Beran úvod • ZNAMENÍ OHNĚ name Portál pro volný čas - Horoskopy

BERAN

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Více  znamení  Beran
  Sluneční znamení úvod
  Horoskopy na celý týden
  Beran všeobecné rysy
  Beran vhodný partner
  Beran a sexualita
  Beran roční horoskopBERAN  ♥♥♥  VHODNÝ  PARTNER

    Nevyčítejte partnerovi, že vám z očí vyčte každé přání. Vždyť, co by mohlo být ještě krásnější …

BERAN BERAN: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Setkali jste se s ohněm stejně nebezpečným, jako je ve vašich žilách. Beranovým koníčkem jsou bitvy, ve kterých vyniká. Beranice je bystrá, chytrá a vášnivá. Miluje okázalost, drahé dary a květiny. Je impulzivní, panovačná, nezávislá. Spojení Berana s Beranicí změní život spíše v mejdan než manželství v pravém slova smyslu. Z radovánek, ale ani z trapasů, nevyjdete.

BERAN BÝK: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Býčice bere život poctivě a s obdivuhodným klidem. Nepostrádá žádnou z ryzích vlastností, které každý muž hledá, ale málokdy najde. Dokáže se přizpůsobit a velmi ráda papá. Pro ni je důležitá plná spíž, pár tisícovek na vkladní knížce a teplo domova. Je věrnou ženou, pokud ji nebudete zraňovat. Za čas si však můžete být niterně cizí. Proč? Protože neustoupíte ani jeden: Ve spojení Berana s Býčicí je práce a energie. Jeden druhému může být oporou, pokud oba zachovají pravidla fair play.

BERAN BLÍŽENCI: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    S Blíženkyní se velmi přitahujete. Její tvář, hlas, chůze či roztomilé projevy vás přivedou do extáze. Je stále nová, zvláštní, miluje přírodu, zábavu, kulturu, má několik tváří, což vás uchvacuje. Brzy naleznete i společný rytmus života. Spojením s Blíženkyní dosáhnete toho, o čem sníte. Oba jste živí a čili, společně nacházíte dobré kontakty. Zkrátka umíte žít. A jak!

BERAN RAK: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Chvíli potrvá, než si Račici zařadíte. Za deště vás utopí ve smutku, při slunci odrovná smíchem: Není hloupá, o vše se zajímá, bývá šetrná a neskonale milá. Je ale velmi citlivá, urážlivá a žárlivá. Miluje přírodu, květiny, divadlo a hudbu. Spojení Beran s Račicí je jako oheň a voda. Strašlivě se přitahují, ale také odpuzují. Vždy jeden z nich si připadá ve společnosti toho druhého utlačovaný a tyranizovaný.

BERAN LEV: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Milujete Lvici? Je krásná, obdivuhodná, ve společnosti je jednička, shlíží ze svého trůnu majestátně jako královna. Je nesmírně ráda obdivována, aniž by tím cokoli myslela. Miluje luxus, zlato, kreditní kartu, slunce a cesty. Je neodolatelně ženská, sexy. Bývá i velmi zručná. Beran se Lvicí se rozhodně nenudí. Oba mají oheň v krvi, umějí žít velkolepě, mají fůru společných zájmů. Dobře se doplňuji. Dávají křídla jak lásce, tak i manželství.

BERAN PANNA: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Oblíbil jste si Pannu? Pracovitější a snaživější ženu jste si nemohl vybrat. Okouzlila vás na první pohled jemností, plachostí, stydlivostí a něžným čistým pohledem? Ona taková je, ale je i kritická, občas těkavá a nervózní. Nevydrží nic nedělat. Je čistotná, praktická a věrná. Beran s Pannou mohou nabýt značné jmění. Oba jsou velmi pracovití. Pokud se jeden druhému podřídí, což není tak zcela jednoduché, manželství vyhrají.

BERAN VÁHY: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    S Váhou to nebudete mít snadné. Kromě typické vlastnosti vážit všechno dvakrát může Váha. vašemu temperamentu ubrat trochu energie. Než se rozmysli, vy už dvakrát víte, co a jak. Je to dobrá žena, přitažlivá, jemnocitná, poněkud úzkostlivá. Dokáže povzbudit i odrovnat. Miluje vůni parfémů, čistotu, efektní oblečení. Bývá z ní dobrá politička i stíhačka - na všechno přijde. Beran a Váhy jsou protipóly, které se velmi silně přitahují. Beranovi imponuje pěkná a zdvořilá povaha Vah. Váhy u Beranů obdivují rozhodnost a temperament. Ovšem společné žití je těžké.

BERAN ŠTÍR: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Dvoříte se Štířici? Vůbec se nedivím. Je to hrdá a krásná žena, ale pro vaše znamení i nebezpečná. Když se podřídíte, najdete společnou cestu, jinak si zajistěte lůžko na ARO. Je to žena dominantní, udrží si své postavení, je chytrá až mazaná, nesmírně sexy a taky velmi šikovná. Pozor na žárlivost. Spojení Berana se Štířicí nedopadá dobře, oba jsou agresivní. Takové manželství většinou probíhá velmi bouřlivě. Často jde do tuhého.

BERAN STŘELEC: POZITIVNÍ SPOJENÍ
    Nedá vám spát Střelkyně? No jasně, postarala se o to svým šarmem, osobitým kouzlem, neuhasitelným optimismem a prostořekostí. Opovrhuje pokrytectvím, obdivuje statečné muže, je hrdá a neporazitelná. Navenek je suverénní, dovnitř roní slzy. Je přátelská, má srdce. Miluje domov, cesty, zábavu, smích a taky svého Berana. Beran se Střelkyní si velmi výborně rozumí. Ona má dobrý vliv na vaši prudkou povahu a naopak vás dokáže motivovat a usměrňovat.

BERAN KOZOROH: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
    Umí být super ženská, stejně tak jako nosit tepláky a bačkory. Vyzařuje z ní mramorová krása, je sebevědomá. Ráda si buduje kariéru, nezapomíná na povinnosti, manželství. Potřebuje prostor a spoustu porozumění. Nevěří na sny- potřebuje bezpečně vědět, kam až dopluje. Miluje jistotu, pohodový život, což vy, Beránci - upřímně ruku na srdce - jí nezajistíte. Beran s Kozorožkou se dlouhodobě sotva snesou. První je příliš horkokrevný a málo obezřetný, druhý je příliš chladný a opatrný.

BERAN VODNÁŘ: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Zhlédl jste se ve Vodnářce? V ženě v lásce věrné, ale mnohdy i netečné? Obdivuje intelekt, dodržuje pravidla, až vás z toho může ranit mrtvice. Nezapomene se věnovat svým přátelům, koníčkům, nezajímá jí vaše konto, ale vaše charakterové vlastnosti. Je neobyčejně přizpůsobivá, dokud vás miluje, v opačném případě balí kufry a už se nevrací. Má okouzlující chování, miluje přírodu, květiny, kulturu, cestování... a život na úrovni. Beran s Vodnářkou mají mnoho společného. Oba se rádi vrhají do podniků, jejichž výsledek nemůže nikdo předvídat.

BERAN RYBY: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
    Jste paf z Rybičky? To věřím, postavte se do fronty. Ryba umí mužům učarovat už od školních let. Je zdrženlivá, bezmocná, plachá a velmi hezká. Je nadmíru spokojená, může-li se opřít o mužnou hruď, když vše zařídíte a jste k ní pozorní. Vkusně se obléká, jemně líčí a ve všem spoléhá na vás, což Beranovi dělá náramně dobře. Nesnáší scény, výbuchy, což ovšem v sobě Beran málokdy dokáže potlačit. Je trochu marnotratná, ráda odpočívá celé hodiny. Ke stáří bývá hádavá a kousavá. Beran a Rybička se snášejí jenom podmínečné. Beran jí sice dodává odvahu, ale za čas se cítí svázán. Jejich povahy se absolutně liší. Rybička se zase cítí Beranem tyranizována a přitom ho tolik obdivuje - ach jo!


Tip3000 doporučuje

hodinky.cz

Homepage   Počasí tip3000    Počasí ČR    Hry tip3000   Hry online   Reklama    Reklama    Všeobecné obchodní podmínky    Pravidla    Registrace   Registrace   Přihlášení   Přihlášení   Kontakt   Kontakt

Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz