno změní. V srpnu můžete zažít setkání, které zcela obrátí váš život. Poznáte člověka, který vám v mnoha ohledech otevře oči, pomůže vám formovat vaše názory a přístup k ostatním. Možná vám nakonec bude bližší než dosavadní partner. Září bude bouřlivé – nebudete chtít přijít o svého vyvoleného. Pro lásku jste sice schopni lecčeho, ale současně nehodláte obětovat svoje zájmy. Mějte na paměti, že ani váš partner se nechce omezovat.jestli s noblesou prožijete zářijové bouře a uchováte si vzájemnou úctu a důvěru, nemusíte se obávat o další osud vašeho vztahu. Prožité peripetie prověří váš vzájemný vztah, odhalí, co ve vás je. Konec roku už bude idylický. V polovině prosince je pravděpodobné, že se rozhodnete uzavřít sňatek. Své rozhodnutí si ale ještě pořádně rozmyslete. Není kam spěchat, časem byste ještě mohli litovat.


Tip3000 doporučuje

parfemy.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz